Şimdi Ara

[YAYINLANDI] Resident Evil 8: Village Türkçe Yama - GF ÇEVİRİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
5
Favori
9.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyunu satın aldım, çeşitli sitelerde offline hesap olarak satıyorum.Garantisi var steam guardla korunuyor.Resident evil village için bana yazabilirsiniz.

• hocam bu kadar hızlı nasıl ilerleyebiliyorsunuz ?

• Translate veya oto çeviri kullanılıyordur da o yüzden. :)

• kolay gelsin

• Komiksiniz. Yazdığınız mesajı sonradan tekrar değiştirmeniz çok daha komik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SalsaVoxCS -- 10 Mayıs 2021; 20:56:56 >
  • DMCA'de ücretsiz üyelik olduğu "Non-verified" olarak gözüküyor bir de DMCA daha bugün eklendiği için sitenin incelenmesi gerekiyor. Öğrenin de gelin lütfen. Hiçbir yamamızda yapay zeka dahi kullanılmadı. Ayrıca ne bu kin, nefret? Ne yaptık biz size de tanımadığınız insanları bu kadar karalamak istiyorsunuz?

Edit: Ayrıca direkt olarak ana sayfadan DMCA sayfasına gittiğiniz için "Protection Status Unavailable" olarak gözüküyor. Herhangi bir yama sayfasından (mesela bunun gibi) logoya tıklayıp DMCA sayfasına tekrar girerseniz korumanın aktif olduğunu görürsünüz. Şu linkten de direkt Resident Evil sayfamızın DMCA Koruma sayfasına ulaşabilirsiniz: https://www.dmca.com/Protection/Status.aspx?ID=708f5001-f9ac-40d0-8f16-186766a0c95e&refurl=https://www.gfceviri.tk/2021/05/resident-evil-village-turkce-yama-gf-ceviri.html

Buyrun bu da Resident Evil Village sayfasının QR Kodu:

[YAYINLANDI] Resident Evil 8: Village Türkçe Yama - GF ÇEVİRİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctvx -- 10 Mayıs 2021; 20:53:12 >

• Palavra atmadan önce bir kez olsun sitemizdeki Resident Evil Village sayfasına baksaydınız neden hızlı ilerlediğini anlardınız. https://www.gfceviri.tk/2021/05/resident-evil-village-turkce-yama-gf-ceviri.html

• bak sana kendi konuna yazdığın cevapla yanıt vereyim

"Eğer beğenmiyorsan kullanmazsın olur biter"

https://forum.donanimhaber.com/europa-universalis-iv-turkce-yama-v1-31-6--99548157

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctvx

Palavra atmadan önce bir kez olsun sitemizdeki Resident Evil Village sayfasına baksaydınız neden hızlı ilerlediğini anlardınız. https://www.gfceviri.tk/2021/05/resident-evil-village-turkce-yama-gf-ceviri.html

Ulan adam bir şey dememiş soru sormuş. Her şeye de kıl kapmayın be birader.

• SkipperSkip kullanıcısına yanıt

Bu kıl kapmak değil, gerçekleri açıkladım. Yorumunu düzenlemeden önce daha farklı şeyler yazıyordu, soru sormadığına emin olabilirsin. Çamur at izi kalsın ha? Yok öyle.

• quote:

Bu kıl kapmak değil, gerçekleri açıkladım. Yorumunu düzenlemeden önce daha farklı şeyler yazıyordu, soru sormadığına emin olabilirsin. Çamur at izi kalsın ha? Yok öyle.

Mesaj değiştirilmemiş ki? Değiştirilen mesajlarda bu ibare bulunur:

Burada öyle bir ifade göremiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: SkipperSkip

Mesaj değiştirilmemiş ki? Değiştirilen mesajlarda bu ibare bulunur:

Burada öyle bir ifade göremiyorum?

Alıntıları Göster

Ya dalga geçiyorsunuz ya da çok yanlış gelmişsiniz.

• quote:

Ya dalga geçiyorsunuz ya da çok yanlış gelmişsiniz.

Alıntıları Göster

Dalga geçen sizsiniz. Kimi alıntıladığınıza dikkat edin.

• Oyunun türkçe yamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Değerli arkadaşlar lütfen konuda tartışma çıkarıp konuyu baltalamayın. Çevirmen arkadaşlar ellerinden geldiğince hızlı bir şekilde yamayı sunmaya çalışıyorlar. küçük olayları büyütmeyelim.

• quote:

Dalga geçen sizsiniz. Kimi alıntıladığınıza dikkat edin.

Alıntıları Göster

Şu türkçe yama bölümün de sizin gibi şahıslar hiç bir zaman bitmeyecek anlaşılan. Her emek verenin bir şeyler yapmak isteyenin konusunu baltalamaktan başka bir faydanız yok. Keşke sizin gibileri şu forumdan uzak tutsalar forumun kültürünü dengesini bozdunuz be.

Adam yanlış alıntı yapmış düzgün seviyeli şekilde uyaracağına ulanlı falan karşısında çocuk var sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRache -- 10 Mayıs 2021; 21:49:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Şu türkçe yama bölümün de sizin gibi şahıslar hiç bir zaman bitmeyecek anlaşılan. Her emek verenin bir şeyler yapmak isteyenin konusunu baltalamaktan başka bir faydanız yok. Keşke sizin gibileri şu forumdan uzak tutsalar forumun kültürünü dengesini bozdunuz be.

Adam yanlış alıntı yapmış düzgün seviyeli şekilde uyaracağına ulanlı falan karşısında çocuk var sanki...

Alıntıları Göster

Adamın yanlış alıntı yaptığı kendi bunu itiraf edene kadar anlaşılmıyordu. O durumda da yaptığı tek şey yamanın nasıl hızlı ilerlediğini sormak olan birine "palavra atma!" diye saldıran bir insana karşı üsluplu, seviyeli bir şekilde cevap veremezdim. Seviyesizliğe seviyeyle karşılık verince bu forumda ezilen taraf oluyorsunuz. Uğraşamam!

• quote:

Adamın yanlış alıntı yaptığı kendi bunu itiraf edene kadar anlaşılmıyordu. O durumda da yaptığı tek şey yamanın nasıl hızlı ilerlediğini sormak olan birine "palavra atma!" diye saldıran bir insana karşı üsluplu, seviyeli bir şekilde cevap veremezdim. Seviyesizliğe seviyeyle karşılık verince bu forumda ezilen taraf oluyorsunuz. Uğraşamam!

Alıntıları Göster

Biraz mantıklı düşünerek verilen cevabın alakasız olduğunu ve yanlış alıntı yaptığını anlaya bilirdin. Maalesef orada verdiğin cevapta art niyetten başka bir şey görmüyorum. Bildiğin adama dalaşmak için atmışsın o yorumu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.