Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 11 Ağustos 2021; 16:45:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Al eline kalem kağıt, ben ne yaparsam bu kızla tanışırım diye sor kendine maddelere halinde yaz ve ufaktan başla asdfsd
  • Kardeşim öncelikle yaşını söyler misin? Kaçıncı sınıftasın v.s
  • 11. Sınıf hocam sayısal bölümü 17 yaşına giricem bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 1 Mart 2016; 18:56:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi senen mahvolacak, bir kız için değmez diyicem, aynı şeyleri bende yaşadım, ve aklında o kız varken nede olsa bir sene var diyip ders çalışmayacaksın. çözmeye bak sorunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bak yazık etme gençliğine geleceğine.
    Değmez emin ol. İlerde pişman olursun.
    Karşına seni seven ve seninde onu seveceğün bir kız çıkacak elbet. Okuluna odaklan.
    Tecrübe konuşuyor dinlr beni bro ;)

• Ben de öyle olmasından korkuyorum, çalışayım iyi bir yer kazanayım diyorum ama cidden kız aklımdan çıkmıyor lanet etmeye başlıycam yemin ederim o kızı gördüğüm güne.

• Kız popüler tip ayağına yatıyorsa hiç bulaşma derim. Bir cacık olmaz

• Hocam çok teşekkür ederim alakanız için. Ben de öyle olmasından korkuyorum açıkçası sanırım unutmaktan başka çare yok.

Hepinize iyi akşamlar.

• Popüler tiplerden hoşlanan kız sen onun yanında olsanda gözü hep başkalarında olucaktır yani bence yol yakınken uzaklaş ha uzaklaşamıyorum diyosan.
    _______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bak dostum öyle kızlar durmadan tipe değer veren gibi görünüyorlar he tipin varsa iş çok daha kolay olacaktır çekilmez bir caziben varsa iş kolay hemde çok kolay.
    Ama özgüvenin yoksa kız yanında güvende hisedemezse yanında olmasının ne anlamı var o yüzden 11 sınıfsın aç kitap oku hem seneye çok faydasını görürsün , bir yandan vücut çalış bu özgüveni gerçekten artırıcaktır güven bana spor salonuna gidemiyorsan bile şınav mekik çek ufaktan başla dediklerimin gerçekliğini görüceksin.
    Dışarda dolaşırken elbet görüceksin çocuğa bir bakıyosun ulan bu çocuğa bakan kızın diyosun ama kıza bir bakıyosun tam hayalerindeki kişi yani iş özgüven ve kızla kafa yapın kız eğlence seven biridir sen ağır abisindir iş olmaz , kız yanında dik duruşlu ağır abi biri ister sen şakacı eğlenceli birisindir olmaz.

Velhasılıkelam sözün özü ne yapıcağına karar ver ve yap , ne yapmayacağına karar ver ve yapma.

Umarım sonunda üzülmezsin.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Benden sana tavsiye ama bu kızdan uzak dur karşına daha iyileri çıkıcaktır.Ama yok uzak duramam diyosan üstekiler senin rehberin olucak.

• Okuluna odaklan , ders çalışmamak için zihninin sana oynadığı bir oyun bence bu aşk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.