Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Malcolm... , SirRevenge Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25772578257925802581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyundan once kesinlikle momentume gore oynamaniz gerekiyo isterseniz muthis oyuncu olun momentume ters seyler yaparsiniz 3-0 4-0 farketmez donuyo mac. 1.kural baskili oyun yok 2. Iyi savunma 3.fazla sut yok bos yere ozellikle momentumu rakibe veriyo dengeli oyunda 2-0 dan mac donmez bunlara dikkat et goruceksin nasi degistigini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanultr -- 17 Kasım 2017; 13:46:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

yok arkadaş ne yaparsam yapayım şu haftaonu ligine katılmayı başaramıyorum..

demekki yeterli derecede bilmiyorum ben bu oyunu.. artık kabul ettim..

Umudunu kaybetme dostum bende çok kez elendim eğer maçları kıl payı kaybediyorsan sorun oynayışında değildir ama agır yenilgi alıyorsan oynayışını kontrol etmelisin. Ben bu hafta ilk 8 hakkımda kaybettim millet fut championsta olduğu halde oynuyor oynayışlarından belli bu kafadakileri anlamak zor Bırak oynamayan adam katılsın. İkinci 8 hakkımın ilkinde katıldım 4 maçta bir tane gol yedim sende inş katılırsın dostum.

yok olmuyor.. 3 maçta takılıyorum..

hem de ne takılma.. 30 dk da 5 gol

• insane1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oyle diyordum bu hafta ikinci denememde girdim. Biraz sakin kalabilsem daha rahat girerim ama cogunlukla sinirlendigim için kaybediyorum.

Mesela asagidaki rakip yari finalde geldi boyle bir kaleci yok ya cikaradiginida direk kurtardi zar zor uzatmalarda yendim ama o golu atana kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ya tabiki belli bi seviye etki eder. Her izleyen esporcu olsa ooo

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: kaanultr

Eksikliklerini öğren ilk hatalarini gidermeye çalış ve champions kanalindaki maçları izle sık sık

Yanlis kisiye alinti

WL ye katilip 18 galibiyet alirsan sonraki haftaya katilabiliyorsun direk. Alamadin ve hala div 1 desin diyelim. Div 1 den dusmeyecek kadar puan alip sezonu bitirince yine katilabiliyorsun ama dusersen olmuyordu diye hatirliyorum.

Prolari izleyin oynayislarina bakin tabi izlemekle bir anda cozulecek is degil ama en azindan kolay hareketleri ogrenin. Kadronuzda en cok kullandiginiz adamlar ozellikle kanat oyunculari 4 yildiz olsun Berba Turn hala cok etkili giovinco turn de bu sene geldi ve cok etkili.

Ball Roll hareketini yapin. R1 ile top cekin ceza sahasinda. Deneyin yani daha cok ve daha garanti paslar yapin. Saldirmayin birakin rakip gelsin. Cdm ile pres yapin CB leri one cikarmayin.

Boraslegend , krasi , ovy benim videolarini izledigim isimlerden ogrendiklerinizi deneyin her macta uygulamaya calisin. Ben de mesela calim yapmayan duz oyuncuydum son 1.5 senedir her turlu hareketi ogrenip gerektigi yerde yapmaya calisiyorum. Golu getiren seylerden biridir bunlar . Gol yemek ise cok basit oyun yedirmek isterse yiyorsunuz ama gol atabiliyorsaniz yemeniz onemli degil 8-7 de bitse yendiyseniz onemli degil.

Dominic Toretto nun cok sevdigim bir sozu vardir

"Kazanmak kazanmaktir bir mil veya bir metre fark etmez."

kilit cümle "Saldirmayin birakin rakip gelsin. Cdm ile pres yapin CB leri one cikarmayin." işte bunu yapamıyorum.. defans yapamıyorum açıkçası.. jockey yapamıyorum..

aslında biliyorum hatalarımı ama düzeltemiyorum da.. çok sık oynama durumum da yok açıkçası..

saolun yorumlar için..

• Potm sane geldi yatırımını ona göre yapanlar tebrikler

• beyler bende path to glory sane var bildiğim kadarıyla 86yaa çıkmayacak ama fiyatı hemen yükseldi 220ye giderken şimdi 260a gidiyor sizce satayım mı yoksa bekleyim mi ?
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen eski pesçilerdensin. alıştık 2013 öncesi x+r1 ile defans yapmaya şuan taktiksel savunma yapamıyorum ben de. görüyorum rakip nereye nasıl pas verecek ama diğer adamı çekip o bölgeye götüremiyorum işte. beyin hem top takibi hem oyuncu takibi yapmaya kapatmış kendisini. alışkanlık bırakılmıyor.
  • Online maclarda gece gunduz ayari yapiliyor mu ? Yoksa random mu oluyor ?

• Arkadaşlar elemeler için finale geldiğinizde, kiralık oyuncuları kullanın. Yoksada 15k felan verip icon kiralayın. Antreman kartlarını kullanın. Bende giremedim bi iki hafta ilk girdiğimde 21 win aldım başlangıç kadrosuyla 5 maç da oynamadım. Girdiğimi 18 wini görürsünüz ama cuma oynamayın maçları cuma iconlu adamlar felan geliyor hep

Dizilişinizi ve custom tactic i sürekli değiştirin istediğinzi topu oynuyamıyorsanız, bulursunuz kendi taktiğinizi.

Giremiyorsanız da çok takmayın bana kalırsa zaten 3 tane pack veriyor topu topu onlarda çer çöp hep, squad battle var bu sene. 40 maç zaten yoruyor adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahşap5 -- 17 Kasım 2017; 14:50:4 >
  • Bağlantı kalitesini artıracak bişeyler paylaşılmıştı burada hatırlayan varsa tekrardan yazabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahşap5

Arkadaşlar elemeler için finale geldiğinizde, kiralık oyuncuları kullanın. Yoksada 15k felan verip icon kiralayın. Antreman kartlarını kullanın. Bende giremedim bi iki hafta ilk girdiğimde 21 win aldım başlangıç kadrosuyla 5 maç da oynamadım. Girdiğimi 18 wini görürsünüz ama cuma oynamayın maçları cuma iconlu adamlar felan geliyor hep

Dizilişinizi ve custom tactic i sürekli değiştirin istediğinzi topu oynuyamıyorsanız, bulursunuz kendi taktiğinizi.

Giremiyorsanız da çok takmayın bana kalırsa zaten 3 tane pack veriyor topu topu onlarda çer çöp hep, squad battle var bu sene. 40 maç zaten yoruyor adamı.

Squad battle amaç değil araç hocam..

PC'ye karşı oynamak içinmi 1 milyonluk kadrolar kuracaz?

Asıl test FUT WEKEEND LEAGUE

• quote:

Arkadaşlar elemeler için finale geldiğinizde, kiralık oyuncuları kullanın. Yoksada 15k felan verip icon kiralayın. Antreman kartlarını kullanın. Bende giremedim bi iki hafta ilk girdiğimde 21 win aldım başlangıç kadrosuyla 5 maç da oynamadım. Girdiğimi 18 wini görürsünüz ama cuma oynamayın maçları cuma iconlu adamlar felan geliyor hep

hocam iconu nasıl kiralıyorız

• xxride kullanıcısına yanıt
    Ben bir cevap yazayım. Arkadaşlar malum ps4'lerin wi-fi bağlantı çekimi zayıf. Ben geçen sene çok sıkıntısını çektim. Ama tavsiye üzerine aldığım ikili ağ adaptörleri ile bağlantımı yeterince iyi hale getirdim. Ürün ile ilgili bilgi sahibi olmayan arkadaşlara şunu diyebilirim. İki adaptörümüz var birisini kablo aracılığı ile modeme bağlayıp, modeme yakın prize takıyoruz, diğer adaptörü de aynı şekilde ps4'e kablo ile takıp ps4'e yakın prize adaptörü takıyoruz. Artık internet elektrik hattınız üzerinden size kablolu bağlantı olarak geliyor. Ortalıkta uzayan kablolar falan olmadan. Ben memnunum son bir yıldır. Bağlantınızı bu şekilde hızlandırabilirsiniz bence. Reklam olmasın diye isim vermeyim ama 200 ya da 300 mbps ikili ağ adaptörü şeklinde yazarsanız bir çok ürün var sitelerde.

• qarakedi kullanıcısına yanıt
    Aguero & IF Zaha ile oynuyorum. Zahada bence gayet iyi. Jesus'un normalini kullandım memnundum, ama dediğim gibi IF Zaha > jesus. Acaba IF Jesus farklı mı çok Jesus'dan ?

Güzel istatistik ama bende de Zaha 154 maç 150 Gol , Aguero 168 maç 160 gol gidiyor ikiside iyi yanı...
  • fearless_king kullanıcısına yanıt
    Bu iconların kalkmış ama, yeni iconlar gelince sbc side gelir. Oradan kiralayabilirsiniz 20 maçlık felan. Şimdi Sane nin 86lık kartı var 95 pace 85 shoot u var 20 maçlık baya fark yaratır 10k felan tutar toplasan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahşap5 -- 17 Kasım 2017; 15:35:9 >
  • Otw olarak, Aurier'e yatırım yapılır mı sizce beyler ?

Ben normaliyle gayet memnunum ama ligdeki performansını takip edemiyorum. Bilgisi olan var mı ?
  • BPL kadrosu olanlar yaşadı, 250k ya 86 sane var. Olan gene bize oldu kovala kovalayabilirsen. Bu nasıl bi karttır ya
    http://www.futhead.com/18/players/49264/leroy-sane/
  • Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    hocam birşey çıkmıyor dediğin geçen hafta 34/18 win yapıp bıraktım rjikart geldi ikon
  • quote:

Bu iconların kalkmış ama, yeni iconlar gelince sbc side gelir. Oradan kiralayabilirsiniz 20 maçlık felan. Şimdi Sane nin 86lık kartı var 95 pace 85 shoot u var 20 maçlık baya fark yaratır 10k felan tutar toplasan.

eywallah futbinden yapıyım ozaman
  • 
Sayfa: önceki 25772578257925802581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.