Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pro ya özel oyun söylentileriyle
    ps4 varken 2-3 yıl içinde yeni bir konsol çıkma haberlerini bir tutmanız bence doğru değil
    ikisinide inanmadı çoğu kimse.PS4 Pro doğru çıktı
    bununda olmayacağının garantisi yok.

sizin fikriniz böyle.benimde tahminim böyle.PS4 Pro ile 2013 de çıkan PS4 ün nesli aynı anda bitmeyebilir.böyle birşey olabilme ihtimali kabullenemesekte var.Pro yu kolay kolay 2 yılda harcayamazlar.onunda satışlarını PS5 ile devam ettirip destek verebilirler en az 1 yıl
    bunlar benim fikrimdir.
    PS5 açıklanınca belli olacak
  • ortak plus almak isteyen ya da mevcut plus'ının pri ya da sec ini satmak isteyen varsa pm lesin :D
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Herkes tahminde bulunuyor fakat mantık olarak bana göre ps4 pro slimi de duyurabilir sony. Yani 2018 kasım ps4 pro slim ,2019 kasım ya da 2020 kasım ki bana göre en geç 2020 gibi gözüküyor ps5 açıklanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

ps4 varken 2-3 yıl içinde yeni bir konsol çıkma haberlerini bir tutmanız bence doğru değil

sizin fikriniz böyle.benimde tahminim böyle.PS4 Pro ile 2013 de çıkan PS4 ün nesli aynı anda bitmeyebilir.böyle birşey olabilme ihtimali kabullenemesekte var.Pro yu kolay kolay 2 yılda harcayamazlar.onunda satışlarını PS5 ile devam ettirip destek verebilirler en az 1 yıl
    bunlar benim fikrimdir.

açık konuşayım ben de tahmin etmezdim pro gibi bir cihazın çıkacağını ama pro'nun çıkmasındaki bir sebep vr teknolojisi diğer sebep ise çözünürlük ve frame rate takıntılı insanlardı, artık büyük bir kesim grafik ve performansı oynanış hikaye gibi şeylerin üstünde tutuyor. ps5'in 2020'de geleceğini düşünüyorum ki bu tarihte pro çıkalı 4 sene olacak, sony'nin söylemleri ve tavırları pro'yu ayırır nitelikte değil tam tersine slim gibi bir ps4 modeli olduğu şeklinde. yani ps5 gelince dur biz 3-4 sene önce çıkardığımız ara bir modeli yıllarca desteklemeye devam edelim diyeceklerini sanmam. 1-2 yıl destek zaten ps4 çıktığında ps3'e de geliyordu aynı şekilde ps4 nesli de hemen bitmez ps5 çıktığı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

bunlar benim fikrimdir.

açık konuşayım ben de tahmin etmezdim pro gibi bir cihazın çıkacağını ama pro'nun çıkmasındaki bir sebep vr teknolojisi diğer sebep ise çözünürlük ve frame rate takıntılı insanlardı, artık büyük bir kesim grafik ve performansı oynanış hikaye gibi şeylerin üstünde tutuyor. ps5'in 2020'de geleceğini düşünüyorum ki bu tarihte pro çıkalı 4 sene olacak, sony'nin söylemleri ve tavırları pro'yu ayırır nitelikte değil tam tersine slim gibi bir ps4 modeli olduğu şeklinde. yani ps5 gelince dur biz 3-4 sene önce çıkardığımız ara bir modeli yıllarca desteklemeye devam edelim diyeceklerini sanmam. 1-2 yıl destek zaten ps4 çıktığında ps3'e de geliyordu aynı şekilde ps4 nesli de hemen bitmez ps5 çıktığı gibi.

aynen.fakat Sony bu herşeyi yapabilir onu söylemeye çalışıyorum
    şimdi adamlar alıştı.ne çıkarsak tepki de olsa gidip alacaklar diyorlar
    PS5 Pro da çıkacak artık ondan neredeyse eminiz.ps4 pro da vr yi bahane ettiler.ps5 pro da başka birşeyi bahane edip satacaklar yine
    PS4 Pro ve PS5 ile devam ediyoruz diyebilirler.Sadece PS5 ile devam ediyoruz diyebilirler.ne derlerse yapacak birşey yok.
    buna herkes kabullenecek kısaca.yapacak birşey yok.asla olamaz böyle birşey gibi durumlara girmeye gerek yok bence

Neyse PS Plus konusunda farklı yerlere gitti konu.E3 2019 da yada PSX de belli olur bu konu

• Ps5 2020 den aşağı gelmez atın fava bekleyin
  • arkadaşlar şimdi aylık plus oyunlarını plus üyesi oldukça oynayabiliyoruz peki bizde sürekli kalması için illaki ps4 felan indirmek mi gerekli ben belki 3 ay sonra oynayacağım ne yapmalıyım cevaplarsanız sevinirim.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Sinirsiz kalmasi icin oyunu satin almaniz lazim.Ps plus la alirsaniz oyunu ps plus uyesi oldugunuz sure boyunca oynayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SsCoulson kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarı ile yani 3 5 ay sonra bu ayki oyunları indirip oynayabilirim plus üyesi lduğum süerece bedava bu oyunlar ben kütüphanaye eklenmesi gerekli diye bir şey okumuştum saolun teşekkür ettim
    Mart oyunlarini o ay icinde kutuphaneye eklemezseniz daha sonra indiremezsiniz Kutuphaneye ekleyin o ayki oyunlari, ps plusiniz 2-3 ay sonrada devam ediyorsa indirebilirsiniz,etmiyorsa ps plus uyeliginizi yenileyip indirirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    zaten kütüphaneye eklemeniz gerekiyor bu ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Ps5 2020 den aşağı gelmez atın fava bekleyin

ben de ps5 2020 olmadan gelecek diyorum. gelmemesi için en ufak bir sebep de göremiyorum. ps4 pro'nun ne zaman çıktığının hiçbir önemi yok bana göre. pro mevcut nesle ait bir cihaz. kontrolöründen, yazılımına sony'ye kattığı maddi değer kısıtlı. benim gibi ps4 sahiplerinin pro alması için tatmin edici bir sebep yok şu an. temelde oyunlar aynı çünkü.

ancak ps5 farklı olacak. playstationcı hemen hemen herkes er ya da geç ps5'i alır. devasa sony firmasının bir numaralı lokomtifi playstation evreni. birçok sektörden çıktı adamlar. bu akışa kesin ihtiyaçları olacaktır.

plus ile bunların ne alakası var derseniz, bloodborne gibi ikonik bir exclusive az da olsa hala satılabilirdi, ticari değeri vardı. bunun ücretsiz verilmesi ve ps3 'ün fişinin çekilmesinin sinyalinin verilmesini tesadüfi görmüyorum. öne eklenecek lokomotif için arkadan bir vagon atılıyor. ps4 bu yıl ve 19'da da büyük oyunlar çıkarsa da 19 sonuna doğru ps5 kanlı canlı görünür.

xbox one x'in bu kadar süre en güçlü konsol olarak kalmasına da müsaade edemezler. karşı hamle çok geç olmadan gelecektir.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    eğer kolay ilerleyip fazla kan yankısı alıyorsan doğru yerdesin demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

quote:

Orijinalden alıntı: copycat

levelini artırma amaçlı süresiz tekrar yapabileceğin bir iki bölge var. belli ki bu kısımlar kişinin kendini geliştirebilmesi için tasarlanmış. bu bölgeler hakkında sayısız youtube videosu bulabilirsin. bu bölgede kendini geliştirme amaçlı tekrarlar yaparak adeta oyunun ilerisinden giderek daha kolay bitirebilirsin.

işte bu yapılır :D hadi bakalım. bariz belli mi bölüm yoksa gizli mi. bulmak gerekecek mi acaba.

mesela burası en iyi kan yankısı kasabileceğiniz yani farm yapabileceğiniz yerlerden biri

• quote:

eğer kolay ilerleyip fazla kan yankısı alıyorsan doğru yerdesin demektir.

kolay ilerliyorsan diyorsun ya, ilerledikten sonra bitince birdaha nasıl oynayacağım. geri dönüp birdaha mı öldürecem milleti :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Ps5 2020 den aşağı gelmez atın fava bekleyin

ben de ps5 2020 olmadan gelecek diyorum. gelmemesi için en ufak bir sebep de göremiyorum. ps4 pro'nun ne zaman çıktığının hiçbir önemi yok bana göre. pro mevcut nesle ait bir cihaz. kontrolöründen, yazılımına sony'ye kattığı maddi değer kısıtlı. benim gibi ps4 sahiplerinin pro alması için tatmin edici bir sebep yok şu an. temelde oyunlar aynı çünkü.

ancak ps5 farklı olacak. playstationcı hemen hemen herkes er ya da geç ps5'i alır. devasa sony firmasının bir numaralı lokomtifi playstation evreni. birçok sektörden çıktı adamlar. bu akışa kesin ihtiyaçları olacaktır.

plus ile bunların ne alakası var derseniz, bloodborne gibi ikonik bir exclusive az da olsa hala satılabilirdi, ticari değeri vardı. bunun ücretsiz verilmesi ve ps3 'ün fişinin çekilmesinin sinyalinin verilmesini tesadüfi görmüyorum. öne eklenecek lokomotif için arkadan bir vagon atılıyor. ps4 bu yıl ve 19'da da büyük oyunlar çıkarsa da 19 sonuna doğru ps5 kanlı canlı görünür.

xbox one x'in bu kadar süre en güçlü konsol olarak kalmasına da müsaade edemezler. karşı hamle çok geç olmadan gelecektir.

XBOX ONE X in güçsüz gelmesi PS4 ün ömrünü uzattı , daha baba oyunlar duyurulmadı kaldı ki 3 ay sonra E3 var 2021 e bile sarkabilir PS5 in gelmesi . Zira artık moda oldu E3 te gösterilen oyunlar yıllar sonra geliyor .

Öte yandan bence PS5 de geriye uyumluluk olacak . Aynı mimari olacağı için sorun olmadan çalıştırması lazım eski oyunları da , XBOX bu dönemde bu yöntem ile aldı yürüdü .

Belirtmemde fayda var konsollar 7 sene aralıklarla çıkıyor genellikle , 2020 nin kasım ayında ps5 çıkar .

3 ARALIk 1994

4 MART 2000 PS2

11 KASIM 2006 PS3

15 KASIM 2013 PS4

XX KASIm 2020 PS5

• Hocam hep 6 sene sonraymış da ps4 1 yıl gecikmeli çıkmış sanki. Ps5 de bi ihtimal 2019 Kasımda gelebilir ama ben de zannetmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloodborne'u hiç oynamadan satmıştım 2 ay önce iyi oldu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Hocam hep 6 sene sonraymış da ps4 1 yıl gecikmeli çıkmış sanki. Ps5 de bi ihtimal 2019 Kasımda gelebilir ama ben de zannetmiyorum

Bir sürü oyunları var daha çıkmamış , önümüzde 3 ay sonra E3 var TGS var , PGW var gamescome var buralardan duyurular gelecek hatta bunun PSX i var Mümkünatı yok 2019 da gelmesinin .

Ha gelirse gider alırız , ben bu nesilde çok geç aldım bilerek oyunlar biriksin diye ben alalı 1 ay oldu daha yeni alet Yeni aldığım için yenisinin gelmesini istemiyorum sanmayın . Yenisi gelirse yenisini çıkışında alırım bu sefer ancak dediğim gibi 2019 da gelmesi hayalden ötesi değil .

Geriye uyumlulukla gelirse PS5 satarım PRO yu , gelmiyorsa çıkmış bütün EXC oyunları oynadıktan sonra rafa kaldırırım . Arada canım oyunları çekerse takar açarım Ama bence PS5 konsolu PS4 oyunlarını destekleyecek sonuçta aynı mimari olacak . PS3 ten PS4 e geçişte mimari değişti o yüzden PS3 oyunları remastered olarak geliyor hatta PS2 oyunlarıda buna dahil . Ha SONY çakallık edip remastered oyunlar satıyor ayağına geriye uyumluluk getirmeyebilir orası ayrı

• playstation plus üyeliği olan bir arkadaş bana yardimci olabilirmi mümkünse fortnite oyunu oynamayan olursa bir tane hediye kostüm var onu almak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.