Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41754176417741784179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2-0 çok tehlikeli gerçekten eğer 3-0 yapamıyorsanız bilin ki o maç 2-2 olacaktır. Rakip biraz oynasa yeter çok oynamasına gerek yok. Zaten spiker sometimes 2 goal leads can be dangerous dediği an ben sela okumaya başlıyorum.

Bu arada Prime Vieri aldım hiç kullanan görmedim. WL'de 10 maçta 18 golü var tabi ilk maçlar çerez yani off süper diyemem. Komik olan kısım ise ben 8.maçımda bu adamın solak olduğunu hatırladım

En güzel yanı da kaleciye pres yapıldığında rahat rahat dikiyorum Vieri indiriyor her türlü.

Alıntıları Göster
    Spiker zaten diyor neydi unuttum maybe dangerous one diye sebebi 2-0 belki rehavet yaratabilir ve bir anda hop beraberliğe gelebilir maç gibi birşey kastediyormuş.Momentum is coming

2-1 olunca birde kick off glitch oh miss

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bu FUT Championsta eğer 25-30 galibiyet hedefiniz yoksa ilk 5 maçı yenilmek daha mantıklı heralde. 5te 5 yaptktan sonra gelen takımlara karşı top oynayamıyorum resmen, hevesli hevesli girdim heves meves kalmadı ya..
    İlk 5 derecelendirme zaten o ilk 5 te senin başarı yüzden belirleniyor ve buna göre rakipler çıkıyor.Yani 5/5 yaparsan zor rakipler gelmesi doğal sonra gidişatına göre düşüyor yada daha da zorlaşıyor momentumda artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

İlk defa bu kadar kötü istatistlik yaptım 7 galibiyet 5 yenilgi ile gidiyorum. İLK 5 maç 5:0 yaptım rakipler gerçekten kolaydı ondan sonra zor rakipler geldi ben hala ilk 5 maçta ki kolay rakiplere oynar gibi oynadım bide bunu bildiğim halde yaptım ilk 5 maç hatta bazen ilk 10 maça kadar kolay olur ondan sonra zor olur.

Bu maçları 5er 5er oynayın imkanınız varsa araya 2 3 saat mola koyun.
    5-0 yapma 3-0 da kitle maçı rölantiye al top çevir sonrası gelen 2 rakip çok zor gelir 5-0 demek ben kaşınıyorum ea beni kaşı demek.
  • oyun sanki beni hiç elite3 yada gold 1 yaptırmicakmış gibi 15/13tü 19/13 oldum kaybettiğim maçların hepsi uzatmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turnuva devam ediyor. Bugünün ödülleri.

• Oha 7.5k paket açtım mbappe çıktı ya la

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten İkon veya Mbappe veriyorlar mı ya?

Hiç sanmıyorum!

• KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    1 veya 2 kişiye herhalde .

Maksat turnuvaya adam toplamak. İzleyici artsın falan. 1-2 kişi de hagiyi kapar
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Şu an kadrom böyle, valencia maç sonu pili bitiyor bazen. Fred den tam verim alamıyorum. Aguero da iyi ama kısa kalıyor.

200k bütçe var. Tavsiye edeceğiniz birileri, şuraya şu kişiyi al diyeceğiniz biri var mı?

• Şu EA turnuvalarını izleyip zevk alan varmı acaba. Hep aynı tip adamlar, aynı oyuncular, aynı oyun tarzları. O kadar sıkıcı ki. Neden sadece Gold oyuncuları kullanma kuralı koymazlar şu turnuvalarda. O zaman daha zevkli olacaktır. Herkes aynı İconlar, aynı tip goller. Farklı ve değişik gol atan oyuncu o kadar az ki. Gerçekten full sıkıcı ya..
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaş ispanyol ya da Arjantinli, rivals bağlantısı bu. Kaç para bir server ya?
  • Twich yayınını izleyip nasıl ödül kazanıyoruz ki?

• Valla ben sekme olarak açık tutuyorum izlediğim yok.

Herkes kapmış ikonları takılıyorlar. EA paket açtırmak için turnuva düzenlemiş. Yok gullit yok ronaldinho yok pele. He bize de çıkacak he.

16 yaşında bir çocuk vardı bir tek onun kadrosunda gördüm ikon harici futbolcular. Handanovicle falan oynadı baya helal dedim.
  • usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki tweet'te twitch hesabını ea hesabına bağlama linki var. Ona tıkla ea sports-twich hesaplarını eşleştir, telefonuna güvenlik kodu gelecek onu gir. Sonra twitch üzerinden resmi easports fifa kanalını izle.
  • Desaiily i sağa çekip sağ bekede lala alabilirsin de bruyne ile de fredi yer değiştirirsin Fred yerine de nasıl bir oyuncu istediğini bağlı orta sahada fabinho iyi ama zaten kante var diyorsan başka birinide alabilirsin aguero yerinde ya lukaku ya da aubameyang olabilir kanatların ülkeleri popüler değil ondan başka ligtende oyuncu bulamayabilirsiniz forvete

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Yukarıdaki tweet'te twitch hesabını ea hesabına bağlama linki var. Ona tıkla ea sports-twich hesaplarını eşleştir, telefonuna güvenlik kodu gelecek onu gir. Sonra twitch üzerinden resmi easports fifa kanalını izle.
    İzliyorum puanım sıfır yazıyor izledikçe mi puan veriyor ekstra bişeye gerek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

İzliyorum puanım sıfır yazıyor izledikçe mi puan veriyor ekstra bişeye gerek var mı

Alıntıları Göster
    10.000 olunca Mbappe veriyor. Her gol anında Mbappe yazman gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Oha 7.5k paket açtım mbappe çıktı ya la

neymar yoksa bunu sat neymar al üstüne ekle.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
  • Pogba'nın yanına kante çok mu aşırı olur. İkisi de cm oynayacak. Sif van dijk'e de bakıyorum ucuzlamıyor da 400k üzerinde hep.
  • 
Sayfa: önceki 41754176417741784179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.