Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesca -- 10 Aralık 2019; 11:20:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlarda Yazilim güncelleme geçmişine girdiğinizde detaylara basın küçük ok işaretine. Aşağıda detaylı bilgi için link var samsung sitesine yönlendiriyor.

@cihat__ senin attığın ss bende çıkmıyor. Kasim güncellemesi vs. Bende en son gelen ekim güncellemesi görünüyor. Detaylar değişik kısacası. Anlamadım

• Arkadaşlar selamlar, bir süredir AOD kullanmıyordum, aklıma geldi açtım ancak şimdi Landscape yani yan modda çıkıyor AOD. Ekran döndürmeyi kapattım yine aynı, AOD'yi açtım kapattım yine aynı. Nova Launcher kullanıyorum, onunla alakalı olabilir mi?
  • cenkoskay kullanıcısına yanıt
    Buldum arkadaşlar, AOD detay ayarlarında varmış, nasılsa yan çevirmişim...
  • DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    10tl ye sıradan birşey aldım. Tek seferde okuyor sorunsuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Türkiye android 10 güncellemelerini açıkladı ama daha A70 listede yok

• Canavar gibi telefona güncelleme verilmiyor ama alt modeli her ay güncelleme alıyor. Bu nasıl bir strateji?
    Ama şuna eminim major güncellemeler (10, 11) beklediğimize değecek. Kusursuz bir kullanım sunacağına şüphem yok.

• Arkadaşlar telefonun sık güncelleme alması kötü bir şey değil mi? Yavaşlama olmaz mı kasmalar erken eskime?

• quote:

Orijinalden alıntı: Specimen A.

Canavar gibi telefona güncelleme verilmiyor ama alt modeli her ay güncelleme alıyor. Bu nasıl bir strateji?
    Ama şuna eminim major güncellemeler (10, 11) beklediğimize değecek. Kusursuz bir kullanım sunacağına şüphem yok.
    Çok problemi olana çok güncelleme gelir.Bu telefonun tek sıkıntısı ekrandan parmak izi okuma.
    Onuda nerdeyse düzelttiler sayılır.

Fotoların ozellikle gece cekimlerinden şikayet edenler var ama oda normal.neticede orta segment cihaz.

En iyi kameralar S serisi ve Note serisinde normal olarak.

• Katılıyorum. Gece çekimlerinde google camera'yı kullanıyorum. Olağanüstü sonuç veriyor.

• merhabalar, uzun süredir bütçeme uygun bir telefon arıyorum 2000-3000 civarı düşünüyorum. a70'i önerir misiniz şuan? Xiaomi Mi 9 Lite da aklımı karıştırıyor açıkçası karşılaştırma yapabilir misiniz hangisini tercih etmeliyim? cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • Son guncellemeden sonra pil çabuk gidiyor sanki onerebilceginiz ayar falan var mi

• isot3521 kullanıcısına yanıt
    İndexleme sonrası gayet iyi değerler veriyor, 2-3 gün sonra normal değerlere döner.

• Arkadaşlar 5 seneden fazladır galaxy S5 kullanıyorum, telefon hala kullanılabilir durumda ama yavaştan uyarı vermeye başladı. Beklentimilerimi fazla büyük olması dışnda karşılayan bu telefonu almak istiyorum. Fakat merak ettiğim şey kasası gerçekten söylendiği gibi zayıf mı? Eğer telefonu alırsam spiegen'in Rugged Armour isimli kılıfını mutlaka alacağım ama ona rağmen ufak darbelerde düşmelerde camı çatlayacak zarar görecek bir yapıda mı? Malum evde çocuk da var.

Bu arada eğer piyasada s7 edge olsaydı düşünmeden alırdım ama satan yeri bulmak pek kolay değil. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!
    Kasası zayıf değil glastik kullanılıyor ama çizilmeye biraz müsait. Ben Spigen'in Rugged Armor kılıfını kullanıyorum, tavsiye ederim.

• M serisine 10 güncellemesi dağıtılmaya başlanmış bize nezaman gelir

• gcam kullananlar için 7.0 versiyonu bulunuyor aşağıdaki linkte. bir kaç kez denedim. çalışıyor. deneyebilirsiniz.

https://www.cyanogenmods.org/galaxy-a70-google-camera-7-0/

• 01taklamakan01 0 kullanıcısına yanıt
    Bi zahmet linki buraya kopyalarmisiniz bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Bi zahmet linki buraya kopyalarmisiniz bulamadım
    Evet lütfen....orasi çok karışık

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sisteme erişemediğim için geç yazıyorum. Nick değişimi yaptım sistem açılmadı. Kusura bakmayın.

Valla kendi fabrikasyon jelatini ile de çok iyi bir deneyim sunmuyor zaten. 10 liralık jelatinle de denedim parmak izi sensöründen memnun değildim ama spigen piyasa malı tempered olaranlara göre bir tık daha iyi ama 5 kere açıyor 6. da açmıyor bazen. Misal telefonu güzelce açıyorum ama banka uygulaması vs de sorun yaşıyorum bazen.Jelatini taktıktan sonra sıfırdan parmak okutmak daha iyi oluyor. Dokunmatik hassasiyetini arttırma ayarını seçince bir nebze daha iyi oluyor. Bence jelatinin olaya negatif katkısı %10 15. Ama kalan kısım cihazın kendi kalitesizliğinden diye düşünüyorum.

Spigenin en güzel yanı ekranı tam kaplaması. Piyasadaki çin malı 5d 9d bilmem kaç d yazan saçma jelatinlerin siyah kenarlıkları çok geniş. Güya tam kaplıyor ama ekrana taşıyor ekranı yanlardan daraltıyor. Bir de spigenin yüzeyi iphone ekranı gibi çok sert ve parmak çok iyi kayıyor. 10 15 tl lik jelatinler zımpara gibi hışır hışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 13 Aralık 2019; 3:8:37 >

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.