Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaviAlize Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41764177417841794180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Pogba'nın yanına kante çok mu aşırı olur. İkisi de cm oynayacak. Sif van dijk'e de bakıyorum ucuzlamıyor da 400k üzerinde hep.
    çok defansif olur sanki ama önünde neymar gibi bir oyuncu olacak yada serbest bir ikon olacak güçlü o zaman iyi olur.
  • Zamanlamalı bitiricilikle şut atıp her seferinde yeşili buldu adam 4 taneside gol oldu. Olacak iş değil. Bunu çıkaracak kaleci yok mu? Yetkililer Mahrez-Hazard ırzımıza geçti bu hafta alooo

Hayır bende ara ara vurmaya çalışıyorum ama yok alışamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde satılabilir 86 H. Larsson var, sizce onu verip sbcden bu oyunculardan birini almak mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapX -- 1 Aralık 2018; 18:34:41 >
  • Yarım saattir eski sayfaları geziyorum ama bulamadım.

Bir arkadaş oynayış tecrübelerinden bahsetmişti uzun uzun.

Adam geçerken, baskı yerken , pas atarken tuş kpmbinasyonları vs.

Tekrar paylaşabilir mi? Çok faydalı idi.

Bir alman oyuncunun youbube linkini de vermişti.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    Sadece şampiyonlar sürümünde mi indirim var acaba? Normal sürümü ne kadar oyun içinde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmystere

Yarım saattir eski sayfaları geziyorum ama bulamadım.

Bir arkadaş oynayış tecrübelerinden bahsetmişti uzun uzun.

Adam geçerken, baskı yerken , pas atarken tuş kpmbinasyonları vs.

Tekrar paylaşabilir mi? Çok faydalı idi.

Bir alman oyuncunun youbube linkini de vermişti.....

Güncelleme öncesi sürekli baskı ile oyunu dengeleyebiliyordum.
    Şimdi benimkiler 60 da kösülüyor. O yüzden sürekli baskıyı kapatmak zorunda kaldım. Ama rakipler sürekli basıp top kapı anında kanata aktarıyorlar ve sürekli pozisyon buluyorlar. Ama kondisyonları tükenmşyor.

Bu baskıyı nasıl yapabiliyor bunlar sürekli baskı kullanmadan?

Bu arada benim bağlantı kep 2 kademe nadiren 3 kademe oluyor. Acaba bu yüzden mi rakip hep önden davranıyor çözemiyorum.

O yüzden tavsiyelere ihtiyacım var. 4 2 3 1 oynuyorum...

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Davinson Sanchezden bile alıyor mu hocam?Bıktım bu heriften.Hiçbir top geçmiyor adamdan.
  • Size büyük saygı duyuyorum, her hafta WL’ye dert yanıp 17-20 galibiyet aldım diyebiliyorsunuz. 15’te 4 yapabildim. Tek kale oynayıp kaybettiğim maçlar oldu. İki galibiyetimden birinde de rakibim tek kale oynadı, diğerinde ise ikonlu kadroyu yendim. Bazı maçlarda hiçbir ara pasım geçmiyor. Kadromun yetersiz kaldığı defoların da farkındayım, çok iyi oyuncu da değilim. 500K coins var ama ikon alırım umuduyla harcamıyorum. Şöyle Nainggolan gibi bir orta saham daha olsa harika olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Davinson Sanchezden bile alıyor mu hocam?Bıktım bu heriften.Hiçbir top geçmiyor adamdan.
    Bilemem öyle birebir kıyaslamadım ama kafa toplarında etkili boyu posu yeterli.
  • Oyunu yeni aldım. Squad battles ve division rivals ödülleri hangi gün veriliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squad battle ödülleri pazar-ı pazartesi'ye bağlayan gece 3'te veriliyor. Div. rivals ödülleri perşembe saat 10'da. Weekend League ödülleri ise Perşembe saat 11'de.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Ben de. Div rivals'ten vakit kalırsa wl'ye öyle katılıyorum(1haftaboş1haftawl gibi). Onda da 30 maçı tamamlamıyorum bile. 11 maç silver 1 yetiyor. Ne zaman ulaşabilirsem artık..
  • Kaça aldınız hocam? Bir de hangi sürüm?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben pc için amazondan 140 tlye standart sürüm aldım hocam.

@kerrjo1

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle çayımızı kahvemizi alıp akşam iki maç atalım diyoruz yok abi bağlantı bağlantı bağlantı adamlar inatla duzeltmiyorlar bu sene kadar hiçbir sene olmamıştı .Tek el olmak böyle birşey işte sovsende sevmesende oynicaksin diyor EA.

• Çöp boateng flashback 150 bin coinmiş vay vay vay.
  • Serie A squad varsa çöp değil aslında ama diğer türlü süpersub denen nane olur. Her şey süpersub zaten. O kadar takas edilemez süpersubumuz var ki fifa 11 oyuncu değişikliği hakkı getirse yine de oynayamayan futbolcu çıkar .

Bu arada Proownez - Marcos Gomes maçını izlemeyenler çok şey kaçırdı onu söyleyeyim. 40 yılda bir maç izleyeyim dedim bir maç bu kadar mı döner. Penaltılarla bitti.

Tabi paket maket gelmedi. Valve bu kadar değildi yahu csgo turnuvası izlerken en azından 1 hatıra kasası düşerdi. Bunlar cimri formayla sepetlediler .
  • Bu yayindan oduller sansa geliyo heralde 2 gundur bana nadir oyuncu paketi gönderdiler. Dun handanovic cikti bugunku bos

• akif2780 A kullanıcısına yanıt
    Çok iyi hocam. Sevindim sizin adınıza.

Takas edilemez olmaları kötü. Aynen tamamen şansa geliyor. Yarın da var.
  • yaw nerde bu icon sbc ler resmen elimizde patladı yatırımlar
    ne şerefsiz bi firma bu ea arkadas

• 
Sayfa: önceki 41764177417841794180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.