Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlar-biyometrik veriler ve güvenlik-yüz tanıma-kilit ekranında kalır işaretini kaldırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Bu hızlı şarj olayı benim telefonda neden yok acaba alalı 3 ay olacak halen 1 dakikada yüzde 1 şarj ediyor. Normalde hızlı şarj olduğu için ilk yarım saatte yüzde 50 gerekmiyor mu?

Ayarlardan hızlı şarj da açık. Batarya performansımda herhangi bir sorun yok.
    Bu telefonun şarjı 2 saatte doluyo tam olarak eşimle ben 2 tane sıfır A50 aldık ikiside aynı ilk günden beri. Genelde dakikada yüzde 1 artıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet_emre

Bu telefonun şarjı 2 saatte doluyo tam olarak eşimle ben 2 tane sıfır A50 aldık ikiside aynı ilk günden beri. Genelde dakikada yüzde 1 artıyor.

Alıntıları Göster
    Evet bende de öyle ama burada yazan arkadaşlar yarım saatte yüzde elli dolduğunu söylüyor. Hem telefon hem adaptör hızlı şarja uyumlu. Ama dakikada yüzde 1 şarj olması cidden enteresan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suskunn86 S kullanıcısına yanıt
    Saolun
    Hepimize hayırlı olsun

• Merhaba,

Daha önce soruldu mu bulamadım ama benim A50 ile bir sorunum var ve yardım edebilecek bir arkadaş var mı merak ediyorum.

Gün içerisinde internetin çekmediği yerlerden ( metro, marmaray ) çıkış yaptıktan sonra mobil veri otomatik olarak devreye girmiyor her seferinde uçak moduna alıp kapatıyorum ondan sonra aktif hale geliyor. Benim dışımda bunu yaşayan birileri var mı ?
  • hakandurum H kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız operatör Turkcell mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakandurum

Merhaba,

Daha önce soruldu mu bulamadım ama benim A50 ile bir sorunum var ve yardım edebilecek bir arkadaş var mı merak ediyorum.

Gün içerisinde internetin çekmediği yerlerden ( metro, marmaray ) çıkış yaptıktan sonra mobil veri otomatik olarak devreye girmiyor her seferinde uçak moduna alıp kapatıyorum ondan sonra aktif hale geliyor. Benim dışımda bunu yaşayan birileri var mı ?
    Türktelekom kullanıyorum telefonun çekmediği yerlerde asansör metro vs sorun çıkmıyor 4.5 aktif oluyor hemen.
  • Hocam arkadaş muhtemelen Turkcell kullanıyor
    Turkcell'de maalesef bu sorun var S9 konusunda da aynı şeyi konuşuluyor note9 konusunda da s10 konusunda da

• Aralık güvenlik güncellemesine ilave parmak izi için de güncelleme verilecekmiş.
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-a50-fingerprint-issue-fixed-december-update/
  • hakandurum H kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana oluyordu . Güncellemeyle düzeltildi baya önce .

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Aralık güncellemesi ne zaman gelecek?

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Kesin bir tarih yok.

• Arkadaşlar bugün artık dayanamadım ve ekran üzerindeki orjinal kılıfı söktüm attım.

Dokunmatik ekran gerçekten berbat çalışıyordu bu kılıf ile.

Şuan kullandığınız ve sorun yaşamadım dediğiniz bir ekran kılıfı tavsiye eder misiniz ?

Ekran şu an çizilmelere savunmasız, bir an önce korumak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takumi_Fujiwara

O jelatini kesinlikle sökmek lazım. Ben çıkardıktan sonra telefonu kullanış hissim ve parmak izi gibi fonksiyonlar resmen çağ atladı. Zaten cebinizde elmasla gezmiyorsanız çizik koruması konusunda gorilla glass son derece başarılı.
    Hocam bugün dayanamadım artık ve söktüm.

Fakat bildiğim kadarıyla gorilla 3 ile korunuyor bu ekran.

Çizilmeden kılıf almak istiyorum ama yine aynı problemle karşılaşırım diye korkuyorum.

Bu sebeple farklı bir kılıf kullanan ve sorun yaşamayan varsa söylerse sevinirim.
  • Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 şu google ı nasıl kapatacam fikri olan var mı? uyku moduna aldım hala böyle. Önceden olmuyordu. Kasım güncellemesini yapmadim. Ayrıca uygulama güncel.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzaylioglan

Hocam bugün dayanamadım artık ve söktüm.

Fakat bildiğim kadarıyla gorilla 3 ile korunuyor bu ekran.

Çizilmeden kılıf almak istiyorum ama yine aynı problemle karşılaşırım diye korkuyorum.

Bu sebeple farklı bir kılıf kullanan ve sorun yaşamayan varsa söylerse sevinirim.

Alıntıları Göster
    İnanın gorilla glass sürümü hiç fark etmiyor ne kadar dikkat edersen et cebinde dururken bir balmışsın çizilmiş bizzat başıma geldi 5 ekranlı telefonum yüz üstü düştü bir şey olmadı cebimde kendi kendine çizildi.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Güç modu açıksa yavaş şarj eder.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.