Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
785
Favori
6.099.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44174418441944204421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Pl için St önerisi olan varmi. Aguero nun yerine. İf aubameyang veya Son alayim diyorum. Hazardin 93 kartini almak isterdim ama fiyat cok yuksek. Salah inda zayif ayak problemi var. Bütçe 1 milyon .
    Git vardyi yap 300 mü ne.
  • 500 bin var şeytan diyor git totty marcelo yap.Gerçi pek ne yapacağımıda tam anlamadım istediğim hiçbirşeye yetmiyor yani zaten bu hafta wlyi fantazi olarak oynayacağım yeni taktik belirleme için felan skor seviye umrumda değil suarezi de ne oynatacağımı bilemedim hızı da yok aslında iyi basıyor press yapıyor yıkılmıyor ama ağır sanki ara sıra da dönemiyor anasını satayım satılamaz kart satılsa satardım şüphesiz.Bu bale nominayı aldım kiralık oynattım ama işte fiyatı fiyatı resmen geri vites yaptırıyor normal versiyonu almak için düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Ocak 2019; 15:27:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu sene oyunu çok erken bitirdiler. Bu kadar yüksek ratingler gelirse millet niye Icon alsın ki ?

Çok etkinlik yapıyoruz oyunu canlı tutuyoruz diyorlar ama fena batacaklar.
    İkonları değersizleştiriyorlar gerçekten, informlara da sınırlama getirilmeli. Bir de bu takas oyuncuları, flashback derken içine ediyorlar iyice. Pato denen dandik adam Zeus gibi dolanıyor ortalıkta, bu gerçekten sinir bozucu.
  • fatihserdar F kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bole 7 kimyayla oynar hocam tabi casemiro istermisin bilemem pogba yerine aklıma gelen bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

İsveçli teknik direktör varsa kulübünüzde boşa yatırmayın 4-5k ya gidiyor.
  • Uğraşamam onunla hocam. Satilamaz birde. İbra yi da yapmadim. Tevezi yaptim yedekten bazen aliyorum. if aubameyang alasim var. Medium calisma orani sıkıntı yaratirmi acaba. Yan gelip yatmasin ilerde. Birde yükseltme alirmi acaba.
    if Son mu - if Aubameyang mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetps2016 -- 17 Ocak 2019; 16:4:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Twitterda dolaşmama sebebim bu. Ben yapıyorum çöp. Twitterda bi paylaşıyolar league sbc'den geldi diye gullitler falan cirit atıyor.

Fayda maliyet analizi yapmak lazım aslında. Ortalama 300k 'Ya yapılan bu sbc'lerde ne kadarını geri alabiliyoruz gibisinden.
    Eldeki premier oyuncuları ki her oyuncudan 2 tane vardı, 2 kez tamamladım ve sbclerden en yüksek Neuer geldi, 2-3 tane de dandik inform 40 tane paketten bir halt çıkmadı ve o Neuer en dandik paketlerin birinden geldi.

• quote:

Twitterda dolaşmama sebebim bu. Ben yapıyorum çöp. Twitterda bi paylaşıyolar league sbc'den geldi diye gullitler falan cirit atıyor.

Fayda maliyet analizi yapmak lazım aslında. Ortalama 300k 'Ya yapılan bu sbc'lerde ne kadarını geri alabiliyoruz gibisinden.
    Eldeki premier oyuncuları ki her oyuncudan 2 tane vardı, 2 kez tamamladım ve sbclerden en yüksek Neuer geldi, 2-3 tane de dandik inform 40 tane paketten bir halt çıkmadı ve o Neuer en dandik paketlerin birinden geldi.

• Merhaba. Web app de yeni açılan hesap için transfer kilidi ne zaman kalkıyor. Yaklaşık 10 maç yaptım PS4 üzerinde. Ama web app de transfer yapabilmek için maç yapmaya devam edin diyor
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Üzdü. En azından masraf etmemişsiniz. Ben hiç lig ayırmadan sapır sapır yükseltme sbcsi yaptığımdan elimde casillas'la aval aval bakıyorum lig sbc'sine

Gerçi yapsam benim sonuç ta sizinki gibi olur hatta neuer yerine horn çıkar

Doucoure denediniz mi nasıl .
  • bazı oynadığım rakipler Juventus'un bi formasını giyiyorlar yanarlı dönerli, onu nerden buluruz :D markette yok
  • quote:

Üzdü. En azından masraf etmemişsiniz. Ben hiç lig ayırmadan sapır sapır yükseltme sbcsi yaptığımdan elimde casillas'la aval aval bakıyorum lig sbc'sine

Gerçi yapsam benim sonuç ta sizinki gibi olur hatta neuer yerine horn çıkar

Doucoure denediniz mi nasıl .
    Fazla oyunu oynama fırsatım olmuyor hocam, hatta hiç oynayamıyorm hafta sonu ligine de katılmadım. 2 maç yaptım geçen, Doucoure çok hızlı her yerde eleman, o krampon rengi zaten ahanda geldim diyor zaten. Fena bir adam değil, Vardy'den daha faydalı gibi geldi şu anlık.

• Arkadaşlar 2.5M bütçem var. Aşağıdaki kadroyu yapacağım. Sizce CAM pozisyonuna MESSI mi IF Son mu alayım.
    8 kimya sorun mu olur. Sonradan oyuna sokmam mı gerekir. Önerilerin nedir

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • bu yeni olay sizcede çok saçma değil mi genç potansiyel yeteneklerin kartları falan çok saçma bir hal ile piyasaya çıkacak arkadaş kariyer mod oynamıyoruz ki niye kartları boostlayıp çıkartıyorlar anlamıyorum o zaman mbappe yide yapsınlar 99 rating
  • quote:

Uğraşamam onunla hocam. Satilamaz birde. İbra yi da yapmadim. Tevezi yaptim yedekten bazen aliyorum. if aubameyang alasim var. Medium calisma orani sıkıntı yaratirmi acaba. Yan gelip yatmasin ilerde. Birde yükseltme alirmi acaba.
    if Son mu - if Aubameyang mi ?
    auba balon ama oyunda böyle gerçekte böyle değil oyunun bugı ama bplde çoğu oyuncu böyle if auba tabiki
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap icin Pogba dan vazgeçmek zor ama bunu da bir deneyecem bakalım guzel düşünce olmuş Neymari başka türlü bu kadroya oturtmak zordu olmazsa maç başlar başlamaz oyuna alırım artık satılamaz oyuncularla kadro yapmak bu yüzden zor oluyor maalesef o hataya düştük bi kere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    4th kit olarak geçiyor. Haftalık görevlerden alınmıştı. Madrid, United, Bayern vs. de var aynı şekilde. Bazısı paketlere eklenmiş ama Juve'ninki eklenmemiş sanırım daha. Markete baktım yok.
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Base kart olabilir. Yani diyelim ki oyuncunun ilk kartı 77 fakat belli bir görev skalası ile (mesela rivalste bu oyuncuyla 10 gol at) zamanla reytingi artar. Bu şekilde gelir herhalde.
  • quote:

Pl için St önerisi olan varmi. Aguero nun yerine. İf aubameyang veya Son alayim diyorum. Hazardin 93 kartini almak isterdim ama fiyat cok yuksek. Salah inda zayif ayak problemi var. Bütçe 1 milyon .
    if auba bence.kafa topu bırakmıyor ve ayrıca çok çabuk dönüşleri
  • quote:

Base kart olabilir. Yani diyelim ki oyuncunun ilk kartı 77 fakat belli bir görev skalası ile (mesela rivalste bu oyuncuyla 10 gol at) zamanla reytingi artar. Bu şekilde gelir herhalde.
    sanmıyorum öyle olacağını vinicius jr mı ne realdeki gold kartı hız dışında çöp bu kart 92 olarak gelecek ajax daki de ligt 92 olarak gelecek bunlara eklenecek oyuncularda var daha bugün açıklanacakmış galiba
  • 
Sayfa: önceki 44174418441944204421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.