Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.454
Cevap
91
Favori
1.242.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Arsenal'in kaç tane şampiyonlar ligi vardı sahi?
    Pardon mesajımda Arsenalin şampiyon ligi şampiyonluğu var 4 tane yazmışım pardon.Diyecek laf bulamayınca biz sizi 6-0 yendik diyen fenerliler gibi .Alıntı yapma bir daha lütfen.Futbol bilgisi kısıtlı insanlar ile tartışmak istemyiyorum
  • Aslolan Real Madrid...

Yolu açık olsun Ronaldo'nun. Real Madrid tarihine adını altın harflerle yazdırdı. 4 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu her şeyi anlatıyor. Ronaldo fanboy değilim ama Italya'da da başarılı olsun isterim.

Hey gidi Ronaldo reis... İçimi bi hüzün kapladı arkadaş

Umarim yerine Neymar gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Futbol bilgisi kısıtlı mı?

Bu forumda futbolu cidden izleyen 5 kişi varsa o 5 kişiden biri benim. Beni pes 13 oynayıp futbolu oradan öğrenen Ronaldosporlularla karıştırmayın.

Ee Messi'nin 4 tane CL'i var. Madem Messi başarısız o zaman tuttuğunuz Arsenal nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın iyisi gitti bütün tüylerim diken diken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

yolun açık olsun kral maradona napoliyi şampiyon yaparak en iyisi olduğunu kanıtladı sende juventusu şampiyon yaparak kanıtlayacaksın inşallah
    Aynen üst üste 7 sene şampiyon olmuş takımla şampiyon olup takımı sırtladım diye dolanıcak ortalıkta.
  • Yalnız çok ilginç olacak be artık İspanya ligi. Ciddi ciddi bir devir kapandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Futbol bilgisi kısıtlı mı?

Bu forumda futbolu cidden izleyen 5 kişi varsa o 5 kişiden biri benim. Beni pes 13 oynayıp futbolu oradan öğrenen Ronaldosporlularla karıştırmayın.

Ee Messi'nin 4 tane CL'i var. Madem Messi başarısız o zaman tuttuğunuz Arsenal nedir?
    Messi'nin 4 tane CLsi olacak tabi.Adam dünyanın en yetenekli oyuncularından.Ama Ronaldoya göre başarısız.Arsenal'i ben eleştiriyorum başarısız.3 senedir futbolda oynamıyor Arsenal.Futbol bilgin o kadar iyiyse çıkıpda Arsenalin kaç şampiyonluğu vardı sahi hmm diye mesaj atma.
  • Ronaldo gitti yerine kim gelecek acaba hazard var başka
    Salah var birde acaba neymarı mi alacak bunlardan biri olmazsa realmadrid gelecek sezon kupa göremez gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 10 Temmuz 2018; 22:6:14 >
  • Vay be günler geçti yaşlandık resmen. Tam 9 yıl önce Manchester United'dan ayrılıp Real Madrid'e gitmesini dün gibi hatırlıyorum. O kadar severdim ki o M.United ı. Fox ta verirlerdi premier league i her maçı izlerdim. Ronaldo hayranlığım orda başlamıştı. Manchesterdan ayrılınca o kadar çok üzülmüştüm ki neredeyse ağlayacaktım. Ama benim için CR7 o kadar büyüktü ki beni koyu bir Madridista yaptı. Ve tabiki sonuna kadar Madridista olmaya devam edeceğim. Yolun açık olsun Kral. Elveda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real böyle bi takım vefasız, vurdumduymaz. kullanır kullanır işini maliyetini gücünü kat kat kullanıp cıkartır paraları itibarı cukka yapar sonra umrumda olmaz. Ronaldo gibi efsane daha reale gelmez

Net diyorum bakın net. Ronaldo gittikten sonra real rahat en az ama en az 5-7 sene arası CL hayatta alamaz ve ligte barçanın kadrosu suan ıcın daha iyi ambargo koyacaklardır hele ki büyük maclarda ronaldo gibi birisi olmadıgından şamatayı izleyin.

Ronaldo en iyisini yaptı Juventus bu sene kadrosuyla en büyük CL adayıdır takım uyumunu yakalasınla ronaldoyla sampiyon olurlar ligtede ambargo koyarlar. seneye olmasa bile öbür sene kesinlikle Juventus CL'yi alacaktır. Artık Juventusluyuz.

Buda Ronaldonun Veda Mektubu..

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 10 Temmuz 2018; 22:8:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Bu mesaj silindi.
    Yani artık juve yi mi tutuyorsun hocam
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    real de anlayış vefa,hoşgörü.sadakat vs bunlar hiçbir zaman olmadı zaten şaşırmadım.şu yapılanı barca yapmazdı hangisi doğru tartışılır yine de

• Bale sola yerine geçsin, sağa Mbappe yi alabilsek keşke.

Bir de Modric artık yaşlandı, asıl onun yerinin de düşünülmesi lazım bence.

• Ronaldo taraftarlarını artık juve konusuna alsak da onların hakaretlerini daha fazla işitmesek ne güzel olacak.Hadi canım ait olduğunuz yere.
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Şunu unutma hiç bir futbolcu kulüpten büyük değildir. Real Madrid her zaman en iyisiydi en iyisi olmaya devam edecek. Ronalda kabul çok kaliteli bir futbolcuydu yeri dolar mı dolmaz mı bilinmez ama Real Madrid her zaman CL nin en büyük favorisidir.
  • ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

kop gel
  • sanki adami yaka paça kovdular. ronaldo real madrid'i layık olduğu yere taşıdıysa real madrid de ronaldo'yu zirveye çıkardı. sonuç olarak adam maaşına zam istedi. real madrid'in bu maaş yükünü kaldırması mümkün değildi. dünyanın en iyi kadrosunu kuruyorsan herkese dev maaşlar veremezsin. juvede dybala higuain pjanic matuidi douglas costa toplam 29 alıyor ronaldo 30 alıyor. ronaldonun arkasina kroos modric bale dizmenin bir bedeli var. neticede ronaldo maaş zammı istedi, bir noktadan sonra zam yapılsa da kalmam demeye getirdi. gitmek isteyen oyuncuyu zorla mı tutsun kulüp. belli ki ispanya'da huzurlu değil, medya ve mahkemeler sürekli uğraşıyor. istediği yüksek maaşı da alamıyor. gitmek istedi adam gitti, real madrid tutmakta ısrarcı olmadı ama kovmadı da.

ayrica real madrid'e bir sey olmaz. 3 sene cl alamaz sonra tekrar alir. futbol tarihinin en buyuk takimidir oyle de kalacaktir. ronaldoyla var olmadi ki ronaldo gitti diye bitsin. biz turkler çok duygusal ve kişisel odaklı bakıyoruz. yabancılar kurumları önde tutuyor. kim doğru yapıyor anlamak istiyorsak real madrid müzesi buna yeterli cevap olur. oyuncu ayrilmak istemis, kulup tutmaya calismis, olmamis, veda kibarca ve dost bir sekilde yapilmis. oyuncunun da yeri doldurulacaksa bir sorun yok. once kulup gelir. ronaldo gibi futbolcu zor gelir evet, o yuzden real madrid 2-3 yıldız birden alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 11 Temmuz 2018; 0:42:27 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Bu gibi taraftarlara amerikalılar çok güzel bir kelime bulmuş "bandwagon" .Madrid ronaldodan önce de çok büyük kulüptü,ronaldodan sonra da öyle kalacak.Gören de ronaldo cagliariye gitti de küme düşmeye yakın takımı şampiyon yapacak sanar .Adam juveye gitti juveye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 11 Temmuz 2018; 0:53:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

sanki adami yaka paça kovdular. ronaldo real madrid'i layık olduğu yere taşıdıysa real madrid de ronaldo'yu zirveye çıkardı. sonuç olarak adam maaşına zam istedi. real madrid'in bu maaş yükünü kaldırması mümkün değildi. dünyanın en iyi kadrosunu kuruyorsan herkese dev maaşlar veremezsin. juvede dybala higuain pjanic matuidi douglas costa toplam 29 alıyor ronaldo 30 alıyor. ronaldonun arkasina kroos modric bale dizmenin bir bedeli var. neticede ronaldo maaş zammı istedi, bir noktadan sonra zam yapılsa da kalmam demeye getirdi. gitmek isteyen oyuncuyu zorla mı tutsun kulüp. belli ki ispanya'da huzurlu değil, medya ve mahkemeler sürekli uğraşıyor. istediği yüksek maaşı da alamıyor. gitmek istedi adam gitti, real madrid tutmakta ısrarcı olmadı ama kovmadı da.

ayrica real madrid'e bir sey olmaz. 3 sene cl alamaz sonra tekrar alir. futbol tarihinin en buyuk takimidir oyle de kalacaktir. ronaldoyla var olmadi ki ronaldo gitti diye bitsin. biz turkler çok duygusal ve kişisel odaklı bakıyoruz. yabancılar kurumları önde tutuyor. kim doğru yapıyor anlamak istiyorsak real madrid müzesi buna yeterli cevap olur. oyuncu ayrilmak istemis, kulup tutmaya calismis, olmamis, veda kibarca ve dost bir sekilde yapilmis. oyuncunun da yeri doldurulacaksa bir sorun yok. once kulup gelir. ronaldo gibi futbolcu zor gelir evet, o yuzden real madrid 2-3 yıldız birden alacak
    Niye barça Messi ye 40 verebiliyor barça daha mı zengin real den

Barça real gibi kulüpler için değil 5-10 milyon 100 milyon avro bile çıtır çerez parası kendinizi kandırmayın maaş yükü felan diye gören de Sevilla felan sanacak takımınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 11 Temmuz 2018; 1:39:14 >

• kozmodov K kullanıcısına yanıt
    barcelona kadrosu ile realinki bir değil. neymar barcelonadan maaş için ayrıldı mesela. messi'nin gölgesi falan ikincil sebep. Aldığı maaşın 2.5 katını aliyor psg'de. realin ortasahasi dünyanın en iyisiyken, barcelona senelerdir orda sos veriyor. real 2016'daki cl zaferinden sonra oyuncularin sozlesmelerine zam yaptı. bu sayede bu kaliteli kadroyu bir arada tutabiliyor. ronaldo'ya da yapti, ama ronaldo yeterli bulmadi. tabii tek sebep maaş degil, yukarda yazdim. ama maaş zammi yapilsa muhtemelen kalirdi. 18'den 21'e çıktı maaşı, ama ronaldo minimum 30-35 arası bir şey istiyordu. real onu verse bile 2 senelik yapar, juve 4 senelik yaptı. barcelona kulubu messi'nin uzerine yapma yolunda zaten. gelecek td'yi ona soruyorlar, oyuncu degisikliklerini ona soruyorlar, 35 yasina kadar 45 milyon euro maas bağlıyorlar, burda boyle olmasi mümkün değil. barcelona tek adama her seyi verip otekilere zam veremiyor, neymari kaybediyor. real madrid ise bütünü bir arada tutup küçük küçük zam verip hepsine sahip kalmaya çalışıyor. bunlar küçük maaşlar değil. bu kulübün yıllık geliri 600 küsur milyon euro, futbolcularin cebine giren net paranin 2 kati kulupten cikiyor, sırf ronaldo bale ikilisinin reale maliyeti minimum 80 milyon Euro. daha 20 oyuncu var. bu kulup transfer yapacak tonla gideri var.

real o parayı verir vermesine de, onu vereceğime 15 milyon maaş alan 2 tane yildiz alirim dedi. bir forvet ve bir kanat mesela. seni 100'e satar onlari 300 e alirim dedi. real madrid yillardir boyle yonetilen bir kulup zaten. hamleler zamaninda ve doğru şekilde yapıldıktan sonra sorun yok. basari geldikce dogrusu yapilmis demektir. tabii oyuncuya vefasiz sekilde gonderilse basari gelse dahi bir ayip olarak yerini alirdi ancak böyle bir saygısızlık yok ortada. baskanin ronaldoya garezi olacak değil, zam istemek nasil onun hakkiysa mali yapıya uygun bulmamak da kulubun hakki.

fakat medyaya karsi korunmama konusunda ronaldo'yu hakli buluyorum. italyaya gitmesinin en onemli sebeplerinden birisi ispanyadan daha huzurlu olacak olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 11 Temmuz 2018; 2:13:0 >

• 
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.