Şimdi Ara

'Aydın Doğan, genel yayın yönetmenlerini arayarak 'Artık dayanacak gücüm kalmadı' dedi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Aydın Doğan, genel yayın yönetmenlerini arayarak 'Artık dayanacak gücüm kalmadı' dedi"

Gezi direnişi, 17-25 Aralık operasyonu ve MİT Tırları haberlerinin ardından Doğan Grubu hükümetin açık hedefi haline gelmişti.

Zorlu geçen bu dönemde ise Aydın Doğan, Hürriyet binasında yaptığı çalışanlara yaptığı konuşmada "Her gün hükümeti eleştirmek gazetecilik değil. Ülkede siyaset dışında da bir sürü şey oluyor. Ben bir servet kaybettim Ama hep arkanızda durdum. Siz de benim arkamda durun" demişti.

Önceki günlerde ise ilk olarak Odatv tarafından Doğan Grubu'nun satılacağı ve satış için Yıldırım Demirören ile Aydın Doğan arasında görüşme trafiği yaşandığı duyurulmuştu. Çok geçmeden çarşamba günü basına yansıyan haberlerde Doğan Grubu ile Demirören arasında satış için anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Hürriyet'in eski çalışanı magazinci İzzet Çapa ise Twitter’da yaptığı paylaşımda, Doğan Medya Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın öğle saatlerinde genel yayın yönetmenlerini arayarak “Artık dayanacak gücüm kalmadı ve satış gerçekleşti” dediğini ileri sürdü.

"Aydın Doğan, genel yayın yönetmenlerini arayarak 'Artık dayanacak gücüm kalmadı' dedi"

Çapa, satış sonrasında ise Doğan Grubu'nda tazminat paniği yaşandığını iddia ediyor.

Ahvalhaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Mart 2018; 21:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.