Şimdi Ara

Quake 4 Türkçe yama ( ÇIKTI ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
9
Favori
3.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    2005-2006 yıllarında bunu deliler gibi oynardım. Türkçe yamasını görünce hemen bir daha yükledim. Bu güzel oyunu Türkçeleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gelelim o malum soruya. F.E.A.R. yaması tahminen ne zamana çıkar? PC'de yüklü, birkaç bölümünü oynadım ama Türkçe yama çıkacak diyede devamını oynamak istemiyorum. Hazır fazla ilerlememişken baştan başlamak istiyorum yama ile. F.E.A.R. Yaması için de tekrar teşekkürler. Aynı zamanda Re4 yaması için de teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microphone Not Found

2005-2006 yıllarında bunu deliler gibi oynardım. Türkçe yamasını görünce hemen bir daha yükledim. Bu güzel oyunu Türkçeleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gelelim o malum soruya. F.E.A.R. yaması tahminen ne zamana çıkar? PC'de yüklü, birkaç bölümünü oynadım ama Türkçe yama çıkacak diyede devamını oynamak istemiyorum. Hazır fazla ilerlememişken baştan başlamak istiyorum yama ile. F.E.A.R. Yaması için de tekrar teşekkürler. Aynı zamanda Re4 yaması için de teşekkür ediyorum.
    Elimdeki acil yamalar bitti, o yüzden fear'a yakında tekrar el atacağım. Bir tarih veremem ama çok az kaldı diyebilirim.
  • full hd olmuyor bende bu oyun
    config dosyasına yazsam bile düzelmiyor
    gog sürümü
    var mı bir çözümü
  • Oyun kapalıyken config dosyasını önceki mesajımdaki bilgilerle değiştirip kaydedin. Gog sürümünde denemiştim. Sorun olmamıştı.
  • byflash kullanıcısına yanıt
    gog 1.4.2 indirdim dediğini aynen yaptım
    menüde 1600x1200 çıkıyor en fazla
  • steam sürümde de denedim aynı
    yalnız sorun oyuna tr yama uygulayınca oluyor normal halinde full hd olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

steam sürümde de denedim aynı
    yalnız sorun oyuna tr yama uygulayınca oluyor normal halinde full hd olabiliyor
    Malesef uğraşmanızı önermiyorum, yamanın çalışmasını sağlayan x86.dll'si 1.3 sürümüne göre yazıldı. 1.4 sürümünde ömer abinin gösterdiği yöntem ile çalışsa bile oyun 1.3 olarak çalışacak ve 1080p desteklemeyecek. 1.4'e modu uyarlamak için iskelet kodu baştan yazmak gerekiyor. Uzun lafın kısası mod sadece 1.3 sürümünde düzgün çalışıyor.
    teşekkür ederim cevabın için eğer böyle ise sorun değil
    ben kendimde sorun arıyordum
    yoksa sırf hikaye için 640x480 de bile oynarım
  • Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, bu aralar pek foruma giremiyorum geç gördüm.
    Gerçekten efsane bir oyun, eğer öyle olmsaydı, altyazı olmayan oyuna altyazı eklemeye uğraşmazdık.
  • Hocam oyunun yamasini reklamlardan indiremiyorum baska link varsa verirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emeğinize sağlık, çok güzel olmuş.

Değerli hocam internette ve Steam'de 1.3 sürüm yok.

GOG sürümünde de oyunun içine etmişler. Doom 3 karanlığında San Andreas grafiklerine dönmüş oyun...

Sizin yamayı denediğiniz 1.3 sürümü Google Drive veya Mediafire'a yükler misiniz?

Bende orijinal CD'si var o da çizik kuramıyorum.

Yamayı kullanabileceğimiz 1.3 sürüm korsanda arasak şu an yok.

• Aspect Ratio 16:9 16:10 ona dikkat edin.

• Steam sürümünde çalışıyordu yama sanki. Ben Steam sürümünde denemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an bilgisayarım yok 🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunu taze bitirdim. Steam'deki sürüm 1.3 Final olarak görünüyor. Yama gayet başarılı. Bende de tek sorun, son iki kule görevlerinde altyazıların kaybolması oldu.

• HakanYüksel kullanıcısına yanıt

Normalde öyle bir sorun yok, denk gelmiş olabilir. Aslında hiç altyazı çıkmayan 3 yer var.

1. Doktorların karakterimizi incelediği sahne
    2. Fırlatma kapsülü içindeki konuşmalar.
    3. yürüyen tanka bindiğimizde çıkan konuşmalar.

Onun haricindeki her yer sorunsuzdur. Bu saydığım yerle de ne yaptıysam hangi kodu tetikletmeyi denediysem

başarılı olamadım, elbet çok daha uğraşılsa çözülür ama artık baygınlık geçirmiştim. Ve zaten sinematikler kodlamayı

hiç desteklemiyordu, farklı bir yöntem ile aşmıştım sinematik altyazılarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 23 Kasım 2021; 23:30:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.