Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Spartan 117 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19481949195019511952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladyo38

marcelona yine yedek adam ne zaman görsem oynamıyor en son el classocoda oynattı oda tecrübesi var diye kesin ee sonra ? şaka gibi o adam real için hucumda ronaldo ile çok önemliydi sistemde nasıl jordi - messi tam benzer birşeydi ronaldo gitti adam hoca maglubiyetleri bu adama çıkardı resmen. real birazdan o yüzden skorda zorlanıyor bedevadan maç aldı bügünde real bitik barcelona kral kupasında elerse çöküşe iyice girer zaten bu sezonda 0 kupa ile bitirir. barcelonada messi felan varken de reale tur verceni sanmam messiyi sakatlamaya çalısırlar yine kesin !! öyle çirkef oyuncular var ne yazıkki casemiro özellikle

realin her yeri sorunlu tek ramos modric kaldı yeni gelen çocuk daha genç junior seviye atlatamaz daha neymar değil yani daha o yaşlarında neymar için diyorum kaptırdığı toplar sıkıntı hele
    Marcelo kafasında bitirdi Real'i sanırım. En iyi iki arkadaşı gitti bu sezon. Leş gibi oynuyor şu aralar. Oynatılmaması normal.

• Evet akşamki maçta ilk maçta olmayan (60. dakika oyuna girmişti) ve şu an gayet formda olan Messi' nin de olacak olmasıyla pek bir şansımız olduğunu düşünmüyorum.

Umarım çok da ezilmeden akşamı kapatır bizimkiler.
  • Axiaziz kullanıcısına yanıt
    Real alıcak bunu al fava bekle en az 2 kırmızı kart var ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şenlendirelim ortamı bugün alıyoruz maçı

• real o kadroyla alırsa iyi barcada hoca yine saçma orta saha koymus anlasılan ıs hucumculara kaldı yıne dembele messi suarezde:D adam coutinhoyu monta edemedi bir ya
  • Boyle bir maçı herhangi bir kanal neden vermez anlam veremedim .

• idman tv spikeri gay galiba yada ben azericeden hiç mi hiç anlamıyorum.Ramos'a bakın şu güzelliğe mi dedi adam
  • Bu arada vinicius ne yapmıştır ne yapmaya çalışmaktadır, bekamız giderse maçta gider.
  • Real liler birbirini sakatlamaya oynuyor bugün

• regullion'un pozisyonu 100 kere sarı karttı, hakem saçmalıyor.

Bu arada allahını seven üstüme ingilizce yayın yapsın azerilerden hiç izlenmiyor.
  • Vinicius barcanın sağ tarafı paramparça ediyor ama sonu gelmiyor.

Vinicius 3. yü de kaçırdı.yani o kadar rahat bir pozisyonda neden topu soluna doğru çekip avantajını kaybedersin ki.Yazarken vinicius 4. net pozisyonu da kaçırdı.ARTIK AT ULAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 27 Şubat 2019; 23:39:15 >
  • vinicius = slimani
  • Resmen içinden geçiyoruz barcanın ama skor gelmedi, birazdan yeriz sezonun özetini bu maçta da yaşarız.
  • adamlar pozisyonu 360derece kamerayla veriyorlar teknolojiye bak.bizde niye yok ki.
  • Vinicius inanılmaz iyi topçu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 27 Şubat 2019; 23:51:11 >
  • Bu ne cenabetlik?
  • Mümkün değil çeviremeyiz.

Bu sene bu çapta değiliz maalesef.

Barca gibi bir takıma karşı ilk yarıda bu kadar kaçırırsan cezayı keserler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 28 Şubat 2019; 0:16:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Resmen içinden geçiyoruz barcanın ama skor gelmedi, birazdan yeriz sezonun özetini bu maçta da yaşarız.
    Beni yanıltmadığın için teşekkürler sipirmin
  • Ulan kenarda bekleyen gergenez, bale ve marcelo anana mı sövdü alsana oyuna.
  • Vinicius çok iyi topçu olacak adam daha 18 yaşında.
  • 
Sayfa: önceki 19481949195019511952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.