Şimdi Ara

[SATILDI] Dead by Daylight Deluxe Edition %35 İNDİRİMLE Hediye/Gift Edilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
5
Favori
8.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Oyun Platformu #Steam
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Dead by Daylight Deluxe Edition %35 İNDİRİMLE Hediye/Gift Edilir
    Steam Profilim:https://steamcommunity.com/id/Cosmic_Space/

Referanslarım:https://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=1604946

Ödeme Aldığım Bankalar.

QNB Finansbank ENPARA
    GARANTİ BANKASI
    ING BANK
    İŞ BANKASI
    KUVEYT TÜRK
    TEB
    YAPI KREDİ
    ZİRAAT BANKASI
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Ataşehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• @uucan93 1 adet oyun satıldı.

Not:Oyunlardaki indirim şu şekilde uygulanıyor oyun fiyatı 50TL ise 50*0,75 =37,5TL ye geliyor oyunda indirim olması gerçek fiyatı ile hesaplama yapılmıyor o anki fiyatı neyse %25 indirim uygulanır.
  • Thief 1-2-3
    Late Shift
    Kingpin

olmak üzere 5 oyun aldım. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir alışveriş oldu. Tavsiye ederim. Teşekkürler.
  • Ö.M. attım
  • Güncel

Not:Oyunlardaki indirim şu şekilde uygulanıyor oyun fiyatı 50TL ise 50*0,75 =37,5TL ye geliyor oyunda indirim olması gerçek fiyatı ile hesaplama yapılmıyor o anki fiyatı neyse %25 indirim uygulanır.
  • Güncel

• Güncel. @BonzArt @Colonistr @beyefendi @Skullbeneath @murahhasaza @uucan93 oyun satılmıştır.

• Güncel...
  • merhaba kolay gelsin. bende oyun almak istiyorum. pm den mi konuşalım whatsappdan mı?
  • Çok iyi birisi, alışverişimiz çok hızlı oldu. Seçeceğim oyunlar hakkında baya uğraştırdım ama anlayışla karşıladı. Kendisinden 16 tane oyun aldım sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkür ederim
  • Güncel...
  • 1x Rainbow Six
    1x EU4
    1x This War of Mine
    1x Just Cause
    1x Arma 3
    1x Rocket League
    1x Don't Starve Together
    7x Rust

Sorunsuz bir şekilde alınmış. Parayı yatırdıktan 5 dk sonra tüm oyunlar elimdeydi. Rahatlıkla güvenebilirsiniz.
  • @kskaries 1 adet PUBG satıldı.
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Elder Scrolls Online aldım. Sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.