Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doctor001

Arkadaşlar anlam veremediğim bir şey var. Kutudan Android 9 olarak çıkan ve gayet stabil olan telefonunuzdan memnun değil misiniz? Neden sürekli yeni sürümler ve güncellemeler istiyorsunuz? Merakımdan soruyorum gerçekten. Çünkü telefon dediğimiz şeyin kullanım amaçları vardır ve ücretine göre bu amaçları karşılıyorsa yeterlidir. Android 10'da muazzam derecede yenilik ve değişiklikler mi var? Otomobillerde sonuçta komple değişim değil makyaj görüyor. Ama kimse her sene 0 otomobil almıyor. Herkese iyi akşamlar dilerim bu arada. :)
    Haklısınız hocam navigasyon tuşları dışında öyle ekstra özellik yok. Aslında insanlar belki telefon hızlanır pil daha iyi gider düşüncesiyle yeni güncellemeyi istiyor. Hep daha iyisini istemeye odaklanıyoruz. Ben de gayet memnunum telefondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bişey B kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam herkes farklı bir şey diyince kafam karışmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • doctor001 D kullanıcısına yanıt
    obsession

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 android 10 gelmeden atiyim dedim insallah bu sureleri goruruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 4 Nisan 2020; 23:41:14 >
  • Telefondaki devre dışı bırakılabilecek, bıraktıktan sonra telefona sıkıntı yaratmayacak sistem uygulamalarının falan bir listesi var mı? Bazı uygulamaları bildiğimden devre dışı bırakıyorum ama adını duymadığım uygulamalar var. Derdim RAM konusunda biraz daha açılma olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonun uzerine cay dokuldu. Ses tuslarinda ilk basışta zorlanma yapiyor. artarda bastığında tusta zorlanma gidiyor ama çıtırtı yapiyor. Tuslar calismasinda problem yok. Nasil duzeltebilirim acaba.

• ozzov19 O kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa geride kökten silinebilecek uygulamalar için bir liste ve yöntem paylaşmıştım, inceleyebilirsiniz.

Düzenleme:

https://forum.donanimhaber.com/sistem-uygulamalarini-kaldirma-silme-rootsuz--142518497?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 5 Nisan 2020; 5:27:18 >
  • 57serdar89 kullanıcısına yanıt
    İlkel bir yöntem ben olsam pirincin içine koyardım ne kadar doğru olur senin tercihin.

• my precious M kullanıcısına yanıt
    Sadece su olsa pirinç mükemmel bir yöntem ama yapış yapış olduğuna göre çay şekerli imiş.

Nasıl tarif edeyim bilemiyorum ama @57serdar89 kardeş, ıslak mendili telefonun tuşlarının olduğu yere tuşlara da basacak şekilde yukarı aşağı temas ettire ettire sil, o şekerin etkisi nasıl geçer aklıma gelen şimdilik bu.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Telefoncuya gotursun actirsin icin gerekli bolgeleri silsin

• @57serdar89
    Erkenden tuş boardının temizlenmesi gerekir, tuşa da belki zarar verir.

Ama telefonun sökülüp takılması deveye dert anlatmak kadar zor.

Önceki nesil telefonlar gibi değil.

• Malezya ya da 10 vermeye başlamışlar. Sammobile de 03.04.2020 görünüyor

• esklc E kullanıcısına yanıt
    Ben dayanamadım indirdim sıfırdan yükkedim. Gayet güzel olmuş.

• Ben anlamıyorum ya güncelleme konusunda ülkeden ülkeye sadece dil farklılığı olmuyor mu? Neden aynı anda bütün ülkelere güncelleme gönderilmiyor. Sanki her ülke kendine özel Android versiyonu yapıyormuş gibi hepsine farklı zamanda güncelleme veriliyor.

En azından güncelleme olayı model bazında standart olmalı. Yani samsung bütün dünyada a50 lere bu tarihten itibaren güncellemeyi veriyoruz diye söylemesi lazım. Apple'ın gözünü seveyim ya adamlar güncel olan bütün modellerine ülke farketmeksizin aynı anda güncelleme gönderiyor. Android'e bakınca farklı modelleri geçtim ülke bazında bile güncellemeler arasında bayağı zaman farkı oluyor.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Xiaomi de var global rom sak diye veriyorlar bu samsung hep ulke ulke veriyor sacma boyle yaparlarsa surekli kullanici kaybederler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 6 Nisan 2020; 15:54:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Xiaomi de var global rom sak diye veriyorlar bu samsung hep ulke ulke veriyor sacma boyle yaparlarsa surekli kullanici kaybederler
    Hiçbir şey kaybetmiyoruz hocam sakin olun. Ben gayet memnunum. 1 ay güncellemeleri geç veriyolar ama veriyolar. En azından arayüzde reklam çıkmıyor. Sadece dil farklılıkları olmuyor romlarda bu arada çeşitli uygulama farklılıkları da oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bişey -- 6 Nisan 2020; 15:55:47 >
  • emretutar E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun 👍

• Uygulama farklılıkları var. Ve galaxy store sadece malezya ile kısıtlı
  • esklc E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim

• doctor001 D kullanıcısına yanıt
    güncellemelerden sonra telefonlar kağnı gibi oluyor hep. güncelleme gelsede yapmayacağım. en stabili çoğunlukla kutudan çıkan yazılımdır.

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.