Şimdi Ara

Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.544
Cevap
24
Favori
104.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam 2016 linea pop aracimiza dusunuyoruz
    Orjinal teyp var

Teyp bt olmali telefon gorusmesi icin

Amfi olsun

Subwoofer olsun cift bobinli varmis en iyisi olsun

Komponent varmis galiba 2 cift olucak 4 kapı iyisinden olsun

İscilik dahil 1500tl butcemiz
    Ürünler 0 olmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royals11 -- 28 Mayıs 2017; 16:21:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazan ve iş yoğunluğum dolayısıyla mesajlara geç döneceğim, kusura bakmayın artık. herkese iyi forumlar. Ses ve Görüntü Sistemleri sayfa moderatörlüğüne devam ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

selamlar

pilippo po-1080 5 kanallı amfi 550tl fiyatına bakarak yeterli iş görür mü?

masrafım arttı, biraz amfiden kısmak istiyorum.

iş görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: b1y0n1k

Merhabalar iyi forumlar.

Aracım Hundai Acccent 1.5 gls (98)

4 hoparlör ve 1 teyp koymak istiyorum açıkçası ayrıntılı pek bilgim yok bu konuda. Ses olarak kaliteli ses almak istiyorum öyle dışarı bangır bangır çıkmasın ses son ses açıldığında cızırtı vs yapmayacak dışarıdan çok az da olsa bass ın vurduğu anlaşılsın isterim sonuçta bi anfi yok tadını bile veremez 4 hoparlör ama inceden vurması yeterli.

Sonuç olarak

Kaliteli ses ve azda olsa bass tadını veren güzel bi sistem kurmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ortalama olarak ne kadara kurabilirim böyle bi tesisatı ?

98 accentlerin ön kapı 13cm, arka pandizot 16cm dir. teyp bluetootlu olsun dersen megabasslı Sony a400bt öneririm

http://www.hepsiburada.com/sony-dsx-a400bt-mp3-calar-oto-teyp-p-OTBLCDSXA400BT?magaza=BLC&wt_gl=cpc.tum.genel-mobil.pla&gclid=CMKvusS_wtQCFZRsGwodbucDWg

ön kapılara soundmagus 13c

http://www.hepsiburada.com/soundmagus-sm-13c-13-cm-component-takimi-p-OTAKTSM13C?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel-mobil.pla&gclid=CLbVxei-wtQCFU08Gwod0MYEkw

arka pandizota soundmagus 17c

http://www.hepsiburada.com/soundmagus-sm-17c-16-cm-component-takimi-p-OTAKTSM17C?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel-mobil.pla&gclid=CN_fzaC_wtQCFUUW0wodaGsAfA

bunlar şuan 733tl yapıyor. teyp bluetootlu istemezsen Pioneer ya da sonynin 200tllik mp3 lü teypleri iş görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bono54

Selamın aleykum hocam . 1 haftadir kafam acayip karisti azcik inceledim surekli baska bisey cikiyor watt, rms , ohm ... vb. Senden bi akil aliyimda onu yapayim . Oncelikle aracım ford focus 2009 model . Teyp orjinal . Ama degistirmek istiyorum yeni bir teyp almak istiyorum onuda onerirsen sevinirim . Butcem 1.300 tl enfazla . Teyp haric urunler 0 olsun istiyorum eğer oluyorsa teypte 0 olabilir tabi . Sistemin işlevi ise temiz ve güclü bass yani biraz saglam vurursa bas memnun kalirim sesi bozmadan . 1200 - 1300 tlye bana bir liste cikartirsan memnun kalirim . Tesekkur ederim

Birde aklima takildi . Sony xs-nw1200 1800w (420 rms) 265 tl bu uygun mu nasil . Sub olarak kullanabilir miyiz yoksa baska mi onerirsiniz ?

hocam teyp değişecekse bütçe yetmez malesef. çünkü aracın teyp yuvası geniş, double din bir ürün takmak lazım, onlarda orta yollu bişey 1300tl zaten. ya teybi değiştirmeyeceksin, 2 tane deck dönüşturucu ile 4 kanal anfi takacaksin. anfinin ön çıkışlarını ön kapılara alacağın compenantlara, anfinin arka çıkışlarınısa köprüleyip subwoofera gireceksin. sony nin subwooferi iş görür. sen durumu netleştir, ona göre devam edelim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

Merhaba hocam 2016 linea pop aracimiza dusunuyoruz
    Orjinal teyp var

Amfi olsun

Ürünler 0 olmali

hocam lineanın şuanki teybinin bir görselini paylaşın ricam. teyp değişecekse ve dediğiniz ürünler de olacaksa 1500tl bütçe ile iyi bişeyler mümkün olmaz. kalite demek $ demek haliyle.

• Usta daha önce yazmistim musait oldugunuzda bakarsaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: FarukMersin

Selamlar ses sistemleri hakkinda bilgim yok tavsiyelere ihtiyacım var.Arabam 2011 model Chevrolet yeni Aveo Ltz

4 kapida orjinal hoporlorler var ama ses benim icin yeterli değil Orjinal teybi kullanicam. Amacım net ses ve sesi 15-20 arasinda dinlemek su an 40 a geldiginde dahi yetersiz tabi bana göre bu arada mahalleye de
    Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz.
    Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz. d
    Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz. inletmek degil düsük bütçeyle biseyler yapmak.

elimde

Kenwood KAC M646 anfi

Jvc cs-v626 210w 16 cm hoporlor

Jbl 30 cm 1000w bas var

Kapilardaki orjinal hoporlorler 16 cm olarak biliyorum gucu hakkinda bilgim yok kapilarda ki hoporlorlerim anfi ile uyum saglar mi.

Ön Kapilara 100-200 tl arasinda mid takimi alsam arka kapidakiler orjinal hoporlor veya elimdeki jvc leri mi taksam sizce ne yapayim ? kablo takimi ve muhtemel anfi icin cevricide almam gerekiyor..

anfin 4 ohmda 4x40w rms gücünde. kenwooddan daha iyi birşeyler beklerdim, sanırım giriş seviyesi bir ürünü kenwoodun. orjinal teybinize 2 tane ass ya da soundlink marka deck dönüştürücü takılacak. bu şekilde 4 kanal anfi bağlanabilir. jvc nin bahsettiğiniz hoparlörleride coaxieldir. aralarında iş görecek birtek subwoofer var gibi duruyor. anfiyi değiştirme imkanınız var mı, sony xm 1004 falan bile olur bunun yerine. ön kapılarada soundmagus 17c takabilirsiniz. bagajada mevcut subwooferı taktığınızda daha tatminkar bir ses elde edilir. orjinal ön kolonlar belki kenwoodun mevcut anfisi ile çalışır ama ses kalitesi için en azından ön kapıdakiler compenant ile değiştirilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orjinal teyp var

Amfi olsun

Ürünler 0 olmali

hocam lineanın şuanki teybinin bir görselini paylaşın ricam. teyp değişecekse ve dediğiniz ürünler de olacaksa 1500tl bütçe ile iyi bişeyler mümkün olmaz. kalite demek $ demek haliyle.

hocam araç şuan şehir dışında ama resimdekiyle aynı teypTavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orjinal teyp var

Amfi olsun

Ürünler 0 olmali

hocam araç şuan şehir dışında ama resimdekiyle aynı teypTavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz.

single din teyp olur, ama bütçe hala 1500tl ise malesef istediğiniz özelliklerde sıfır ürünlerle birşeyler mümkün değil.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneme yanilma yoluyla gidecez heralde orjinal hoporlorler ile beslicem hosuma gitnesse once on kapilara mid sonra anfi değisimi yaparim heralde malum bu iste butce onemli

Tesaduf gordum bu urun nasildir

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-kampanyali-edison-ed625c-280-watt-16cm-mid-takimi-bostanoglu-449011738/detay

• quote:

Teşekkürler deneme yanilma yoluyla gidecez heralde orjinal hoporlorler ile beslicem hosuma gitnesse once on kapilara mid sonra anfi değisimi yaparim heralde malum bu iste butce onemli

Tesaduf gordum bu urun nasildir

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-kampanyali-edison-ed625c-280-watt-16cm-mid-takimi-bostanoglu-449011738/detay

önermem o ürünü, soundmagus 17c alın çok bi fiyat farkı yok

• Teşekkürler
  • Selamlar bu gün refarasları saglam bi müzik sistemi üzerine uzmanlaşmış elektironikçiye gittim derdimi anlattım çözüm ürettik bayramdan sonra montaj işini yapıcaz ancak kafama bisey takıldı

Kablo seti ben cadance olsun dedim ancak usta set halindeki kabloları önermedi dükkanda bulunan top halindeki kablolardan kullanicağını bunlar daha sağlıklı dedi markası yok baktım varsada göremedim ve kullanıncağı kablolar için de 100 tl

Montaj işciliği içinde 100 tl

Sizce nasıl fiyatlar..

• quote:

Selamlar bu gün refarasları saglam bi müzik sistemi üzerine uzmanlaşmış elektironikçiye gittim derdimi anlattım çözüm ürettik bayramdan sonra montaj işini yapıcaz ancak kafama bisey takıldı

Kablo seti ben cadance olsun dedim ancak usta set halindeki kabloları önermedi dükkanda bulunan top halindeki kablolardan kullanicağını bunlar daha sağlıklı dedi markası yok baktım varsada göremedim ve kullanıncağı kablolar için de 100 tl

Montaj işciliği içinde 100 tl

Sizce nasıl fiyatlar..

fiyat iyi, ustaya güvenin, zaten çok prof bir sistem değil sizinki, o kablolarda cadence ayarındadır, işinizi fazlasıyla görür

• selaminaleyküm 2 takım hertz esk 165 caldirabilecek kaliteli amfi önerisi bütçe azami 500 önerileriniz için teşekkürler
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: unlmzlm

selaminaleyküm 2 takım hertz esk 165 caldirabilecek kaliteli amfi önerisi bütçe azami 500 önerileriniz için teşekkürler

belirttiğiniz kolonlar 4 ohmda 4x100w rms dir. bütçe sıfır anfi için biraz düşük ama qline markasını öneririm, öyle dandik çin mallarından değildir, Qline 110.4 belirttiğiniz kolonlara tam yeter. fiyatta bütçenize yakın.

http://shop.baykalelektronik.com.tr/Qline/QS-110.4

• Merhaba. Tempra 95 s aracım var. Dün pioneer deh1950 teyp taktırdım. Ayrıca 2 tane japon efsane pioneer ts1750 lerden taktım arkalara. ön iki hoparlör de orijinal fiatlardan. bağlantı noktaları yenilendi pioneer kablo kullanıldı, tesisat aracın orijinal tesisatı. Önümüzdeki hafta da jbl 1000w subwoofer ve ona uygun bir amfi bağlayacağım. pioneer ts1750leri de amfiden çıkacağım.

Şimdilik sesi sonlara getirdikçe basslarda bozulma oluyor. Bunun sebebi besleme sorunu mudur? Nasıl çözebiliriz? Ayrıca genel olarak sistem hakkındaki görüşleriniz nedir, nasıl geliştirilebilir?

Teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnokyc

Merhaba. Tempra 95 s aracım var. Dün pioneer deh1950 teyp taktırdım. Ayrıca 2 tane japon efsane pioneer ts1750 lerden taktım arkalara. ön iki hoparlör de orijinal fiatlardan. bağlantı noktaları yenilendi pioneer kablo kullanıldı, tesisat aracın orijinal tesisatı. Önümüzdeki hafta da jbl 1000w subwoofer ve ona uygun bir amfi bağlayacağım. pioneer ts1750leri de amfiden çıkacağım.

Şimdilik sesi sonlara getirdikçe basslarda bozulma oluyor. Bunun sebebi besleme sorunu mudur? Nasıl çözebiliriz? Ayrıca genel olarak sistem hakkındaki görüşleriniz nedir, nasıl geliştirilebilir?

Teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim...

hocam sesi sona getirdikçe bozulması normal, kullanılan hoparlörler, alt yapı , teyp vs bunlar profesyonel ürünler değil, çok bişey beklemenizi önermiyorum. efsane seri dediğiniz hoparlörler de baya yıllanmış hocam, körükleri ne alemde? tempranın pandizota oval çok yakışıyor. arka pandizota infinity ref 9633i, bagaja kabinli 1000w jbl subwoofer, anfi olarakta 4 kanal qline 110.4 olur, ya da xetec 90.4 ayarında 4 kanal bir anfi bağlayın. öndeki orjinla hoparlör dedikleriniz 22 yaşında yanlış anlamadıysam, onları atın, yerine 10cm pioneer coax alın, öndekileri direk teypden besleyin, diğerlerini anfiden besleyin.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.