Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kutlu güne ulaştık bundan sonrası size kalmış bizi bilgiye boğun lütfen
  • Proje 365 günden daha kısa sürede bitecektir ya da 365 gün sürebilir ki bu ekip için böyle devasa bu gayet doğaldır. Tekrar, tekrar, tekrar söylemekten çekinmeyeceğim; diğer çeviri grupları yapsa idi (ki onlarda gerçekten sağolsunlar oyunlarını oynadık, kötülemek için söylemiyorum onları) daha uzun sürede çıkacağını herkesce malum.

Bu ekibe gönülden inanıyorum, oynamak istediğim oyunları -hızlı çıkmaları sebebiyle- ücretini severek veriyorum. (Ki bu ücretlerden bu kadar emeğe değecek miktarlar toplayamadıklarının da farkındayım).

Lütfenve lütfen trollere ve mantıksız yorumlara değer vermeyin buna efor sarfetmeyin. Şimdiden Allah yardımcınız olsun.Başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizamanda -- 10 Aralık 2019; 14:17:12 >
  • Merhaba, çeviriye başlanmış olup, çeviri yüzdesi %7 olarak güncellenmiştir.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Helal olsun bu kadarlık sürede çok iyi ilerleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Konsol üzerinden yapılan çevirinin tabloya yansımasıdır o. Çok ta heveslenmeyin.
  • WTF? cidden %7 mi? eger dogruysa 1 aya beta falan cikiyor o zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ara yüzde 7 oldu helal olsun.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Farcry 5 yamasını bilirsiniz umarım kaç aydır bakıyorum takip ediyorum %100 olmasına çok az birşey kalmış ama 2 aydır tık yok bi yüzde yüz olamadı belki sağlık sıkıntısı veya başka birşey vardır ama ara ara bakıyorum gıdım gıdım ilerliyo onu görünce bu adamların bu kadar ilerlemesi bence takdire şayan sonuçta ben anonymouse grubunun eminim daha da hızlı çıkarcağına hatta 1 senede sürse yine helal olsun derim dediğim gibi çeviri işinde çok iyiler ve hızlılar diğerleri gibi sallamasyon yapmıyorlar

• aha ilk adımı attı geliyor gönlümün efendisi :D
  • CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Yanlis anlasilmasin, benim sozum yok zaten Anonymous icin. Hizli ve kaliteli ceviri yapiyorlar. Olsa olsa o walkure icin lafim olur.
    Ama oyunda RDR yani. Oyle boyle degil. Ocak sonuna kadar olan ilerleme yamanin gidisatini belirleyecek bence.
    Far Cry ise ayri bir Dunya, hatali kararlari ve ilerleyisi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

Farcry 5 yamasını bilirsiniz umarım kaç aydır bakıyorum takip ediyorum %100 olmasına çok az birşey kalmış ama 2 aydır tık yok bi yüzde yüz olamadı belki sağlık sıkıntısı veya başka birşey vardır ama ara ara bakıyorum gıdım gıdım ilerliyo onu görünce bu adamların bu kadar ilerlemesi bence takdire şayan sonuçta ben anonymouse grubunun eminim daha da hızlı çıkarcağına hatta 1 senede sürse yine helal olsun derim dediğim gibi çeviri işinde çok iyiler ve hızlılar diğerleri gibi sallamasyon yapmıyorlar
    Konu sahibi olarak cevap vereyim. Çevirmen bulamıyoruz. Sorduğum çevirmenler müsait olmadıklarını söyledi. Çevirmen olmadığı sürece nasıl bir çeviri bekleyebilirsin ki ? Varsa senin tanıdığın çevirmen arkadaş gönder gelsin bana

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle çok haklısın planlamada yanlışlık yapıldı ama bak bu adamlar taa 1 ay önce konu açtıkar çevirmenleri belirlediler belli bir gruba ayırdılar çevirmeni testeri ayrı ayrı herşey planlı birde ne zaman başlayacağız diye gün verdiler ee artık bizede beklemek düşüyor eminim şu an haldır haldır çeviriyorlardır dediğin gibi ocak sonundaki yüzdelik çeviri işinin zorluğunu ve gidişatını bizlere gösterecek.

• Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 1 2 aydır bakıyorum 200 300 birşey kalmış tam final sürümü yayınlanmadan da oynamak istemiyorum sabırla bekliyorum bitecek ama inş bu ay sonuna biter diyorum inş biterde sende kurtulursun erdemde bizlerde.

• Gerçekten %7 1 günde çok iyi başarı umarım benim gibi çok hızlı çıkmasını bekleyenleri sevindireceksinizdir böyle giderse 1 aya çıkar gibi umudumuz en azından o yönde ücretini zaten 5 aydada çıksa hak ediyor ama bu hızda eğeer çıkartırsanız hafızalara damga vurup çok konuşulacağınızdan eminim elinize emeğinize sağlık gerçekten sizi desteklemek boynumuzun borcu gibi biz oyun severler için . Tekrardan başarılar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanyuce1 -- 11 Aralık 2019; 1:21:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

Valla hocam 1 2 aydır bakıyorum 200 300 birşey kalmış tam final sürümü yayınlanmadan da oynamak istemiyorum sabırla bekliyorum bitecek ama inş bu ay sonuna biter diyorum inş biterde sende kurtulursun erdemde bizlerde.
    İnşallah bakalım. Çevirmen olsaydı şimdiye 2 3 defa bitmişti.
  • Yarın şakkadanak bir %7 daha millet şaşırır kalır, nasıl olur, bunlar çeviriye dün başlamadı mı? tam bunlar bunları düşünürken şak bir %7 daha ne yaptı %21.. şak bir %7 daha :D
  • %7. Helal olsun.

• İbrahim770 kullanıcısına yanıt
    Şak 82 Strawberry, şak 83 Saint Dennis, şak 84 Valentine. Sonra bir bakmışsın Cuma Namazına Armadillo'dayız.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.