Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.233.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekiz rumuzlu arkadaşımız ile temasa geçin hemen, onun önerdiği kuponlar ile istediğiniz seviyelerde ürün alabiliyorsunuz. Sanırım Mijia Moplu robot alabiliyorsunuz.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam Mijia STYJ02YM daha yakın olmakla beraber S50 kafamı karıştırıyor. Sebebi ise s50 daha eski ama 5200mah pil varken STYJ02YM nin daha yeni (mobil app de daha yeniymiş) ama 3200 mah pili olması. Diğer konularda çok yakınlar. evim tamamen sert yüzey halısız. 120-130 m2 civarı. fiyatları arasında da 200 TL gibi bir fark var (s5 daha pahalı). Son kararımı nasılm vereyim?
  • Gennosukee kullanıcısına yanıt
    Zor soru.
    120-130m2 Mijia için neredeyse sınır değerler.
    Gönlünüz hangisinde rahat edecekse onu alın derim.
    Mijia yeni teknoloji tabii, uygulaması da çok başarılı.
    Sert yüzeyde çok daha az batarya harcayacaklarını da unutmayın.

• merhabalar anker eufy 11s aldım hemen denedim. şarj ünitesinde şarj ederken turuncu ışığın yanıp sönmesi gerekiyor diyor kılavuzda ancak bir süre turuncu yanıp sonuyor sonrasında kırmızı devamlı yanmaya başlıyor. bir süre sonra tekrar turuncu yanıp sonuyor. bozuk mu acaba tecrübesi olan varmı? sabah göreceğiz devamlı mavi yanarda şarj olmuş diye yazıyor kitapçıkta teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gennosukee kullanıcısına yanıt
    hocam bende sizinle aynı ikilemde kaldım fakat sonra arkadaşlar şu durumu farketmemi sagladı s50 süpürme ve mop işlemlerini ayrı ayrı yapmakta yani tüm evi 2 kere dolaşması gerekiyor fakat STYJ02YM aynı anda hem süpürme hemde mop yapabilmekte bu yüzden güç tüketimi daha düşük yani s50 5200 mah ile 2 seferde tüm evi dönebilirmi yada STYJ02YM tek seferde tüm evi dönebilirmi onu düşünmek lazım bende evi sizin gibi halısız kullanıyorum o yüzden mop benim için önemli tüm eve yetmese bile daha kısa zamanda temizlik yapıcagı için ben STYJ02YM i sectim ama daha elime ulaşmadıgı için ne birşeyde diyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatunpisi

Aynısı başıma geldi, üzüldüm. Sürekli sayfa güncelliyorum artık:) 950'yi 500 €'ya yakalarsam hedefim o.
    Eğer 950 500'lere inmezse 400'e 930 alacaktım ama 300'ü gördükten sonra elim varmaz artık. Hayırlısı :)
    Uzun süredir girmemiştim foruma. Hızlıca okudum. Belki cevap veren olmuştur, gözümden kaçmış olabilir.

Sürekli siteye girip fiyat takibi yapmanıza gerek yok. Bazı uygulamalar veya eklentiler sizin adınıza yapıyor bu işi. Örneğin : "keepa" internette aratırsanız nasıl yapılacağı detaylı açıklama vs bulabilirsiniz.

Not: Bildiğim kadarıyla keepa sadece amazon sitelerinde çalışıyor. amazon.com.tr hariç

• gece arkadasin verdigi amazon.es linkinden ozmo 950 yi aldim 413 euroya.Insallah guzel bisi gelir,daha once hic robot supurgemiz olmadi.Turkiyede yedek parca veya aksesuar bulma sansimiz varmi acaba? Bu arada aksam amazon premium actim bu sayede kargoladai ispanya,bir ay dolmadan premiumu iptal edecegim tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tozmen_ T kullanıcısına yanıt
    Bir çok testte ozmo 950 ilk sırada . Fiyat harika gözüküyor. Roborock s6 ile kıyaslandığında dahi çok daha iyi sonuçlar almış.
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. amazon.es de turkiyeye sevkiyat yok uyarısı yapılıyordu acaba nasıl satın alabildiniz. ben de alıcam
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    413 EUR vergiler Kargo dahil mi? Eger dahil ise benim 455 EUR fiyatımdan daha iyi

• tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ozmo 920/950 Ecovacs için liderlik koltuğunu getirecek gibi görünüyor zaten. Hem dayanıklılık, hem uygulama hem de temizlik teknolojileri açısından çok güzel bir cihaz.

Şimdi 960 geliyor, kamerası ile yapay zeka uygulaması var üzerinde. Önümüzdeki iki üç sene robot zeka ile uğraşacağız gibi görünüyor.
    Saygılarımla

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Mbaydar76 sen nerden aldın kardeşim
  • hakanugur1 H kullanıcısına yanıt
    Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Almanya gittiğimde kendim aldım

@hepsirobot

2 aylık ozmo950 ne kadar eger ozmo 960 yapay zeka ile geliyorsa

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Ozmo 960 yeni yılda piyasaya çıkacaktır, muhtemelen CES sonrası.
    Fiyatı 999 USD olarak lanse edildi ama genelde bunun %20 altında çıkar.
  • herkese merhabalar, (özellikle hepsirobot hocam)
    aylardır bu sayfaları takip ediyordum. Almanya amazondan sipariş verip, arkadaşıma getirtecektim.
    Hepsirobot hocamın tavsiyeleriyle Ecovacs ozmo modelinin benim için uygun olduğuna karar verdim. ozmo950 veya 920 cihazı için black friday ı beklemeye başladım.
    Almanya sitesinde 920 hiç satışa girmedi 950 ise çok küçük bir indirime girdi.
    alamadım diye düşünürken bir de fr amazona bakayım dedim. orada 920 modeli 350 eur inmişti 20 eur da indirim kuponu veriyordu.
    büyük bir sevinçle cihazı sepete ekledim. 330 eur çok güzel bir fiyat, almanyadaki arkadaşıma göndereyim, oda gelirken getirir vs diye düşünürken yine hayal kırıklığı :(
    fr amazon, cihazı almanyaya göndermiyor.
    sonra fr de yaşayan kuzen geldi aklıma. kendisine ulaştım ve cihazı kuzenin adresine yönlendirdim. cihaz şu an yolda henüz teslim edilmedi.

ilgilenen arkadaşlara, fr amazonda şu an 920 modelin fiyatı 499,99 eur 110 eur kupon ile 389,99 eur olarak görünmekte.
    geldiğinde ( gelmesi yaza doğru olabilir) cihaz hakkında bilgi veririm.

Ayrıca Hepsirobot hocama da çok teşekkür ederim. sabrınız ve burada insanlara çok yardımcı olduğunuz için :)

• forever eagle kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Kararınıza çok sevindim, iyi günlerde kullanınız.
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

413 EUR vergiler Kargo dahil mi? Eger dahil ise benim 455 EUR fiyatımdan daha iyi
    evet vergiler dahil.dedigim gibi son asamada prime actim bir aylik ucretsiz ve yolladi turkiyeye.son yarim saatte gorup aldim zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot hocam s5 almaya karar vermiştim ancak birde viomi v2 yi gördüm kararsız kaldım. Sence hangisini almalıyım. İkisinin arasındaki en temel farklılıklar nelerdir acaba?

• Türkiye'de kara cuma indiriminde en çok satılan ürün "bebek bezi" olmuş :). Tüketici eğilimleri toplumların sosyo-ekonomik durumunu gösterir, ben Japonya, Norveç,Finlandiya'da en çok ne satıldı merak ediyorum. Mutlu pazarlar.
  • erdembahar E kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Viomi daha yeni bir seri, moplu temizlik özellikleri daha gelişmiş.
    Viomi’deki haritalama özellikleri artık S5e de eklendi diye biliyorum.
    Fiyatına göre karar verebilirsiniz.
    Saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.