Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son güncelleme alakası var mı bilmiyorum ama telefonda bariz bir şekilde çağrı sırasında ses sorunu var , tel kulaktayken(ahize) ses çok kısık geliyor ama hoparlör yada kulaklıkta sorun yok yani çağrı da bir sorun yok müzik dinlerken vs de yok sadece üst ses deliğinde sorun var sanırım bu durumu yaşayan var mı ? ilk aldığımda ne kadar çok ses veriyor diye söyleniyordum şimdi ses gelmiyor :) garantiye vermeyi düşünüyorum
  • Forumda telefondan memnun olan sadece benim sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı odak diye geçer portre modu , fotoğraf modunun hemen solundaki

• Merhaba, Bir silikon kılıf birde ekranı tamamen kaplayan kırılmaz cama ihtiyacım var internetten alacagım bi link varmı. Çok çıkıyor ama almiş denemiş biri yol gösterirse sevinirim
  • Mavi ışık ve filtresi İyi ve kötü yönleri ile ilgili kaynağından güzel bir yazı buldum paylaşmak istedim.

https://www.zeiss.com.tr/vision-care/daha-iyi-goerme-kesfi/goermeyi-anlamak/mavi-i_k-_yi-ve-koetue-yoenleri.html

• quote:

Orijinalden alıntı: mokaris

son güncelleme alakası var mı bilmiyorum ama telefonda bariz bir şekilde çağrı sırasında ses sorunu var , tel kulaktayken(ahize) ses çok kısık geliyor ama hoparlör yada kulaklıkta sorun yok yani çağrı da bir sorun yok müzik dinlerken vs de yok sadece üst ses deliğinde sorun var sanırım bu durumu yaşayan var mı ? ilk aldığımda ne kadar çok ses veriyor diye söyleniyordum şimdi ses gelmiyor :) garantiye vermeyi düşünüyorum
    Aynısını bende düşünmeye başladım ilk zamanlar ne kadar cok ses geliyor baya kuvvetli diyordum. Şimdilerde baya az geliyor ve gorusme yaparken resmen gurultulu ortamlardan kaçıyorum.

• ekrandan parmak izi okuyucuyu hızlandırmak istiyorsanız 3 farklı parmak izi kaydına da aynı parmağınızı farklı açılardan kaydedin (örneğin ; ilk parmak izini düz | şekilde yanlarıyla birlikte , ikinciyi sağ ve sol çaprazdan / \, üçüncüyü parmağınızın ucu ve parmağın ikinci boğumuna yakın gibi)

bu şekilde çok hızlandı, bu arada telefonunun üzerinde gelen koruyucu film ile kullanıyorum, film olmadan çok daha hızlı olabilir ama bu şekilde de tek kayıta göre çok farketti , okumama gibi bir sorun olmuyor artık.

• Telefonu güç moduna aldımı alarm çalışmıyor, bunu nasıl değiştirebilirim?
  • Telefonun şarj kablosunu takıp çıkardığımda , sürekli olarak Usb aygıtı takıldı - çıkarıldı diye bildirim geliyor. Ve hiç durmuyor. Farklı kablo ve adaptörler de denedim. Sadece telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Şarj kablosu takıp çıkarınca tekrar başlıyor.
    Sorun nerede acaba.

Güncel Not: 2 - 3 gün bu sorunu yaşadıktan sonra kendi kendine düzeldi. Şu anlık sorun kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **EmreBOZKURT** -- 21 Haziran 2019; 9:43:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: **EmreBOZKURT**

Telefonun şarj kablosunu takıp çıkardığımda , sürekli olarak Usb aygıtı takıldı - çıkarıldı diye bildirim geliyor. Ve hiç durmuyor. Farklı kablo ve adaptörler de denedim. Sadece telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Şarj kablosu takıp çıkarınca tekrar başlıyor.
    Sorun nerede acaba.

Güncel Not: 2 - 3 gün bu sorunu yaşadıktan sonra kendi kendine düzeldi. Şu anlık sorun kalmadı

çıkan uyarının altında bildirim ayarları var oradan bildirimleri kapatıp yada samsung health programını devre dışı bırakıp dene bakalım .

• PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Sen al dene de, biz alalım tavsiyeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sostoyevski -- 20 Haziran 2019; 1:51:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon ile ilgili görüşlerimi yazayım.Ben almadan önce çok kararsız kalmıştım.Öncelikle çok sık telefon değiştiren biriyim bundan önce de donanım tarafına önem veriyordum.Mi6 honor play gibi cihazlar kullandım.Donanım olarak güçlü olsalar da yazılım olarak eksikleri vardı o yüzden arayüz,yazılım olarak iyi olan samsung'a yöneldim.Ben cihazı 2.el aldım 10 günlüktü 2050 liraya aldım.Büyük şehirlerde yaşayan arkadaşlar bu şekilde daha ucuza alabilir.(Telefondan çok anlamıyorsanız bulaşmayın sıfır alın.)
    1)Oyun oynayan biri değilim.Bu yüzden oyun performansı olarak yorum yapamıcam. Onun dışında arayüz,sosyal medya uygulamalarının açılışları gayet hızlı.Özellikle açık uygulumaları hafızada tutma konusunda 6 gb ram çok iyi iş yapıyor.Saatlerce önce açtığım uygulamayı kaldığım yerden kullanmaya devam edebiliyorum.
    2)Ekranda parmak izinin yavaş açılacağını kabul edip buna göre alın.Hiçbir zaman fiziksel parmak izi kadar hızlı açılmayacak. Ben de okumama yapmadı. Parmağımı sadece 1 kez kaydettim, üzerinde sonradan aldığım ince cam var. 1-1.5 saniye kadar bir sürede açıyor ekranı. Yüz tanıma da gayet hızlı çalışıyor.
    3)Pil.Gerçekten cihazın en kuvvetli yanlarından biri. Yaz olduğu için fazlasıyla kullanıyorum telefonu.1 günü geçik bekleme ve bu süre zarfında 7-8 saat arası ekran süresi alıyorum. Cihazın hiçbir şeyini kısmıyorum. Senk açık, aod açık, gece temasına akşam geçiş yapıyor vs. Kullanımım sosyal medya, netflix vs tarzında. Oyun oynanınca nasıl olur bilmiyorum
    4)Kamera konusunda orta diyebilirim. Yine bu cihazı yüksek kamera beklentileri ile almak yanlış olur. Benim işimi görüyor
    5)Cihazda kulaklık ile gayet iyi ses alıyorum. Dolby atmos olması çok hoş ve baya fark ediyor. Onun dışında bixby routines gibi özellikler olması gerçekten çok hoş. Böyle arayüze ve özelliklere hasret kalmışım. Honor playde bir çok uygulamadan bildirim alamıyor, açık uygulamaları hafızada tutamıyor sürekli baştan açıyordu mesela.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

çıkan uyarının altında bildirim ayarları var oradan bildirimleri kapatıp yada samsung health programını devre dışı bırakıp dene bakalım .

Alıntıları Göster
    Bildirimi kapanmıyor. Zaten kapansa bile aynı süreç devam eder ancak bana bildirmez. Telefon surekli donanım algilandi cikarildi diye kendi icinde döngüye girer. Samsung healt ile bir alakası yok :) garantiye yollamayı dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: **EmreBOZKURT**

Bildirimi kapanmıyor. Zaten kapansa bile aynı süreç devam eder ancak bana bildirmez. Telefon surekli donanım algilandi cikarildi diye kendi icinde döngüye girer. Samsung healt ile bir alakası yok :) garantiye yollamayı dusunuyorum

Alıntıları Göster
    aynen şimdi dikkatli baktım videoya samsung healt ile alakası yokmuş ben uygulama bildirimi sanmıştım. neyse geçmiş olsun hocam düzelir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ctr0091

Merhaba arkadaşlar benim bi sorunum var öncede aod ekranında yeşil renkle gözüken whatsapp artık renksiz gözüküyor bu sorunu yaşayıpta çözen oldu mu ? Whatsapp sildim kaldırdım telefona reset attım ama hala duzelmedi
    Birkaç gün önce gelen güncelleme ile tekrar renklendi whatsapp bildirimi.

• **EmreBOZKURT** kullanıcısına yanıt
    hocam bende hala devam ediyo 1 mayıs güncellemesi yüklü telefonda gece modundan çıkınca renkleniyor ama gece modunda hala renksiz
  • Arkadaşlar ayarlar-cihaz bakımı-pil kısmından güç modunu ortaya alırsanız(ben seçeneklerden sadece cpu ve ışık kısmını seçtim) pil süresinde genel kullanımda %10-20 daha iyi gidiyor. Performansta bi düşüklük görmedim. Kasma felan da olmadı. Ama pil baya farketti. Daha uzun pil ömrü isteyenler deneyebilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Telefon ile ilgili görüşlerimi yazayım.Ben almadan önce çok kararsız kalmıştım.Öncelikle çok sık telefon değiştiren biriyim bundan önce de donanım tarafına önem veriyordum.Mi6 honor play gibi cihazlar kullandım.Donanım olarak güçlü olsalar da yazılım olarak eksikleri vardı o yüzden arayüz,yazılım olarak iyi olan samsung'a yöneldim.Ben cihazı 2.el aldım 10 günlüktü 2050 liraya aldım.Büyük şehirlerde yaşayan arkadaşlar bu şekilde daha ucuza alabilir.(Telefondan çok anlamıyorsanız bulaşmayın sıfır alın.)
    1)Oyun oynayan biri değilim.Bu yüzden oyun performansı olarak yorum yapamıcam. Onun dışında arayüz,sosyal medya uygulamalarının açılışları gayet hızlı.Özellikle açık uygulumaları hafızada tutma konusunda 6 gb ram çok iyi iş yapıyor.Saatlerce önce açtığım uygulamayı kaldığım yerden kullanmaya devam edebiliyorum.
    2)Ekranda parmak izinin yavaş açılacağını kabul edip buna göre alın.Hiçbir zaman fiziksel parmak izi kadar hızlı açılmayacak. Ben de okumama yapmadı. Parmağımı sadece 1 kez kaydettim, üzerinde sonradan aldığım ince cam var. 1-1.5 saniye kadar bir sürede açıyor ekranı. Yüz tanıma da gayet hızlı çalışıyor.
    3)Pil.Gerçekten cihazın en kuvvetli yanlarından biri. Yaz olduğu için fazlasıyla kullanıyorum telefonu.1 günü geçik bekleme ve bu süre zarfında 7-8 saat arası ekran süresi alıyorum. Cihazın hiçbir şeyini kısmıyorum. Senk açık, aod açık, gece temasına akşam geçiş yapıyor vs. Kullanımım sosyal medya, netflix vs tarzında. Oyun oynanınca nasıl olur bilmiyorum
    4)Kamera konusunda orta diyebilirim. Yine bu cihazı yüksek kamera beklentileri ile almak yanlış olur. Benim işimi görüyor
    5)Cihazda kulaklık ile gayet iyi ses alıyorum. Dolby atmos olması çok hoş ve baya fark ediyor. Onun dışında bixby routines gibi özellikler olması gerçekten çok hoş. Böyle arayüze ve özelliklere hasret kalmışım. Honor playde bir çok uygulamadan bildirim alamıyor, açık uygulamaları hafızada tutamıyor sürekli baştan açıyordu mesela.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım
    Hocam MI6 dan geçmeye değer bir cihaz mi a50

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Bende memnunu, bir şikayetim yok. burada daha iyi kullanım için sorular sorup paylaşımlar yapmamız memnun olmadığımız anlamına gelmesin. Genel anlamda bir sıkıntım yok, Normal birkullanıcı için güzel bir telefon.

Benim bir sorum olacak pil kullanımı optimze et diye bir seçenek var, nasıl optimize ediyoruz uygulamaya giriyorum optimize edilmedi ve tümü seçenekleri var, tümünü seçiyorum çıkıyorum ama girdiğimde tekrar uygulama optimize edilmedi seçili, bunu nasıl değiştirebilirim ve bunun PİLE bir yararı var mı/
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine düzeldi bakalım inşallah tekrarlamaz :)

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.