Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam recete var raporumuz var fransadan colchicine isim ilaç getirtebilirmiyiz. ( fmf hastalığı için) 2 aydır eczacılar birliğinden ilaç bekliyorum ama hiçte gelecek gibi durmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3d yazıcımı bugün teslim aldım. 10 gün gibi kısa bir sürede geldi, gayet memnun kaldım. Şuan ilk test baskımı alıyorum ve gayet güzel basıyor gibi. Şuan gayet mutluyum yaptığım alışverişten. ZE Elektronik kargom İstanbul'a girdikten 2 gün sonra gümrük vergisi için bana ulaştı ve ben vergiyi yatırdıktan sonra aynı gün içerisinde yurtiçi kargo ile gönderimi yaptılar bana.

@GearBest.com'a da teşekkürler. Her soruma hızla yanıt verip yardımcı oldu saolsun. Valla çok memnunum şuan :) Keşke vergi geri ödeme durumu devam ediyor olsaydı ama napalım kısmet değilmiş. :)
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Şikayetlerden dolayı diye biliyorum, ayrıca farklı durumlarda tuzu biberi oldu diye düşünüyorum.

Dolar kurundaki artış vs.
  • istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çok geçmiş olsun.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmadığım için yanlış bilgilendirmek ve yönlendirmek istemiyorum :(
  • ideational İ kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın, bilgilendirme ve iyi dilekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim
  • Değerli forum üyeleri,

Malum kasım ayına az bir zaman kaldı, 11.11 indirimleri için yarın bir liste hazırlayıp, sunacağım.. lütfen indirim istediğiniz ürünlerin linkini "bu mesajı cevaplayarak" belirtiniz.

Saygılarımla
  • https://tr.gearbest.com/car-audio/pp_198640.html?wid=1433363&lkid=11004390 şu araç için olan bluetooth alıcısını kullanan tavsiye eden var mı ?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam Fransadan ürün gönderen veya gidip geleniniz varsa receteyi raporu vereceğiz bizim ülkeye girişte gümrük te gösterecek o kadar. Arada taşıma ücretsinizi vergisini vs alırsınız tabikide.

Daha önce Fransaya giden birine bu şekilde 20 kutu getirttirmiştik. ilacın tam adı colchicine opacalcium 1 mg

• GearBest’ten Türkiye’ye gelen ürünler kaç günde geliyor.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Olduk tabi ki... Onlarca ticket mesajı yazdık ama maalesef dinleyen olmadı. Buradaki yetkili arkadaşın tavsiyesi üzerine turkey@gearbest.com'a da durumu anlatan bir mail attım. Olumsuz bile olsa tenezzül edip bir cevap bile vermediler...

Şimdi AliExpress'teki Chuwi Official Store ile görüşüyorum. Ürün bozulur ve tamiri mümkün olmazsa sıfırı ile değişim yaparız diyorlar. Gearbest isterse 50$ ucuza satsın, benim bir kere ağzım yandı, artık gidip başka yerden alacağım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    https://tr.gearbest.com/men-s-sunglasses/pp_1834581.html?wid=1433363

Tesekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güya firsat, indirim diye satis yapiyorlar. Ürün 100 dolar, hakkaten uygun otekilere göre. Ama kargosu 50 dolar! 50 dolara neyle gönderiyorsunuz ozel kargo ejderhasi filan mi tahsis ediyorsunuz? İnsanlari kandirmaktan vazgeçin ya. Firsat yazinca insan birşey zannediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Güya firsat, indirim diye satis yapiyorlar. Ürün 100 dolar, hakkaten uygun otekilere göre. Ama kargosu 50 dolar! 50 dolara neyle gönderiyorsunuz ozel kargo ejderhasi filan mi tahsis ediyorsunuz? İnsanlari kandirmaktan vazgeçin ya. Firsat yazinca insan birşey zannediyor.
    Linki verirsen biz de bakalım 50 dolar kargosu olan ürüne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gizli firma temsilcisi de gelmiş. Kambersiz dügün olmaz tabii

• quote:

Gizli firma temsilcisi de gelmiş. Kambersiz dügün olmaz tabii
    Firma temsilcisi mi? konuda ya da forumda yenisin belli ki. Gearbest te 50 dolar kargosu olan ürün bugüne kadar görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 22 Eylül 2018; 13:12:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başlık nasıl bir sıklıkla ziyaret ediliyorsa Google emmileri aradığım ürün için beni bu başlığa linkledi... Açıkçası böyle bir başlıkta ilk defa gördüm, geç gördüğüme üzüldüm doğrusu...

Thieye DrX ufak drone alırsak gümrüğe takılmadan ulaşıyor mu bize? Ufak dronelar normalde gümrüğe takılmaz ama bedeli belirtilen gümrük değerinden yüksek olunca takılır mı? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • meizu ep51 veya ep52'de indirim olacak mı?
  • Gearbest fanboyluğu yapan 13 yasinda bir velet olman daha aci o zaman. Kargosy 50 dolar olan urun gormemismis inceledigin ürünlerin yaşını geçmediginden eminim; o nedenle görmemiş olman gayet normal. Hem kimbilir; belki gearbest e bakiyorum diye aliexpress e bakmışsındır ☺

Roborock s50

• quote:

Güya firsat, indirim diye satis yapiyorlar. Ürün 100 dolar, hakkaten uygun otekilere göre. Ama kargosu 50 dolar! 50 dolara neyle gönderiyorsunuz ozel kargo ejderhasi filan mi tahsis ediyorsunuz? İnsanlari kandirmaktan vazgeçin ya. Firsat yazinca insan birşey zannediyor.
    Bu konuda size katılıyorum uygun olan bir ürün denk geliyor kargoya bakıyorum 40dolar ne anladım ben bu işten eskiden neredeyse herşeyde ücretsiz kargo seçeneği vardı. Şimdi yetkili arkadaş 11.11 indirimi için ürün ismi istemiş bizden şimdi ürün bedava bile olsa bu kargo ücretlerini gördükçe alışveriş yapasım gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazzini -- 22 Eylül 2018; 21:11:57 >
  • 
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.