Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38573858385938603861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi oynayan arkadaşlara draft ı tavsiye ederim. 15k girişi var, kazanınca mega pack yada gold players packler veriyor. her türlü 15k parası çıkıyor yani. 2. defa kazandım ben, Godin ve Son çıktı gold player packlerden. 150 k ediyor ikisi toplamda :D. paranın dibine vurdum biraz :D. ek olarak bence draft oyuncuları denemek için de çok mantıklı, bazı oyuncuları deneyip kendi takımınıza alabilirsiniz. fitness kartıda harcamıyorsunuz. hiç bir gideri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 14 Ekim 2018; 20:19:12 >
  • Bu kadro sizce iş yapar mı

https://www.futbin.com/19/squad/787686

200k'ya başka formasyon, başka kadro öneriniz varsa alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

iyi oynayan arkadaşlara draft ı tavsiye ederim. 15k girişi var, kazanınca mega pack yada gold players packler veriyor. her türlü 15k parası çıkıyor yani. 2. defa kazandım ben, Godin ve Son çıktı gold player packlerden. 150 k ediyor ikisi toplamda :D. paranın dibine vurdum biraz :D. ek olarak bence draft oyuncuları denemek için de çok mantıklı, bazı oyuncuları deneyip kendi takımınıza alabilirsiniz. fitness kartıda harcamıyorsunuz. hiç bir gideri yok.
    Offline, online?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Bu kadro sizce iş yapar mı

https://www.futbin.com/19/squad/787686

200k'ya başka formasyon, başka kadro öneriniz varsa alırım
    Tousart ve Mendy yerine başka oyuncular kullanılabilir, güzel kadro.
  • Arasscan kullanıcısına yanıt
    Onlineda 4 win aldım 2 rare pack 1 premium gold pack verdi parayı zor kurtardım

• oyun her hafta daha da hızlanıyor, yavaş iken beceremeyenler para harcayıp kart açsın diye yüksek pace'li oyuncuları önemli hale getiriyorlar hızı artırarak.
  • Top kapamiyorum. Adamlarin topa mudahele ediyorum ama top gene onun adama carpip onunde kaliyor yada baska bir adamima gidiyor anlamjs degilim.

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    Online'dır hocam. Offline'da en iyi verdiği nadir oyuncular pakedi fakat 150+100 fut pointlik veya 7500+5000 coinlik standart 2 paket veriyor genelde ve zarara girmiş oluyorsunuz maliyeti 15k. Ayrıca zorluğa göre de değişmiyor gelen şeyler.

Offline draft için 4 maçı da kazandığınızda gelebilecek paketler şanslıysanız 50k değerinde paket veriyor en yüksek;

1 x 5k Gold Pack
    1 x 7.5k Premium Gold Pack
    Total value: 12.5k
    --------------------------
    1 x 15k Jumbo Premium Gold Pack
    Total value: 22.5k
    --------------------------------
    1 x 15k Jumbo Premium Gold 26 Pack
    Total value: 22.5k
    -------------------------------
    1 x 25k Rare Gold Pack
    Total value: 25k
    2 x 15k Jumbo Premium Gold Packs
    Total value: 30k
    2 x 7.5k Premium Gold Pack
    1 x 15k Jumbo Premium Gold Packs
    Total value: 30k
    1 x 25k Premium Gold Players Pack
    Total value: 32.5k
    1 x 25k Premium Gold Players Pack
    Total value: 40k
    1 x 35k Mega Pack
    Total value: 50k
    1 x 50k Rare Players Pack
    Total value: 50k

• Totw olarak fikriniz varmı kim gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: I. Zabit

Top kapamiyorum. Adamlarin topa mudahele ediyorum ama top gene onun adama carpip onunde kaliyor yada baska bir adamima gidiyor anlamjs degilim.
    L2 yi kullan önünde dikil sonra müdahale yap senin adam adamın önüne geçmeye çalışıyor , diğer türlü oraya buraya çarpıp adamın önünde kalıyorsa o herkese oluyor 2 maç önce öyle bi maç kaybettim 3 tane gol attı adam bana , oraya buraya çarpıp adamın önünde kalıp durdu şans ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

oyun her hafta daha da hızlanıyor, yavaş iken beceremeyenler para harcayıp kart açsın diye yüksek pace'li oyuncuları önemli hale getiriyorlar hızı artırarak.
    david luiz mbappeye yetişiyor hocam bence hala pace yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

İlginize çok teşekkürler hocam ama Pogba pasif kalmıyor mu ortasahada?

Bu arada 2.5m ek olarak satılamaz Lucas ve satılamaz Juanfran mevcut, her ikisini de SBC ile tamamlamıştım.
    Pogba pasif kalmıyor bas hunter kartı içinden geçer rakibin.

• üst düzey altın-gümüş oyuncu paketi için 30 k ya juanfranın ispanya sbc si yapılır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Offline, online?

Alıntıları Göster
    Online dostum.

@xraxion61

Kazanirsan bence her türlü cikartiyor parasini

• Arasscan kullanıcısına yanıt
    Parayı tam çıkarttımda 4 win alınca insan bi 20k en kötü kar ederim diye düşünüyor paket şansım çok kötü bu senede bişey çıkmıyor

• coins dışında her şeyin reklamı var burada

• Rezalet bir oyun.Boşuna dünyanın parasını verdim.İlk çıktığında çok iyi diyordum ama fifa 18 in tüm kötü alışkanlıkları tekrar geri geldi.Hakemler ve kararları hala rezalet.Momentum hiç olmadığı kadar oyunda aktif.Takım sağına soluna 2 metreye top atmaktan aciz oluyor.Herkes benzer kadro ve aynı taktikle oynuyor.Yine karambol sokak savaşına döndü oyun.Arapası geçiren maçı alıyor bir de momentum karşı tarafı yıldırdıysa değme keyfine her ikili mücadele onun her top onun önünde onun oyuncuları dünyanın en fizikli oyuncusu.Fifa 18 'den hiç farkı kalmadı oyunun.Fifa 18'in kafa topuna iyi çıkma fiziği eklenmiş hali ve 18'in tüm kötü alışkanlıkları bu oyunda da mevcut.Bugları saymadım daha.Oyun çıktığından beri taraftar beşiktaş bayrağı yerine ofsayt bayrağı sallıyor.Bi düzeltmediler.Bizim takım maçı kazanıyor hala bizim futbolcular karşı takıma iddaa'da evi arabayı basmış gibi üzülüyor.Maç içi reaksiyonlar hep aynı.1-2 farklı reaksiyon ekleselerdi en azından.Yazsam daha yazarım bitmiyor yani ama biten bişey varsa o da fifa ultimate team'dir.Oynanacak tek mod kaldı o da kariyer modu biliyosunuz o da geçen sene ile aynı.Geçmiş olsun ders olsun.

• Oyunun açık ara en iyisi yine Cr7, her maç en az 2 tane atıyor. Dybala alasım var ama Hamsik çok iyi asistler yapıyor. Kararsız kaldım..

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Yillar sonra ilk defa ShareFactory uygulamasini kesfettim video rezalet oldu ama uygulama uzerinde saatler harcanirsa cok guzel projeler cikar acikcasi

• 
Sayfa: önceki 38573858385938603861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.