Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • r_o_s_c_o_e_ adamım bulursan bana bildirirsen çok makbule geçer.reklam müziğinde elektro gitar çalıyo eleman.walla melodi yazılcak gbi değil çok karışık ama manyak bişarkı msn i veriyom bana ilet hamza_gs@hotmail.com
  • veet soğuk ağda reklamı var belki biliyosunuzdur çok aradım ama bulamadım reklamda kız erkek arkdaşıyla mağazaya falan giriyo bişiler almak için falan filan işte ama rekalam artık fazla yayınlanmıyo
  • bildiğim kadarıyla levi's reklamındaki müzik amerikada dondurma satan arabalarda çalan müzik sadece sert yapmışlar müziği okadar ama elbette bi ismi vardır büyük ihtimallede "icecream" dır

zaten bu sıralar levi's satan bi dükkana gittiğinizde katalogtaki kotlar dondurma küllahı şeklinde yane reklamın amacı levi's alana aslan max dondurma

bu arada sevgili kadiratun çalışmalar ne durumda bizi bilgilendirirsen seviniriz cevaplanmayan baya melodi biriktide eminim elinden geleni yapıyosun zaten sabırsızlıkla bekliyoruz kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: synthkey

geçen sene sanırım coca-cola reklam müziğini arıyorum
    şarkı"sordum sarı çiçeğe"isimli sanırım ilahi
    ney ile drbuklar falan vardı
    değişik bir düzenleme
    epey zamandır arıyorum elinde olan varsa yardımcı olabilir mi.

• o reklam sinemiş candemirin oynadıgı signal yeni reklam filmi
  • sinemis candemir yeni signal diş macunu reklemı

quote:

Orjinalden alıntı: AtQuaRe

ne reklamı olduğunu bilmiorum ama dişlerle alakalı bişi. açıklıyorum: bi adam la bi kadın karşılaşıyolar acaip bi müzik çalıo sora kadın adamın dişlere bakarken duvara çarpıo. diğer sefer de adam kadının dişlere bakarken hassas bölgesini direğe çarpıo tabi kısa bi direk. neyse işte o reklamın müzii. ya bide bende ares yok bulan bilen varsa rapid e upload edebilirmi
  • COCA COLA REKLAM MÜZİĞİ BENDE WAR ADINA BAKIYIM SİZE SÖLERİM HANİ ŞU NEYLE ÇALINAN ŞARKI DİMİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW 528

sinemis candemir yeni signal diş macunu reklemı

quote:

Orjinalden alıntı: AtQuaRe

ne reklamı olduğunu bilmiorum ama dişlerle alakalı bişi. açıklıyorum: bi adam la bi kadın karşılaşıyolar acaip bi müzik çalıo sora kadın adamın dişlere bakarken duvara çarpıo. diğer sefer de adam kadının dişlere bakarken hassas bölgesini direğe çarpıo tabi kısa bi direk. neyse işte o reklamın müzii. ya bide bende ares yok bulan bilen varsa rapid e upload edebilirmi

sinemis candemir mi oynuyo okim yaf

• quote:

Orjinalden alıntı: alvarez

volkswagen jettanın reklam muzigini arıyorum
  • e
    quote:

Orjinalden alıntı: r_o_s_c_o_e

COCA COLA REKLAM MÜZİĞİ BENDE WAR ADINA BAKIYIM SİZE SÖLERİM HANİ ŞU NEYLE ÇALINAN ŞARKI DİMİ

ewet ney ile çalınan acil bekliyorum
    çok sağol kardeş
  • yok mu arkadaşlar bi bilen ya.. bi çocuk doktoru arkadaşım var deli gibi bunu arıyor..

quote:

Orjinalden alıntı: sFRaLt

arkadaşlar ben de dalin reklam müziğini arıyorum, adı ne parçanın bilmiyorum.. bir iki aradım ama istediğim gibi bulamadım.. hani şöyle bir şey vardı.. bornozları giyeriz, tek sıraya girereiz, çünkü tek isteğimiz dalin isteriz.. diye devam ediyordu.. civcivler küvete dalıyordu falan.. hatırlayan; bilen var mı acaba??
  • hala levi's reklamında bi gelişme yok değil mi ?ya karnıma sancılar giriyo uyuyamıyorum biri duysun feryadımı.levis' 501 in son reklam müziği hatta o reklamın dewamını da çektiler müziğine bayılıyorum biri bana yardımcı olsun pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: synthkey

e
    quote:

Orjinalden alıntı: r_o_s_c_o_e

COCA COLA REKLAM MÜZİĞİ BENDE WAR ADINA BAKIYIM SİZE SÖLERİM HANİ ŞU NEYLE ÇALINAN ŞARKI DİMİ

ewet ney ile çalınan acil bekliyorum
    çok sağol kardeş

• signal signal signal
    isterüüüüüüüüük
  • signale mail attım cevap gelmedi hala bekliyoruz
  • yaw arkadaşlar aranızda hiç bu şarkıyı Turkcell ne bu calana dinleteniniz yokmu.
    ben reklamı tutturamadım hemen deneyeceyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sFRaLt

arkadaşlar ben de dalin reklam müziğini arıyorum, adı ne parçanın bilmiyorum.. bir iki aradım ama istediğim gibi bulamadım.. hani şöyle bir şey vardı.. bornozları giyeriz, tek sıraya girereiz, çünkü tek isteğimiz dalin isteriz.. diye devam ediyordu.. civcivler küvete dalıyordu falan.. hatırlayan; bilen var mı acaba??

dalin şarkısının tamamı 3 dakika rapidlendi linkten alın bakim günün kıyağı

http://rapidshare.de/files/5355204/German_Beer_Drinking_Songs_-_Polka_-_Chicken_Dance.mp3.html

• quote:

Orjinalden alıntı: amores_perros

hala levi's reklamında bi gelişme yok değil mi ?ya karnıma sancılar giriyo uyuyamıyorum biri duysun feryadımı.levis' 501 in son reklam müziği hatta o reklamın dewamını da çektiler müziğine bayılıyorum biri bana yardımcı olsun pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umarım aradığın budur
    müzik; "Willie Nelson"_"Always on my mind"
  • Volkswagen Golf V : John Lennon - "Instant Karma"
  • ARKADAŞLAR BOMBA BİR GELİŞMEEEEEEEEEE NOKİA N90 MÜZİĞİ ÇOK UZUN ARAMALARIMIN NETİCESİNDE BULUNDU SABIR GÖSTERİP BEKLEYENLER İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM AYRICA MAİLDEN BANA ULAŞIP TEBRİK EDENLEREDE SONSUZ TEŞEKKÜRLER SİZLERİ SAYESİNDE FORUMUMUZ GELİŞİYOR İŞTE ÇOK UZUN ZAMANDIR ARANAN NOKİA N 90 CEP TELEFONUNUN MÜZİĞİ

MOBY- İN MY HEART
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.