Şimdi Ara

God of War III Video İnceleme (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
99.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu menü deki soul select ne işe yarıyor ?
  • ne guzel di ya gözlerim kamaştı.pc versyonu yokmu bunun?yada çıkarırlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssschutzstaffel_ss

ne guzel di ya gözlerim kamaştı.pc versyonu yokmu bunun?yada çıkarırlar mı?

God of War PS exclusive bir oyun, PC'ye çıkma ihtimali SCE'ın üzerine göktaşı düşmesinden daha düşün bir ihtimal.
  • quote:

PC'ye veya başka bir platforma çıkma ihtimali yok, sadece PS3'te oynamak mümkün, tıpkı Heavy Rain, Uncharted 2, Gran Turismo 5 vs. oyunlarda olduğu gibi.
  • PS 3 alıp Heavy Rain,Uncharted 2,God of War 3 oynuyacağım en kısa zamanda.SCE'nin oyunları bayağı güzel oluyor.;)
  • Türkiyede reklamı çok yapıldı ve oyunun fiyatı diger oyunlara göre daha düşük helal olsun.
  • videonun en sonundaki müziğin adı ne şu kreytos...kreytos..kreyyyyyytossss diye çıldırdığı müzik.
  • Süperrrrr
  • arkadaşlar gerçektende bitiş süperdi
  • quote:

imkansız
  • şu ana kadar oynadığım en güzel oyun
  • ARKADAŞLAR VALLA BEN DAHA YENİ ALDIM VE DÜN NERDEYSE 6-7 SAAT OYNADIM PS3DE YAPILMIŞ EN İYİ OYUNLARDAN BİRİ DEĞİL EN İYİ OYUN MUTLAKA ALMALISINIZZ
  • kardeş god of war 3 ps2 içinde olacak mı? eger olursa çok süper olur bence ps3 kimseni maddi durumu yetmedigi için almazlar ama ps2 için olursa daha iyi olur hemde çok satılır eger islam kardeşimsen bunu bir araştır olusa benim gibi insanlarda oynar
    ERDİNÇ İYİKUL kardeşim yardımcı olurmusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

kardeş god of war 3 ps2 içinde olacak mı? eger olursa çok süper olur bence ps3 kimseni maddi durumu yetmedigi için almazlar ama ps2 için olursa daha iyi olur hemde çok satılır eger islam kardeşimsen bunu bir araştır olusa benim gibi insanlarda oynar

ps2 ye de çıkamaz
  • quote:

kardeş god of war 3 ps2 içinde olacak mı? eger olursa çok süper olur bence ps3 kimseni maddi durumu yetmedigi için almazlar ama ps2 için olursa daha iyi olur hemde çok satılır eger islam kardeşimsen bunu bir araştır olusa benim gibi insanlarda oynar

Ps2'ye çıkma ihtimali: yok
  • sırf bu oyun ve uncharted için ps3 alabilirim
  • Oyun Süper ama Yunan >Mitolojisinde Tanrıların Ölümsüz Ve Boylarının 6 Metre Oldugunu Yunan Mitolojisindn Bilr Oyuzden Biraz Garip Olmuş Krotos Poseidonu Nasıl Öle Öldürüyor anlamadım.Bu Arada Helios Degil Güneş Tanrısı Apollon
  • quote:

Oyun Süper ama Yunan >Mitolojisinde Tanrıların Ölümsüz Ve Boylarının 6 Metre Oldugunu Yunan Mitolojisindn Bilr Oyuzden Biraz Garip Olmuş Krotos Poseidonu Nasıl Öle Öldürüyor anlamadım.Bu Arada Helios Degil Güneş Tanrısı Apollon

Bu seriyi oynamadın sanırım. Kratos da bir tanrı. Helios da güneş tanrısı olarak geçiyor mitolojide Apollon gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Oyun Süper ama Yunan >Mitolojisinde Tanrıların Ölümsüz Ve Boylarının 6 Metre Oldugunu Yunan Mitolojisindn Bilr Oyuzden Biraz Garip Olmuş Krotos Poseidonu Nasıl Öle Öldürüyor anlamadım.Bu Arada Helios Degil Güneş Tanrısı Apollon

Bu seriyi oynamadın sanırım. Kratos da bir tanrı. Helios da güneş tanrısı olarak geçiyor mitolojide Apollon gibi..

Apollon Güneş tanrısı değil! Yanlış aktarılıyor. Sarışın olduğu, yüzünün Helios a benzemesi, oklarının parlak ışık yaydığı için ve Güneş gibi hem iyileştirici hem öldürücü etkisi olduğu için Güneş ile özdeşleştirilmiştir. Güneş tanrısı Helios tur.

• İlk defa bir oyun için bu cümleyi kullanıyorum. Gerçek bir sanat eseri olmuş. 4 kere bitirdim hala oynamak istiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.