Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2614. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26122613261426152616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce bildirdim, yeni düzenleme yapılacak galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birara 599 a düşmüştü flash satış diye o sırada satın aldım insallah satıcı iptal etmez.750 dolar gorunuyor şuan
  • xsay54y X kullanıcısına yanıt
    İndirim süresi dolduğu için güncelleme alacak muhtemelen. Her şey dahil satış fiyatı 599.99'du, kampanya bitmeden satın aldığınız için sorun çıkacağını pek sanmıyorum

Şimdiden hayırlı olsun.

• düzelmiş fiyat hocam galiba tekrardan 600 dolar her şey dahil diyor ?
  • Gearbest üzerinden s5 max almayı düşünen arkadaşlar. Sipariş verirken birkaç hususu göz önünde bulıundurmanızı tavsiye ediyorum.

1. Satıcı ile iletişim kurmak çok zor. Genellikle çok geç cevap veriliyor.

2. Sipariş verirken Polonya seçeneği aktif gözüküyor bazen, onu seçtiğinizde fiyat düşüyor ama satıcı bu seferde vergiyi ödemem diyor.
    (Tamamen keyfi bir süreç var. Satıcı istesrse gönderiyor isterse iptal ediyor ürünü. Daha öncede dolar kuru yanlış hesaplanmış diye bir çok insanın siparişi iptal edildi.)

3. Gearbest sitesi satıcı ile yaşanan sorunlarda sizi satıcıya yönlendiriyor, araya girip herhangi bir çözüm sunmuyor.

4. Hoşunuza gitmeyen bir durum olduğunda iade almak istediğinizde de problem yaşayabilirsiniz. Diğer konu başlıklarında aylardır iadesini alamayan arkadaşlar var.

Herkese iyi formlar.

• ertugrulerener kullanıcısına yanıt
    + İptal edilen ürünlerin parasını geri vermiyor. 1 aydır para da yok muhattap da..
  • - KAMPANYA ve İndirim kodları YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜNLER için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 599.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi Mijia STYJ02YM PRO LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

VERGİ + KARGO DAHİL

İndirim kodu: X4CC3603DDDEB001

Toplam Maliyet: 459.99 $

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: M4D8FBBF719EB001

İndirimli fiyat: 361.99 $

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: Q4E107D44E1EB000

İndirimli fiyat: 484.99 $

• buraksaglam1992 B kullanıcısına yanıt
    Evet, aynı fiyattan tekrar satışa sunulmuş. Güncellemeden sonra vergi dahil ibaresi de kaldırılmamış, teyit ettirmek için ileti gönderdim ama henüz dönüş sağlanmadı.

• ecan16 E kullanıcısına yanıt
    Bugün siparişler nedeniyle pek fırsat bulamamıştım, yarın yine görüşeceğim iade mevzusunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Evet, aynı fiyattan tekrar satışa sunulmuş. Güncellemeden sonra vergi dahil ibaresi de kaldırılmamış, teyit ettirmek için ileti gönderdim ama henüz dönüş sağlanmadı.
    dönüş alınca bilgi verirseniz sipariş edicem her şey dahil 600 dolarsa ürün ?
  • buraksaglam1992 B kullanıcısına yanıt
    Tabii, cevap gelir gelmez haberdar edeceğim.

• Bende cevabınızı bekliyorum. Ona göre sipariş vereceğim...
  • Sayın arkadaşlar yakın zamanda Panda ZG-Store dan alışveriş yapan arkadaşlar, vergi dahil diye alan arkadaşlar,

İnşallah ama inşallah yanılırım ama malum birkaç gün önce Berat bey yeni vergileri ekledi.

Bu satıcı bu vergileri ödemez ben size söyliyim. 3 kuruş fark için gönderimi iptal eden biri olduğunu düşünürsek ekstra %20 vergiyi hayatta ödemez.

Dediğim gibi inşallah yanılırım ama kargo bekleyen arkadaşlar durumu göz önüne alsın.

Hayır bunları yazıyorum ki almayın oradan, alıyorsanızda adam burada yazılanları görüp biraz utanıp göndersin.

• Alsadoru A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, yarın netleşir tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Sayın arkadaşlar yakın zamanda Panda ZG-Store dan alışveriş yapan arkadaşlar, vergi dahil diye alan arkadaşlar,

İnşallah ama inşallah yanılırım ama malum birkaç gün önce Berat bey yeni vergileri ekledi.

Bu satıcı bu vergileri ödemez ben size söyliyim. 3 kuruş fark için gönderimi iptal eden biri olduğunu düşünürsek ekstra %20 vergiyi hayatta ödemez.

Dediğim gibi inşallah yanılırım ama kargo bekleyen arkadaşlar durumu göz önüne alsın.

Hayır bunları yazıyorum ki almayın oradan, alıyorsanızda adam burada yazılanları görüp biraz utanıp göndersin.

ödemezse sıkıntı çıkar konuda ve üründe yazan vergiler dahil.
    Son vergiden de muaf diye biliyorum. Kurumsal satış zamanında; yüz dolara kadar olan ürün vergisinin tamanını; yüz dolar üzerindeki ürünlerin de yüzde 50'sini Gearbest karşılıyordu ve firmadan çoğu kişi memnun kalıyordu ama ne zaman butik satıcılar çoğaldı, sistemi de o zaman kaldırıldı ne yazık ki. Müşteri memnuniyetiyle mağazaların tutumu sürekli çelişiyor son zamanlarda.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    eger vergiyi ödemicekse satıcı üründen vergi dahil yazısını kaldırıp satın alanlarıda bilgilendirmeli sizde konuyu guncellemelisiniz vergi dahil degil diye. zaten bu durumda ürünün fiyatının 600 olmasıda saçma olur normalde fiyatı 470 cıvarında dıye bılıyorum s5 max için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsay54y -- 1 Temmuz 2020; 18:28:59 >
  • Kargoya verildikten kaç gün sonra gümrükte oluyor acaba öğrenebilir miyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Vergi hariç 599.99'a zaten yayımlamam hem de kimse vermez bu parayı. Yarın kesinleşir büyük ihtimalle.

• iburkan2 İ kullanıcısına yanıt
    Gümrük aşaması hakkında henüz geri bildirim yok.

• 
Sayfa: önceki 26122613261426152616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.