Şimdi Ara

'Kolsuz' 'Yıkık' gibi isimler nasıl bu kadar türedi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her oyunda herkes birbirine bu lafları söylüyor kim başlattı bu akımı? Hiç çekilmez oldu TR serveri.

• birileri kolsuz gibi oynamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sorumlusu kesinlikle YAYINCILAR

‘Kolsuz’ kelimesini Theokoles kullanıyor sürekli de diğerini ilk kez senden duyuyorum.

• bgy gibi aptal ergenlerin toplandığı gruplardan türemiştir
  • yayıncılar*

• İsim değil onlar sıfat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiye serverında 2 hafta filan takıldım geldiğimde, herkes ağla,aga bee filan diyordu. ama çok alakasız yerlerde. meme gibiydi resmen, meğersem onlar da yayıncılar yüzündenmiş.

tamam milletin özenti olduğunu biliyordum da bu derece olduğunu kestiremiyordum.
  • Oxi abimden öğreniyorım kelime dayarcıyımı geliştiriyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de çok sinir olmama sebebiyet veriyor. Zac karakterinde 900k ustalık puanı olması sebebiyle her oyun başında "sen nasıl bir işsizsin, yıkık hiç üşenmedin mi?, hayatsız" gibi boş laflardan bıktığım için önce herkesi susturuyorum.

Önemli olan kışkırtmalara cevap vermemektir.Cevap vererek istediklerini elde etmiş olurlar. Bırakın takmayın gerekirse anında susturun. Susmakta bir cevaptır :)

Bunun nedenini soracak olursanız tabi ki yayıncılardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansatir -- 22 Mart 2019; 12:31:52 >
  • sebebi kesinlikle yayıncılar ve onlara özenen ergenler
  • Lol ile alakalı değil bu. Bunlar her yerde duyulan laflar. Basketbol oynarken kazmalık yapanlara da kolsuz derler. Depresif ergenlere de yıkık derler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.