Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 41654166416741684169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pato en ucuz kaç k tutuyor bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zerkara kullanıcısına yanıt
    Pato bitti sanırım.. Keşke yapsaydım dedim ben de önemsemedim ama. 10 maç kiralığını oynatıyorum 5 maçı kaldı her maçta gol attı yedekten girdiği. Müthiş bir hava hakimiyeti var sapır sapır yapıştırıyor. Çok üzüldüm belki yeni yıla doğru tekrar gelir.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Kaç k'ya geliyordu pato

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    240-250k sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Arkadaşlar 14. Swap oyuncusu hala gelmedi. Ne zaman gelecek bilen var mi ?? Durum nedir
    Toplam 14 geldi, ben hepsini alıp kullandım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 saattir surekli baglanti kopuyor varmi sizdede boyke bir sorun ?

• de gea ile lloris arasında çok fark var mı ? bir de kane mi daha iyi sizce yoksa lukaku mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A12904DA

de gea ile lloris arasında çok fark var mı ? bir de kane mi daha iyi sizce yoksa lukaku mu ?
    de gea daha iyi tabiki ama bana kalsa asla ratingli pahalı kaleci alınmaz bu oyunda kane mi lukaku mu dersen bence net lukaku
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    lloris'den memnundum ama şu aralar çok hatalı gol yemeye başladı.hatta bugün kesin karar verdim alacaktım sonra çıkmam gerekti alamadım.akşam da fiyatlar çok artmıştı.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Hiç süresine bakmamışım yeni bitti herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Arkadaşlar 14. Swap oyuncusu hala gelmedi. Ne zaman gelecek bilen var mi ?? Durum nedir
    Yarın iki tane kafadan yollar, geçen ay öyle yapmıştı.
  • Alın ederson bakın keyfinize hocam. Sayılardan ibaret sadece. Ucl lloris kullandım, de gea da kullandım ikisinin yaptığı işi ederson çok kolay yapıyor. Kalesini gole de kapatıyor tamamen momentum. O gol yenecekse ikon rus kaleci de geçse kaleye yine yiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bu güzel arkadaşı 4 tane takas oyuncusu ile alabilmeniz için son 23 saat. Sonra vay efendim ben unuttum, ben kaçırmışım. Swaplar bitti mi demeyin. Yanında da rare pack falan alırsınız kartlarınız varsa. Dediğim gibi son 23 saat.

• Her seferinde şu paket görevlerini yapmamayım diyorum her gün kafadan en az 20k harcıyorum hiçbir şey de çıkmıyor.Yazık günah cidden.

Bağımlılık yapıyor meret.
  • zerkara kullanıcısına yanıt
    Valla son 2 maçlık kontratı kaldı adamın boşu yok. Her maç ya 1 ya 2 sallıyor. Saklayacağım herhalde pato hatırası .
  • quote:

240-250k sanırım.
    160K yaptım ben. Paketten gelenler ile 120K ya felan mal oldu.
  • Nasıl at gibi dimi .

Valla içime öküz oturdu. Sturridge ile oynamaktan bunu unuttum. Dün başladım oynamaya şimdi arkadaş söyleyince bakayım demiştim süresi bitmiş.

Ağlarım ağlarım pato'ya ağlarım. Futmas'ta tekrar verirler inşallah.

Bir lucas'a üzülmüştüm kaçırdığım için şimdi de pato'ya üzüldüm.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt

Cidden bu adam bir de rabiot 2si varsa cdm'de kale gibi oluyorlar.
  • quote:

Nasıl at gibi dimi .

Valla içime öküz oturdu. Sturridge ile oynamaktan bunu unuttum. Dün başladım oynamaya şimdi arkadaş söyleyince bakayım demiştim süresi bitmiş.

Ağlarım ağlarım pato'ya ağlarım. Futmas'ta tekrar verirler inşallah.

Bir lucas'a üzülmüştüm kaçırdığım için şimdi de pato'ya üzüldüm.
    Valla ben çok memnunum. Hakikaten tam bir Striker kartı olmuş. L\H çalışma oranı, hız var, top sürme var, hava topu var. Daha ne olsun. Kimya sıkıntısı yok.
  • Daha fazla övmeyin lütfen ağlayacağım .

Bu arada bronz pack kasanlar veya envanterinde rus ligi bronz futbolcuları olanlar varsa iyi paraya gidiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 41654166416741684169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.