Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , fearless_king Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38033804380538063807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm ödüller perşembe günü mü?

• Fred if almıştım patladık

• 19g le gold 2 olarak tamamladim. Fena değildi. Bi yerden sonra ronaldo ve mbappe yi rakipler gelmeye başladı, ronaldo özellikle tutmak çok zor. Önümüzde ki maclara bakicaz artik 😂

• Dk 70 3-1 öndeyim oyundan attılar. Bu 2 defa oldu bugun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sbclerden sonra market çakılacak

• Bu fut swap deals ne oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold 1 bitirdim başlangıç için iyi ama oyuna 6 ay verince paslanmışız ileriki haftalarda açılırız bakalım.

Şu x e basıp savunma kasan kolsuzlarlara bir güncelleme gelmeli adam sadece x ile savunma yapıyor pes e dönmüş koca fifa !

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    Sayenizde hocam.

• Ne saçma sbc bu ya

• 33 35k arasından richarlison aldım 5 tane ilk golü atar atmaz belki bide asist yapar diye ama patladık 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük görev yapıp 'takas oyuncu' ödülü alıyorsunuz. Sbc kaç tane istiyorsa o kadar biriktirip kullanmanız gerek.
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Her gün 1 adet veriyor sanırım dimi

• Puzzle gibi olmuş yeni takas görevleri. İlk güne özel herhalde rivals galibiyetine veriyor. Bence güzel olmuş yahu. Sbc mbc'dense millet oynasın oyunu kapsın ödülü. Bronz reçetecileri kuduruyordur şimdi futbin'deki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 6 Ekim 2018; 20:42:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Puzzle gibi olmuş yeni takas görevleri. İlk güne özel herhalde rivals galibiyetine veriyor. Bence güzel olmuş yahu. Sbc mbc'dense millet oynasın oyunu kapsın ödülü. Bronz reçetecileri kuduruyordur şimdi futbin'deki .
    Hocam şu puzzle sbc nerede ya bulamadım
  • Daha ilk haftadan fut champions kanser etti beni, oynamayacağım bir daha isterse ronaldo ödülü versinler hiç umrumda değil. Bağlantı berbat, takılıp duruyor oyun. Saçma sapan goller oluyor. 50 tane şut çekiyorum bütün maç topu kontrol ediyorum pozisyon buluyorum her şeyi deniyorum gol olmuyor adam bir defa geliyor saçma sapan golü atıp kazanıyor. Yazık ya bilgisayara zarar vereceğim sinirden. Lanet olsun fut championsu. Squad battles ve division rivals yeter bana artık
  • 26 gün var 26 takas öğesine tekabül ediyor lallana+üst düzey oyuncular paketi 22 öğe istiyor bn böyle yaparım büyük ihtimalle lallana baya iyi duruyor

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Hocam kadro kurma görevlerinin olduğu yerde sağ tarafa doğru fut takas fırsatları diye geçiyor. Her gün 1 parça toplayıp direk futbolcunun kartına erişebileceğiz veya farklı alternatifler var. Mega paket vs. gibi.
  • 
Sayfa: önceki 38033804380538063807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.