Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18751876187718781879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Onun gibi bir efsane asla gelmeyecek.”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne Hazardi ya. Bu adamda hirs yok hirs ! Gol/assist oraniyla Ronaldo'nun tirnagi olamaz. Real icin 2 oyuncu var Neymar ve Mbappe
  • Yanlış tercih bence evine Manchester United e geri gitmeliydin kral

• Elinde kapı gibi sözleşmesi olan Madrid 34 yaşındaki adamın maaşına zam yapmayınca vefasız oluyor ama yıllarca bu kulübün ekmeğini yemiş adam maaşına zam yapılmasını isteyip daha sonra rakamı beğenmeyip başka takıma gidiyor o vefalı oluyor kral oluyor. Camialar oyunculardan her zaman büyüktür. Kim olursa olsun. Real Madrid Ronaldo'dan önce de sonra da her zaman Real Madrid'ti. Ama Ronaldo Madrid'e gelmeseydi kaybolup giderdi demek biraz ağır olur ama bugün bilinen Ronaldo olmazdı. Bugün bazı kişiler Ronaldo ile Messi'yi kıyaslayabiliyorsa bunun tek sebebi Real Madrid'tir. O formayı giymek bile bir oyuncuyu en üst seviye yapar. Messi senede 90 küsür gol atarken Real Madrid Ronaldo neden bu kadar iyi vs diye test videoları çekiyordu. O sıralar Ronaldo'nun Real formasıyla bir olayı bir başarısı da yoktu. Yatsın kalksın Perez'e ve onun kurduğu taş gibi Real kadrosuna dua etsin.

• Ronaldo'nun kendisini yeniden kanıtlaması lazımdı onun için en iyisi buydu,sanırım bu kulüpten bastonlu bi şekilde ayrılmak istemedi
  • günümüz futbolunda hiç bir futbolcu messi ve ronaldo nun yaptığı etkiyi yapamaz hazard ı bende isterim ama yaşı olmuş 28 mbappe diyorlar da bu çocukta en iyi olabilecek potansiyel yok bence,neymar zaten gelmez kane den de pek bişey olacağını düşünmüyorum yeni bir genç yıldız gelmediği sürece real den bişey olmaz artık.bale ve benzema kanserlerine kaldık zidane de gitti Allah tan fb yeni yapılanmaya gidiyor da belki ordan yırtarız,kontenjan boşalır bu yılda real kanser etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 11 Temmuz 2018; 10:12:10 >
  • Son dakikaya kadar ya Madrid’de kalır ya da evine United’a döner diye bekledim bir umutla. En sevdiğim oyuncu, en nefret ettiğim takıma gitti Ah kral ah. Senin hatrına Juve maçları izleyeceğim. Bu duyguyu en son Dwyane Wade, Cleveland’a giderken yaşamıştım. Esas soru, şimdi Madrid kimleri alacak? Herhalde en büyük yıldızını gönderirken, arkadan birileriyle prensipte anlaşmıştır. Hazard, Kane, Mbappe veya Neymar gibi duyuruyor ama sürpriz çıkar mı acaba meraklıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 11 Temmuz 2018; 10:46:44 >
  • Juve taraftarı dışında kimse memnun değil bu transferden. Çok ilginç oldu.
  • Halen aynı şeyleri yazıyorsunuz önce ki mesajlarımı okuyun bende diyorum hiç bir karakter ister futbolcu ister teknik adam ister başkan kulübün önünde olamaz olmamalı oyuncular fani kulüpler bakidir.

Lakin efsane olmuş karakterlere kulüpler saygı gösterip değer vermeli yani sahip çıkmalı ki bu Ronaldo gibi tarihte örneği olmayan gelmiş geçmiş en komple bi fubolcuysa.

Kısacası Ronaldo bu efsane performansı göstermeseydi Madrid anca 50 li senelerde tarih öncesi kupalarıyla övünüyor olurdu işte 30 senede 1-2 kupa alırdı belki o kadar Ronaldo 11 kişilik oynamadı tabi bunun Marcelosu Modrici Bale i Navası Casillas ı var ama o golleri atmayıp gol kralı olmasaydı bunların hiç biri olmazdı bu 4 kupanın en büyük mimarisi kendisidir biz hayranı ve sevdiğimizden yazmıyoruz bunlar acı ama gerçek bunlar.

Şu Madrid en iyi kulüptür en büyük kulüptür muhabbetinide geçin artık Madrid hiç bir zaman en iyi ve en büyük olmadı en iyi diyede bi şey yoktur dönemin en iyisi olabilirsin ama tarihin en iyisi olamazsın futbol kaç senedir var kaç senedir profesyonel ?? O yüzden tartışılır ha büyük kulüp olunabilir ama en iyi demek demek futbolun bitmesi o zaman eleştirme kısmı olabilir.

Ronaldo zaten dünyanın en büyük kulübünden geldi yani United dan gerek marka değeriyle gerek futbola kattığı efsanelerle parasıyla taraftarıyla hatta ve hatta ligiyle futbolun kalbinden geliyor kısacası Manchester United olduğu sürece ne Madrid ne Barça ne Bayern ne Alman ne İspanyol kulüpleri futbolları İngiltere futbolundan geridir öylede kalacaktır.

Madrid kapitalist bi kulüptür o sistemin içindedir en iyiyi süperstarı alır parlatmaya çalışır parlatamazsa büyük hüsran yaşır parlatırsa işte Ronaldo gibi bir şey olur bunu yapma en iyi en büyük kulüp olunmuyor geçin o işleri.

kozmodov

Ben Ronaldo için Madridli olmadım ki Juveli olayım nereye gittiyse biz o takımı takip ettik gene aynısı yapacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

sanki adami yaka paça kovdular. ronaldo real madrid'i layık olduğu yere taşıdıysa real madrid de ronaldo'yu zirveye çıkardı. sonuç olarak adam maaşına zam istedi. real madrid'in bu maaş yükünü kaldırması mümkün değildi. dünyanın en iyi kadrosunu kuruyorsan herkese dev maaşlar veremezsin. juvede dybala higuain pjanic matuidi douglas costa toplam 29 alıyor ronaldo 30 alıyor. ronaldonun arkasina kroos modric bale dizmenin bir bedeli var. neticede ronaldo maaş zammı istedi, bir noktadan sonra zam yapılsa da kalmam demeye getirdi. gitmek isteyen oyuncuyu zorla mı tutsun kulüp. belli ki ispanya'da huzurlu değil, medya ve mahkemeler sürekli uğraşıyor. istediği yüksek maaşı da alamıyor. gitmek istedi adam gitti, real madrid tutmakta ısrarcı olmadı ama kovmadı da.

ayrica real madrid'e bir sey olmaz. 3 sene cl alamaz sonra tekrar alir. futbol tarihinin en buyuk takimidir oyle de kalacaktir. ronaldoyla var olmadi ki ronaldo gitti diye bitsin. biz turkler çok duygusal ve kişisel odaklı bakıyoruz. yabancılar kurumları önde tutuyor. kim doğru yapıyor anlamak istiyorsak real madrid müzesi buna yeterli cevap olur. oyuncu ayrilmak istemis, kulup tutmaya calismis, olmamis, veda kibarca ve dost bir sekilde yapilmis. oyuncunun da yeri doldurulacaksa bir sorun yok. once kulup gelir. ronaldo gibi futbolcu zor gelir evet, o yuzden real madrid 2-3 yıldız birden alacak
    Evet katılıyorum hocam ancak şöyle bir yanlış var, İtalya'da ve Türkiye'de nedense böyle bir hata var dünyanın geri kalanında olmayan; oyuncunun maaşı vergi sonrası net kazanç olarak yaziliyor, sanki vergi bedeli de klüp kasasından çıkmıyormuş gibi

Yani normalde higuain 13,5 milyon Euro, dybala 13, d. costa 11, pjanic 8,5 vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Evet katılıyorum hocam ancak şöyle bir yanlış var, İtalya'da ve Türkiye'de nedense böyle bir hata var dünyanın geri kalanında olmayan; oyuncunun maaşı vergi sonrası net kazanç olarak yaziliyor, sanki vergi bedeli de klüp kasasından çıkmıyormuş gibi

Yani normalde higuain 13,5 milyon Euro, dybala 13, d. costa 11, pjanic 8,5 vs.

Alıntıları Göster
    hocam haberde okudugumda ronaldoyla o sekilde kiyasladiklarina gore muhtemelen onlarinki de vergi sonrasi olarak hesaplanmıştır. dedigin gibi %50 vergi var. higuain net 8 diye biliyorum mesela. yani onlarin vergili 29 olmasi imkansizdir. vergisiz 29 toplam 58. ronaldonunki de 60. juventus bayağı az maaş veriyor, ronaldoya o maasi rahatlikla verebilir. esas sorun oyuncularda huzursuzluk cikar mi.

bonservis olarak da higuaini elden cikaracakmis juve. 60 milyona.

• "Eden Hazard to replace Cristiano Ronaldo at Real Madrid."
    Ne kadar utanç verici bir cümle. Kim olsa aynı etki olacak fakat Hazard nedir ya.. Winner bir oyuncu bile değil. Messi'de Winner bir oyuncu değil ama Ronaldo Winner bir oyuncuydu. Gerek La Liga tecrübesi olsun, gerekse oyuncuların çoğunluğunun isteği, ağlasa da sızlasa da Neymar Winner bir oyuncu. Bunu en net olarak Barça - PSG maçında gördük. Real Madrid - PSG maçında da çok iyiydi. Mbappe için bir şey söylemek daha erken. Tabii ki PSG'den Neymar'ı almak zor. Mbappe'yi de satacaklarını hiç sanmıyorum. Bakalım eğer Hazard + Kane'i kısa bir sürede alırlarsa iş yapabilirler. Ama, Hazard bu yıl ki bomba olursa La Liga'da ki takımlar zaten aç kurt gibiler, birde Messi'li, Coutinho'lu Barcelona var. Hem lig'de hem UCL'de RM'nin işi çok zorlaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Juve taraftarı dışında kimse memnun değil bu transferden. Çok ilginç oldu.
    Yoo ben memnun oldum baya

Realin başarısının asıl kaynağının ronaldo olmadığı ortaya çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Yoo ben memnun oldum baya

Realin başarısının asıl kaynağının ronaldo olmadığı ortaya çıkacak

Alıntıları Göster
    Real CL' yi alamazsa da takım doymuş dersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Real CL' yi alamazsa da takım doymuş dersin.

Alıntıları Göster
    Öyle diyebilirim ama bu dediğimin yanlış olduğunu göstermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 11 Temmuz 2018; 22:4:5 >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Boş yapma. Real Madrid en büyük futbol klübüdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo degildi ki zaten hakemlerdi. Ligde tokat manyagi olan takim ite kalka cl aliyordu bunu herkes izledi kimse önemsemiyor üç kez art arda alisi cunku herkes nasil alindigini biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Ronaldo degildi ki zaten hakemlerdi. Ligde tokat manyagi olan takim ite kalka cl aliyordu bunu herkes izledi kimse önemsemiyor üç kez art arda alisi cunku herkes nasil alindigini biliyor
    Perez başkan transferlere harcayacağı parayı hakemlere yatırıyor bence o yüzden böyle ses getiren transferler yapmıyorlar kaç yıldır.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Juve taraftarı dışında kimse memnun değil bu transferden. Çok ilginç oldu.
    Juve her turlu Mancistirdan iyi tercih.

• 
Sayfa: önceki 18751876187718781879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.