Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
19
Favori
138.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde knox 1 Di ama elden görüp alışveriş tercih ederim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefondan beklentim büyük ekran ve uzun şarj, fotoğraf ile vs pek işim olmaz. Acaba sizde note 5 den a7 2017 ye geçsem memnun kalır mıyım ? Bir çok kişi batarya sorunundan bahsetmiş şarj olmama vs gibi, acaba sıkıntı yaşar mıyım ?
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    tek memnun kalacağınız şey şarjı olur a7 nin.
    bende şarj olmama sıkıntısı yok.cihazın sadece şarjından memnunum.parmak izi ve kameradan memnun değilim.
    bende a7 den note 5 geçmeyi düşünüyorum.
    birdaha da premium cihaz alacağım samsungda s ya da note serisi ya da iphone 6s,7 plus.

ben note 4 den geçtim hız olarak aynı ama şarjı iyi gidiyor a7 nin.
    note 5 in peformansı a7 den üstün olur.
    note 5 in bataryasını değiştirin,yine yetmezse ince kibar powerbank taşıyın.

mesela bunu gibihttps://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ttec-powerslim-4-000mah-tasinabilir-sarj-cihazi-4-farkli-renk-325750723?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324004847*58375856367*%7btype%7d*325750723*pla-375288430036&gclid=Cj0KCQiAtJbTBRDkARIsAIA0a5Nu_plzi9WbUlbCJxE6IoHNn69HvaJbaqRj9jrscKDqG8M6UctKCPAaAm-tEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

sonuç olarak bence note 5 den a7 ye geçilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 22 Ocak 2018; 18:5:49 >

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası tek aradığım uzun şarjlı ve stabil bir cihaz, uygun temiz bir a7 bulursam kafa kafaya bile değiştiririm. Şu anda 3000 lik batarya 2300e düşmüş durumda ama ilk aldığım gibi de olsa bana yetmiyor video müzik çok kullanıyorum. Kısık ekran ışığı ile 4.5 saat ekran süresi alıyorum. Aveadan alma ve temiz düşünür isen konuşabiliriz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar akşam yatarken 100 de yüzdü şarjı şimdi kalktığımda böyle olmuş nerdeyse yarıya inmiş ilk defa oluyor neden böyle oldu ki kullanmadığım halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelmaSanda91 -- 23 Ocak 2018; 3:30:15 >
    Hocam note 5 gibi bir performanslı cihazdan orta seviye A7'ye geçilmez bana kalırsa. Ben note 4'ten geçtim A7'ye, ne kamerasından ne de oyun performansından memnun kaldım. Tek memnun eden yanı şarjı. Ortalama 10 saat ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda ama satıp premium bir cihaz alıp uzun süre kullanmak istiyorum.
  • kullandığınız bir uygulama arka planda açık kalıp pili sömürmüş gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Hocam note 5 gibi bir performanslı cihazdan orta seviye A7'ye geçilmez bana kalırsa. Ben note 4'ten geçtim A7'ye, ne kamerasından ne de oyun performansından memnun kaldım. Tek memnun eden yanı şarjı. Ortalama 10 saat ekran süresi alıyorum yoğun kullanımda ama satıp premium bir cihaz alıp uzun süre kullanmak istiyorum.

aynen katılıyorum.
  • quote:

kullandığınız bir uygulama arka planda açık kalıp pili sömürmüş gibi görünüyor.

Bu hangisi acaba pek bilmiyorum da yardımcı olursan çok makbule geçer android os diyo ama anlamadım hangisinin pili yediğini

• Samsung kadar rezil bir firma varmı acaba? diğer marka cihazlar amiral gemilerine hatta orta segmentteki cihazlarına bile android 8 Oreo vereli aylar oldu Samsung hala amiral gemilerine android 7 güncellemesi veriyor Samsung cihazlarına android 8 verene kadar diğer markalar kendi cihazlarına android 9 verir heralde
  • valla buradan bakarak anlamam mümkün değil :) cihazı boşta bırakacağınız zaman cihaz bakımından her şeyi optimize edin. ben o şekilde bırakıyorum, geceden sabaha en fazla %3 civarı gidiyor.
  • quote:

valla buradan bakarak anlamam mümkün değil :) cihazı boşta bırakacağınız zaman cihaz bakımından her şeyi optimize edin. ben o şekilde bırakıyorum, geceden sabaha en fazla %3 civarı gidiyor.

Peki teşekkürler

• A3 2017 den a7 2017 ye gectim ama baya büyük telefon. Halen alışamadım. 3 ay olmadı daha. Dayanamadım patlattım iphone 7. Hatasiz bir a7 isteyen varsa haberleşelim dostlar

bence istediklerinizi tam olarak A7 2017 karşılar.

benim cihaz neredeyse 1 yıllık aşağıda detaylı pil durumunu paylaştım.
    tek şarj ile wifi-3g karışık kullanımda 2 buçuk gün neredeyse gitti.
    ekran sürem ise 6 saat civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 26 Ocak 2018; 21:8:1 >

• Arkadaşlar merhaba,

2-3 ay önce A7 2017 telefon aldım otg ve mikro usb ile bağlantı kurarak telefona flash bellek takıyorum ama okumuyor, bu sebepten servise bile gönderdim ama yapmadan geri göndermişler nasıl bir belaya çattım müşteri temsilcilerine sordum destekliyor dediler. Birde şarja taktığımda telefon %97 %98 %91 gibi değerlerde takılı kalıyordu serviste sadece şarj kafasını değiştirmişler geldiğinden beri 1 kere şarja taktım ve sabah baktığımda %100 dü büyük olasılık kafa ile alakalı ama bana pek tamin edici gelmedi. Her neyse asıl sorun otg ile usb bellek okutamıyorum bu sorundan muzdarip kimse var mı başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerlady

Merhaba arkadaşlar akşam yatarken 100 de yüzdü şarjı şimdi kalktığımda böyle olmuş nerdeyse yarıya inmiş ilk defa oluyor neden böyle oldu ki kullanmadığım halde

Telefonda konum, mavi ışık filtresi vb şeyler varsa onları kapatıp deneyin bende de bi ara çok çabuk gidiyordu şarjı bayağı faaliyette olan uygulamalar vardı ve şimdi daha iyi.

• bu telefonu alacağım en uygun yer neresidir ?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    ikinci el az kullanılmış bulabilirseniz öyle alın çünkü sıfırı aşırı pahalı ve fiyatını hak etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak39

Arkadaşlar merhaba,

2-3 ay önce A7 2017 telefon aldım otg ve mikro usb ile bağlantı kurarak telefona flash bellek takıyorum ama okumuyor, bu sebepten servise bile gönderdim ama yapmadan geri göndermişler nasıl bir belaya çattım müşteri temsilcilerine sordum destekliyor dediler. Birde şarja taktığımda telefon %97 %98 %91 gibi değerlerde takılı kalıyordu serviste sadece şarj kafasını değiştirmişler geldiğinden beri 1 kere şarja taktım ve sabah baktığımda %100 dü büyük olasılık kafa ile alakalı ama bana pek tamin edici gelmedi. Her neyse asıl sorun otg ile usb bellek okutamıyorum bu sorundan muzdarip kimse var mı başka.

Arkadaşlar bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum veya hiç mi ihtiyaç duymadınız otg ile flash bellek bağlamaya. Acil cevap lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

Arkadaşım adına bir soracağım. Bu telefonda aldığımızdan beri sürekli reklamlar açılıyor. Bu neden olur ? Herhangi bir program falan yüklemeden telefonun ham halinde, Whataspp dan çıkınca veya birini arayıp telefonu kapatınca sürekli alttan reklam pencereleri geliyor ve bazen bu reklamlar açık saçık içeriklerde içerebiliyor. Telefon sıfır Turkcell den alınmıştır.

Android'de reklam engelleyici olarak Block This uygulamasını kullanıyorum. Uygulama aslen bir VPN ve tüm reklamları engelliyor. Site'den indirip kurabilirsiniz;

https://block-this.com/

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.