Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyunda atinla gezip manzaranin keyfini cikarmak baska hicbir oyunda o duygu yok hele ki ps4de oynadiktan sonra pc de daha iyi olucak grafiklerle keyfini cikarmak cok cok inanilmaz bir deneyim vericektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Bir ev nasıl buzdolapsız olmazsa bir oyuncununda bilgisayarında orjinal Rockstar oyunları olmazsa olmazıdır.

Biz 2 kişi aldık oyunu special olarak. Bazıları demiş ya yok koca harita atla gezmek sıkıyor falan (witcher3 hiç oynanamış haspam) buna istinaden biz Gta5 in dağlarında ovalarında bisikletle olsun yürüyerek olsun otobüs&tırla olsun hatim etmiş playerlarız ne dion sen ! Rdr2 Online bizim için resmen keşfedilmemiş bir uzay misali.

Aziz Vefa & Lemi Galip gibi elmasın peşine düşücez. Kah ayılarla koklaşıcaz kah kurtlarla öpüşücez kah tavşanlara tepişicez ama atlarımıza fısıldamıyı unutmıcaz
    730 saat witçer 3 oynamam var sanırım bu oyun bu oyun beni hiç sıkmayacak o zaman

• î3 6100 de red mi edecek oyun çalışmayı şimdi ??
  • oyunu alan arkadaşlar ödeme kısmında 3d securty var mı ?
  • paypo9 P kullanıcısına yanıt
    hayır
  • Gtx 960'la alsam sıkıntı olur mu ki
  • Satın alan arkadaşar hangi vpn tavsiye edersiniz? Vpn açıp Ukrayna seçtikten sonra ödeme ekranında vpn açık mı olmalı kapalı mı?

• .SlimShady kullanıcısına yanıt
    Olmaz.
  • seed4me

oyunu alana kadar vpn açık dursun
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Dayanamadım aldım. İnşallah vpn sıkıntı olmaz ilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 13 Ekim 2019; 20:28:32 >
  • Moddan dolayı GTA 5 Online'ında Ban yemiştim zamanında perma. (2 yıl oluyor.) Acaba bu yediğim ban RDR2 online modunu da etkiler mi? Valve'ın VAC banı gibi yani. Steam hesabımla Rockstar hesabım bağlı olduğu için, Steam üzerinden almayı düşünüyorum da bu durumda online modu etkileyecekse başka hesapla almam gerekecek. Bilgisi veya fikri olan var mı?

@PeTeRPaNN
  • Kutulu olarak da çıkacak mı acaba?
  • Rockstar bununla ilgili aciklama yapmistir kurallarinda falan dileeseniz ordan kontrol edebilirsiniz yada supportlarina yazin direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Moddan dolayı GTA 5 Online'ında Ban yemiştim zamanında perma. (2 yıl oluyor.) Acaba bu yediğim ban RDR2 online modunu da etkiler mi? Valve'ın VAC banı gibi yani. Steam hesabımla Rockstar hesabım bağlı olduğu için, Steam üzerinden almayı düşünüyorum da bu durumda online modu etkileyecekse başka hesapla almam gerekecek. Bilgisi veya fikri olan var mı?

@PeTeRPaNN
    https://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/152392786909934506/?ctp=8

biri böyle yazmış:

If you are banned from Gta V Online you are only banned in Gta V Online!! I was banned a long time ago and i can still play Max Payne 3 Online and Red Dead Redemption 2 Online in ps4 using the same account

• Vakit geçmiyor gibi geliyor,geçiyor geçiyor da sanki hiç 5 kasim olmayacakmis gibi.

• .SlimShady kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Steam üzerinden alırım o zaman.

• Şu oyunu VPN ile alma olayını birisi rehber olarak anlatsa ne güzel olur. Hangi VPN çalışıyor? Ban riski var mı? Hangi versiyon, hangi ülkeden en ucuza alınır gibi bir şey olsa ve 1. sayfaya sabitlense güzel olacak. Yok mu bunu yapabilecek bir yiğit?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

î3 6100 de red mi edecek oyun çalışmayı şimdi ??
    Her türlü oynarız hocam problem olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VPN ile ne kadar cazip gelse de güvenilir gelmiyor. Bu bir çeşit hileye giriyor, Rockstar uyanırsa bunu görmezden geleceğini sanmıyorum. Yama ve modlarla oynayabilmek için Steam'ı beklemeye karar verdim.
  • şu saatten sonra yaptırım olsa bile yeni alımlara kapatırlar vpn yasaklanır almış olanlara bir şey olacağını düşünmüyorum

atı alan üsküdarı geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 13 Ekim 2019; 21:50:16 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.