Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 40554056405740584059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam eve geldiğimden beri tek çizgi çıkıyor işin ilginç yanı bakmadığım forum kalmadı sadece burada sorun yaşayanları gördüm. Sorun yaşayanlar servis sağlayıcıları yazabilirler mi? Benim Turkcell Superonline ve Xbox box one x ile oynuyorum.
  • totw kartları saat kaçta çıkıyor , en geniş range e sahip ucuz kart saat kaça kadar o civarda kalır acaba
  • 12k point cektim, her mm yi yaptim, her hafta rivals wl odulleri aldim, draft ounadim sukurler olsun 12.5 luk packlerin tekinden Kante cikti sonunda. Alirim bi ho arkadaslar , kusura bakmayin bu kadar sevindimde 50k uzeri cikan tek oyuncum olur kendileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fut takas oyuncusu haftalık gorv 10 maç 2 gol galıbıet squad battels için de gecerli 2 farklı galıbıyet için
  • 1 saatte rakip bulabildim, onu da keşke bulamasaydım dedirtti yine oyun. Boş kaleye girmeyenler, kalecinin kıçına çarpanlar; adam iki şutla aldı maçı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mkhitaryan yapmak lazım.. Aubameyang için mutlaka lazım olacaktır ve verdiği paketlerde fiyata göre gayet güzel.. Aynı zamanda güncelleme de alacaktır..
  • Arkadaşlar şu anda hem oyun menulerinde yavaşlık var hem rakip bulmakta zorluk çekiyor hemde rivals oynadım çok ciddi bir gecikme ve takilmalar oluyor bu durum şu anda sadece bende mi var genel bir Problem mi var

Dünyanın parasını veriyoruz şu oyuna ama arkadaşlar adam gibi bi altyapı sunamiyorlar bize

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Mkhitaryan yapmak lazım.. Aubameyang için mutlaka lazım olacaktır ve verdiği paketlerde fiyata göre gayet güzel.. Aynı zamanda güncelleme de alacaktır..
    O adamı zaten Aubameyang için cıkardılar. Auba milli takımdan dolayı Hybird kadrolara uyumlu olmuyordu, Mhki ile beraber İtalya da kullan, İspanya da kullan, nerede kullanmak istersen orada kullan şimdi o kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmustafakose

Arkadaşlar şu anda hem oyun menulerinde yavaşlık var hem rakip bulmakta zorluk çekiyor hemde rivals oynadım çok ciddi bir gecikme ve takilmalar oluyor bu durum şu anda sadece bende mi var genel bir Problem mi var

Dünyanın parasını veriyoruz şu oyuna ama arkadaşlar adam gibi bi altyapı sunamiyorlar bize
    Bir haftadır bunu söylüyorum burada ama senin netinde sorun vardır cevabı aldım hep
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bayılıyorum bu adama bu sbc yi görünce anında yaptım yedekde de işe yaramayan yüksek ratingli adamlar tutuyordum bunda kullandım bana 90k ya patladı ama mktaryan için az bile ayrıca 88-89 u görür bu kart diye düşünüyorum

• Quaresma biriktirenler köşeyi döndü. piyasada quaresma yok.. 20k koyulabilse onu da çekecekler.. 10k ya koyuyorsunuz direkt gidiyor.. mkhitaryan sbcsinde kullanıyor herkes :)
  • Hukukçu veya hukuktan anlayan arkadaş var mı? Bu Ea sports'u mahkemeye verebilir miyiz? Şikayetçi olmak istesek ne gibi bir yol izlemeliyiz?
  • usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun bana da 170k patladı 1 sbc için loyalty yapıyorum şu an alacağım birazdan kısmetse.. Siz paketleri açtınız mı ? bir şey vermedi mi.. ilk verdiği paket markette 50k şu an..
  • quote:

Hocam hayırlı olsun bana da 170k patladı 1 sbc için loyalty yapıyorum şu an alacağım birazdan kısmetse.. Siz paketleri açtınız mı ? bir şey vermedi mi.. ilk verdiği paket markette 50k şu an..
    Jesus haricinde bir şey gelmedi Bu sene paket şansı da yok, bağlantı da berbat benim. Geçen sene akıyordu, bu sene damlamıyor meret.
  • quote:

Sağolasın hocam sana da hayırlı olsun bu arada verdiği o üç harika paketten board bile görmedim bu kadar da komik bir oyun

• Beyler futa yeni başladım yeni takım kurmaya çalışıyorum coin yok oyuncu yok tam takır kuru bakır fakir moddayım sbc muhabbeti nedir takımın kimyası olayını da çözemedim yardımcı olabilecek biri var mı yaa?

• 3 maç oynadım 13 tane direk vurdum. Oyuncuları kontrol etmek inanılmaz zor. Oynadığımız şeye futbol oyunu demeye bin şahit lazım. Demiştim bozacaklar oyunu, düzelmeyecek hiç birşey diye. Her uptade te oyun daha da kötüleşiyor. Hakikaten anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Hukukçu veya hukuktan anlayan arkadaş var mı? Bu Ea sports'u mahkemeye verebilir miyiz? Şikayetçi olmak istesek ne gibi bir yol izlemeliyiz?
    Hocam bu mesajı ciddi mi yazdınız yoksa şakasına mı?

• amerka ingiltere hazırlık maçı var
  • 
Sayfa: önceki 40554056405740584059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.