Şimdi Ara

roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xbrahxm2006 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (18 Mobil) - 13 Masaüstü18 Mobil
52.541
Cevap
1.000
Favori
3.563.199
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye
Giriş
    3974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: attila24

Çözüldü teşekkürler

nasıl çözdünüz hocam ürün gelince bende sorun yaşarsam sizin gibi deneme yaparım
    |
    |

Orijinalden alıntı: Halillby

quote:

Y2 plus kullananlar saat bir turlu uygulamaya bağlanmıyor bluetooth goruyor baglan diyorum çiftleşiyor,😁 diyor ama sonuc yok uygulamayı ueniledim telefonu degistirdim...vs ama nafile çözüm bilen varmı

Buradan indirdiğin programı android telefonuna kur.https://drive.google.com/file/d/0B1wvhNT7Y1TmNFI3TnR3X0pwcFE/view?usp=sharing

Daha sonra alttaki video'yu izleyerek saati resetle,https://youtu.be/Pg7oC19hLCE

Bu saatlerde önce saatten bağlantıyı kesip daha sonra bluetooth bağlantısını keseceksiniz.
    Eğer yapılmazsa saat bir daha bağlanmıyor taki sıfırlana na kadar.

Link'ide inceletebilirsiniz.
    http://www.chinawatchs.com/how-to-remove-the-account-in-no-1-f2/

saatten nasıl bağlantı kesiliyor hocam mesela 1 kez sorunsuz bağlantı yapsak daha sonra telefondan bluetooth kapatıp açtığımızda tekrar bağlanır mı ?

• Yüzbaşı
    290 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

quote:

Y2 plus kullananlar saat bir turlu uygulamaya bağlanmıyor bluetooth goruyor baglan diyorum çiftleşiyor,😁 diyor ama sonuc yok uygulamayı ueniledim telefonu degistirdim...vs ama nafile çözüm bilen varmı

Buradan indirdiğin programı android telefonuna kur.https://drive.google.com/file/d/0B1wvhNT7Y1TmNFI3TnR3X0pwcFE/view?usp=sharing

Daha sonra alttaki video'yu izleyerek saati resetle,https://youtu.be/Pg7oC19hLCE

Bu saatlerde önce saatten bağlantıyı kesip daha sonra bluetooth bağlantısını keseceksiniz.

saatten nasıl bağlantı kesiliyor hocam mesela 1 kez sorunsuz bağlantı yapsak daha sonra telefondan bluetooth kapatıp açtığımızda tekrar bağlanır mı ?

Öncelikle uygulamayı kurduğunuzda telefonda oturum açmanız isteniyor Bu oturumu misafir olarak açıyorsunuz. ve daha sonra telefondan saate bağlanıyorsunuz.
    Saatten eşleştirme kesilmeden oturum kapatılırsa saatte eski açılan oturum olduğundan yeni oturum açtığınızda saat bağlanmıyor.
    telefonda oturum açarken Misafir olarak değilde belirli bir hesap ile açtığınızda bu sorun oluşmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halillby -- 12 Aralık 2017; 19:59:51 >

• Yarbay
    7806 Mesaj
    mia band ile y2 arasında fark nedir?

mia band 50 lira

y2 30 lira.

siz hangisini kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

not : ilk kez alıcam eğer alırsam daha önce akıllı bileklik kullanmadım varsa tavsiyeniz seve seve dinlerim.
    |
    |

bu anlatım y2 plus için mi? sıfırlama işlemini anlayamadım nasıl yapabiliriz?
    |
    |
    Halillby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

quote:

Öncelikle uygulamayı kurduğunuzda telefonda oturum açmanız isteniyor Bu oturumu misafir olarak açıyorsunuz. ve daha sonra telefondan saate bağlanıyorsunuz.
    Saatten eşleştirme kesilmeden oturum kapatılırsa saatte eski açılan oturum olduğundan yeni oturum açtığınızda saat bağlanmıyor.
    telefonda oturum açarken Misafir olarak değilde belirli bir hesap ile açtığınızda bu sorun oluşmuyor.

hocam kusura bakmayın çok soru soruyorum da son olarak iphone 5s kullanıyorum uygulamayı kurdum henüz saat yok tabi facebook ile giriş yaptım bilgilerimi herşeyimi kayıt ettim tek saati bağlamak kaldı cihaz geldiğinde sorunsuz bağlanır mı acaba ? misafir değil direk hesap olarak bağladım teşekkürler
    |
    |

• Yüzbaşı
    654 Mesaj

Hocam bu gözlüğü alsam numaralı cam taktırabilirmiyim.Bir bilginiz varmı bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asymmetric kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

bu anlatım y2 plus için mi? sıfırlama işlemini anlayamadım nasıl yapabiliriz?

Ben Y2 Plus' ı bu programla sıfırladım.
    Oncelikle bu programı android cep telefona veya tablet'e kuruyorsunuz ve çalıştırıyorsunuz.
    Arama tuşuna bastığınızda saati görüyor ve bağlanıyorsunuz.
    Daha sonra menüden videodaki gibi alttaki tuşlardan sıfırlıyorsunuz.
    videoda nasıl yapıldığı zaten yazıyor.
    |
    |

Hocam konuyu krşfettikden bu yana çoğu 11.11 de başlatan toplam 20 paket ürün almışım.Yarısı geldi yarısı yolda lakin bazen çok elzem olmayan indirimdeki ürünleri çok fazla kalem olduğu için birazda korkudan almıyorum.Böyle 1~2 gün arayla sürekli birşeyler almamız gümrük limitini aşmadığı sürece sorun olurmu.

|
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

Ali de var ama fiyatinin pek sicak oldugunu soyleyemem. Ben forumdan ikinci el 80tlye almistim. Guzel ama ise yariyor. Bugun gidip normal bi gozluge antiblue filtre ekletcem veya yeni cami antiblue olarak alacam desen atasun bile en az 200-250 tl istiyor. Almadan karsilastirmasini yapmistim bunu almak daha mantikli gelmisti. Hem daha stil duruyo ama gozluk biraz buyuk, eger kafa yapiniz ufaksa buyuk gelebilir. (Linkteki urun icin konusuyorum)

Xiaomi ROIDMI B1 Detachable Anti-blue-rays Protection Glasses Block 35% Blue Light 99.99% UV Rays

http://s.aliexpress.com/QFrqa6fy

(from AliExpress Android)

|
    |
    rmdy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cercevesi icin aliyor gibi bisey olursunuz camina numara ekleniyo mu bilmiyorum hic duymadim ama bu gozlugun olayi kendi xami zaten. Cerceve icim ise almayin bence aliexpresste 3 5 dolara bu cerceveden dolu var. Onlardan alin istediginiz cami taktirin. Numarali cama gozlukcude anti blue ray filtre ekletebilirsiniz. 100 150 tl atasi bi fiyati var. Ama aklinizda olsun kurumsal gozlukculere sorun hatta en uygum fiyati atasundan almistim ben. Diger yerlerin bazilati anti blue nedir bilmiyor bile. Turkcesini soyluyosun mavi isik filtresi diye onu bile bilmiyorlar.

|
    |
    Setirekli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pek anlamadım ama
    |
    |
    RedlEyel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biten stokları kaldırmaktayım :(
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel günlerde kullanın

Link verirseniz, iletebilirim.
    |
    |
    LostDevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim, her zaman
    |
    |
    Compass3548 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel günlerde kullanın

Bir sorun olmazsa 1-2 hafta içerisinde teslim edilecektir.
    |
    |
    fatihmehmetöz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Buyrun:

LiitoKala Lii - 402 Dörtlü Pil Şarj Aleti / İndirim Kodu: CMTR120107 / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Forum linkinden sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim.
    |
    |
    TinyAngel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,

Takipsiz kargo ise, 60 gün beklemeniz gerekmektedir.

60 gün sonunda teslim edilmezse, ticket sistemiyle iletişime geçip, detaylı bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
    Bkirca52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ücretsiz kargo zor maalesef :(
    |
    |
    ybektas55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,416
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.