Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.234.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesvor T8 daha ucuz ve makul bir cihaz.
  • Merhaba hepsirobot,
    ev 150 metrekare tamamen parke ve 3 parça halı var. sizce tesvor t8 mop ve süpürme yeterli olur mu benim için?

teşekkür ederim. Sağlıklı günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AAAykuttt A kullanıcısına yanıt
    150 metrekare bu robot için iddialı, olmaz değil ama zorlanabilir bence.
    Anket L70 veya Roborock S50 modellerine göz atın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    1c'den artıları nelerdir? yedek parça sıkıntısı yaşar mıyım?
  • cezzaaa C kullanıcısına yanıt
    Resmi ithalat ve garantisi var, mekanik olarak benzer cihazlar. Detaylar için firmayı arayın, Linex.

• #Hepsirobot merhaba. Katkıların ve paylaşomların için teşekkürler Sorum şu: 150 m2 ev. Toz ve paspas özelliği olan. Teknolojik yapısı ıyı. Harıtalama, gorüş vs. Cepten kontrol, oda kısıtlama olan, servisi mevcut
    Öneriniz ne olur. 5000 civarı. Altı olması tercih. Şimdiden tesekkur ederim iyi günler dilerim
  • Xiaomi Mijia STYJ02YM 2'si 1 aldım araştırmalarım sonucu, teşekkürler
  • vonbaeyer V kullanıcısına yanıt
    S50
    Anker L70de oda kısıtlama var mı bilemiyorum.
    Ama o fiyatlara artık zor çünkü mal karaborsada.
    Yurtdışından getirtirseniz daha çok çeşit var, Ecovacs veya iLife Zaco gibi

• merak edenler için tesvor t8 geldi ve kısa bir süre süpürme ve silme modlarını denedim. konunun uzmanı değilim, bilgim oldukça yetersiz.

öncelikle maşallah diyeyim. sonra da kendimin de alırken merak ettiğim bir iki soruyu cevaplayayım.

süpürme ünitesi ayrı, mop ünitesi ayrı. yani süpürme haznesini çıkartıp silme haznesini takmanız gerekiyor.

silerken de silme haznesinin arkasındaki bir bölüme toz depoladığını fark ettim.

mop ünitesi cihazla birlikte gönderiliyor. içinden birer yedek yan fırça, bir tane de ekstra mop bezi çıkıyor.

şarj ünitesinin yerini kendi bulup kendini şarj ediyor.

haritalama yapıyor, yaptığı haritayı uygulama üzerinden görebiliyorsunuz.

şimdilik bu kadar inceleme fırsatı buldum.

bir de hepsirobot hocama sorum var, kullanım kılavuzunda uzun süre kullanmayacaksanız pili çıkartın ve kuru bir yerde saklayın diyordu. ben de uzun bir süre kullanmayacağım için, fırçalarını ve toz haznesini çıkardıktan sonra pili çıkarmaya karar verdim. cihazı durdurdum ve cihaz kendini uyku moduna geçirdi. bu esnada cihazı kapattığımı sanarak pili çıkardım. fakat pili çıkarınca cihazı kapatmadığımı, uyku modunda olduğunu fark ettim. cihaza zarar vermiş olabilir miyim diye içime bir endişe düştü. güç düğmesine basıp cihazı kapattım, pili tekrar taktım ve başlattım.

cihaz çalıştı. ardından 3-4 dakika kadar süpürme modunu yine 1-2 dakika kadar da silme modunu test ettim, bir sorun görünmüyor.

uygulamaya bağlanmasında ve komut almasında da bir sorun yok.

herhangi bir arıza olmamıştır değil mi? uyku modundayken pili çıkarmanın vereceği bir zarar var mı?

bir de uzun zaman kullanmayacağımız durumda kullanım kılavuzunda yazdığı gibi pili çıkarıp ayrı kuru ve serin bir yerde saklamalı mıyız?

şimdiden cevaplar için ve tavsiye verip robotu almamı sağladığınız için teşekkür ederim.

• majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Memnun kaldığınıza çok sevindim. Belirttiğim gbi Tesvor yeni, sağlam ve başarılı bir marka, bence göze girecek tek modeli T8 zaten ve güzel bir pazar yakalayacak... eğer firma da arkasında durursa.

Özellikleri fiyatına göre çok iyi, ülkemizde de AB fiyatından satılıyor ki bu şaşırtıcı.

Bataryayı ancak 15günden fazla kullanmayacaksanız çıkartın, hatta daha da uzun süreler için olabilir, sorun değil. Herhangi bir moddayken çıkartabilirsiniz, hiç bir sorun olmaz, en kötü haritayı kaybedersiniz zaten.

İyi günlerde kullanın, huzur ve sağlıkla.
  • Merhaba, hepsirobot’un tavsiyesiyle S5 max aldım ve çok memnunum, kendisine çok teşekkür ediyorum. Yalnız haritada 2 oda ( gri renkte olanlar) var onları koridordan ayrı oda olarak gösteremiyorum. İsim verip her zaman oraları süpürtmek istemiyorum. Nasıl yapabilirim? Divide yapıyorum yine koridorla birlikte işaretleniyor. Yeniden evin haritasını çıkartmak çok zaman alacak. Bu tür problemle karşılaşan var mı ve nasıl çözdünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Ben walmart'tan aldım, bir çok model var. Akrabanıza yakın bir walmart mutlaka vardır. Sizin eve Osmo 950 uyar , çünkü m2 büyük. Walmart'ta vardı .
    bilgi için teşekkürler,
    akrabama nispeten yakın bir walmart vardı, gittiğimde uğramıştım. gidiş gelişler hayırlısıyla başlarsa bu modeli de inceleyip söylerim :)
  • hakanugur1 H kullanıcısına yanıt
    Bugünkü güncelleme ile harita sorunu halloldu. Deebot kullananlara güncellemeyi hatırlatırım.
  • Süpürme yaparkenrobot bir halıua çıkamıyor, kenarında takılıyor. Bu konuda halının kenarına ne yaparak bir çözüm bulunabilir? Bir fikri olan var mı?
    Deebot 20mmye tırmanır, halı daha mı kalın?

Merhaba,
    Guncellemeyi nasil aldiniz hocam? Google playde uygulama hala gorunmuyor. Ios kullanicisi misiniz?

Haliya cikamamasi ile ilgili olarak 2cm'den kalin degilse cikar. Haliya cikmaya calisirken halinin ucu cihazin altina takilip yukseliyorsa da cihaz onu engel gibi algilayip donebiliyor. Bende cikamadigi durum oldu ama cihaz 1-2 dk sonra ayni yerden tekrar cikmayi deneyip basardi her seferinde.

• DrNace D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de bu tarz bir sıkıntı oldu gri alanları tek tek ennyakın renkli alan ile birleştirip sonra bölerek düzeltebilmiştim. Ama birkaç kez birleştir böl yaptığımda olmuştu denemişsinizdir muhtemelen ama birde tek tek birleştir böl diyerek deneyebilirsiniz.

• gepe kullanıcısına yanıt
    Birkaç kez denedim. Yapayım yine. Teşekkür ederim

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Aslında çok kalın değil ama her seferinde kenarına dolanıp kalıyor
  • Setsa kullanıcısına yanıt
    Androidim. Cihazdan açıp sağ üstten menülerden about deebottan firmware version'dan güncelleme yapıyorsunuz. Evet engel olarak algılıyor. Halının ucu yan fırçaları da eskitiyor. Bu halı uçlarına bir çözüm bulmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.