Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba,

Sadece kuru temizlik için Xiaomi 1S şu an piyasadaki en başarılı ürünlerdendir. Hem havalandırılan tozları emen yüksek vakum gücü hem de haritalama özelliği ile işinizi çok rahat görürsünüz.
    Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 4 bin tl ye kadar robot süpürge bakıyorum. Mop özelliği olmasa da olur iyi süpürsün haritalama özelliği olsun yeter. Xiaomi roborock s50 nasıldır 3200 tl ye buldum tavsiye eder misiniz ya da bahsettiğim limite kadar başka tavsiyeniz var mı? Bu modelin önünü temizlemek için tek pervanesi var iş kullanışlı olur mu?

Uzun süre 1 sene. Vakti gelince bakarız o halde, teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. Kolaylıklar dilerim.
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Xiaomi S50 kombo robotların iyilerindendir. Yan fırça temizlik yapmaz, sadece tozları ana fırçanın önüne iter, Xiaomi ve benzerleri ana fırça ile temizlik yaparlar.
    O fiyat gayet iyi, garantisi var mı kontrol ediniz.
    Son iki haftadır özellikle Rusya’dan alınan Xiaomi’lerdr kutudan fabrika arızalı dört ürün ulaştı bana.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    2 yıl xiaomi türkiye garantili yazıyor hocam bunu soruyorsunuz demi. Bir de Teknik servis konusunda nasıl xiaomi , sıkıntımız olduğunda muhattap bulabilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba

3000TL civarında bir bütçe ile Xiaomi Mijia 1S veya Viomi V2 (moplu) alabilirsiniz, her iki cihaz da evcil hayvan tüyleri için çok başarılıdır.
    İrobot’un o fiyattaki modelleri oldukça eski serilerdir ve sadece süpürme yaparlar.
    Önümüzdeki günlerde belki ciddi bir indirim olur ise Xiaomi S50 bakabilirsiniz ama temel olarak Viomi ile aynıdır.
    Daha ucuza kaçmak isterseniz Anker 35C de fena bir seçim olmayacaktır.
    Saygılarımla
    merhaba hocam.

11.11 kampanyası ile xiaomi mija süpürgeyi aldı. henüz elime ulaşmadı. bu ürünle ilgili kurulumda, kullanımda bilmem gereken püf noktalar nelerdir? bu model doğru bir tercih mi 100m2 3+1 evi temizlemek için?

teşekkürler.
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Xiaomi'nin teknik servisi konusunda sorun yaşayan da var, memnun kalan da.
    İçinden garanti belgesi çıksın da, o en azından işinizi görür bir değişim gerekirse.
    İyi günlerde kullanın.
  • GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    merhaba,

bende de kupon yoktu ama saat 9 gibi 1 adet bende aldım. hayırlı olsun bakalım robot dünyasına giriş yapmış bulunuyoruz :)
  • deniz1032 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın, forumun önceki sayfalarında kullanım ile ilgili detaylar yazmıştım, arkadaşlar ile de çok konuştuk burada bunu. İncelemenizi öneririm. İçinden çıkan kullanım kılavuzunun bakım kısmını da dikkatle incelemenizi öneririm.
    Saygılarımla
    Cevabınız için teşekkür ederim, başınızı ağrıtıyorum ama anker eufy 35c nasıl, tavsiye eder misiniz?

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Çok benzer bir konuda yarım saat kadar önce başka bir forum üyemize de yazdım. Benzer fiyatlarda ve sadece kuru süpürme istiyorsanız iRobot R6XX serileri daha başarılı ve daha dayanıklıdır. Giriş seviyesi robotlar düşük fiyatlarını kalıp ve alt montaj fiyatlarından çıkartırlar. iRobot ise 15 senedir aynı robotu ürettiği için böyle bir derdi yok, özelliksiz ama halıyı düzgün temizleyen bir ürün istiyorsanız iRobot Roomba giriş seviyelerini tercih edebilirsiniz.
    Saygılarımla
  • TNCC kullanıcısına yanıt
    merhaba,

yani aldık sözde fakat banka ödemeyi alsa da henüz satıcı siparişi onaylamadı. bir aksilik çıkmazsa alacağız kısmetse.
  • Ben de viomi v2 aldım 2700 Tl'ye, bakalım nasıl çıkacak.

• Akıllı süpürge A kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, 2700e nasıl geldi acaba, nereden aldın? Xiaomi Türkiye garantili midir? Garanti hakkında detay paylaşabilir misin hocam i?

• N11den kupon ile aldım. Mosh satıcının adı.

Teşekkür ederim cevaplarınız için ama anladım ki bunlar pek işe yarayan robotlar değil, xiaomi 1c nasıldır yeni çıktığından pek yoruma denk gelmedim, batarya kapasitesi düşük sanırım bu bir olumsuz yanı. En sonunda 1s veya s50/55ten birini alıp geçeceğim ama 1cyi de meral ettim

• Translacusent T kullanıcısına yanıt
    Merhaba nasıl kupon satın alınıyor ben daha önce duymadım?

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Sadece süpürme istiyorsanız 1S güzel bir cihazdır, kombo olarak bu ara S50 popüler tabii.
    1C de farklı bir alt ürün, dediğiniz gibi henüz çok yeni.
    Kamerası sayesinde kendine özgü bir haritalama sistemi var, yüksekliği düşük 82mm, temizleme alanı 60-80m2 arasında ancak vakum gücü çok yüksek.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Doğru ama bu işin sonu yok ki. Zaten sürekli daha iyisi çıkıyor ve çıkmaya da devam edecek.
    Xinhua bir robot gönderdi, bugün elime ulaştı, ne ararsanız var üzerinde - çok katlı harita, akıllı mop, obje tanıma, 2500Pa vs - gayet de kaliteli yapılmış, distribütör fiyatı 200 doların altında. Teknolojiyi ya sahipleneceksiniz, ya da seyredeceksiniz.
    Hocam modeli nedir.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.