Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 21062107210821092110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla hocam sbc suan mantıklımı değilmi çözemedim ben tr bitti bitecek trabzon ve antalya çok zorladı . markette oyuncu yoktu gece bende yarım bıraktım şimdi tekrar başlıyorum. bendede öyle ama daha oyuncu satmadım 20k param var + buffon mane beklediğim gibi olmadı malesef. buffon biraz pahalansın satıp kante alıcam 50k ya dursun 200e okuturum
  • birtanelka kullanıcısına yanıt
    mutlaka olacak hocam 17 de pogba aylarca 500 600 k bandındaydı şimdi 87 kante 50 k ayıptır :D en kotu 150 olur diye tahmin ediyorum
  • Arkadaşlar merhaba fifa 17 de kurduğum fut kadrosunu fifa 18 de oynayabilecekmiyim acaba ilk defa kadro yaptığım için bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrc3435 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,fifa 17 de kurduğun kadro ve kasandaki coinsler 2017 de kalır,2018 e baştan başlicaksın

• Anladım teşekkür ederim

• mrc3435 M kullanıcısına yanıt
    Oynayamazsın dostum yeni kadroyla sıfırdan başlarsın

• Ok eyvallah

• rimnir R kullanıcısına yanıt
    hangi sbc den cıktı bu hocam :)
  • arkadaşlar kilitlenmiş fut hesabı açtıran oldu mu hiç ? oyunu almak istiyorum ama hesaba bağlanmıyor ps4'den.
  • arkadaşlar selam, herkesin burada olduğunu görmek güzel.

bazı sorularım olcaktı size. :)

henüz ön sipariş vermedim.
    futwebden giriş yaptım, market açık 4 tane paket verdi. icon paket alanların jumbolarını verdimi acaba?
    yoksa indirilmeye başladıktan sonramı verecek?
  • Arkadaşlar sbc yapıcam ama yetmiyo coins namssuz Kadro kurmuştum tsl. Medel, Giuliano, Menez, Rodriguez, CLichy, Emre, Maicon falan var. Satıp sbc'ye bassam mı değer mi sizce ?

Sabah kalktım 500 coins vermiş dalga geçer gibi
  • YesugeiKhan kullanıcısına yanıt
    Pogba'nın ilk hafta yüksek açma sebebi if gelmesiydi. Bu sene aynı durum aguero da olacak. İf ile nif yakın paralara gider 1-2 hafta. 1 hafta regular pogba gelmediğinden ilk gelenlerde yüksekten gidince o civarda kaldı.

• Oyuncu özelliklerinde "Composure" diye bir özellik var. Nedir bilen var mı? Bu sene gelmiş sanırım.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • vardy i dün akşam 8k dan aldım. bpl kurmaya niyetlenmiştim. diğer oyunculara baktım lm-rm-cam falan çok pahalı bpl de şu an oyun başı olduğundan. 77 adamlar bile 3-4 k dan satılıyor. vardy 10 a satıp italya kadroma döndüm yine. eğer biraz coins im olsaydı ital ya kurmaya vardy i satmayacaktım yatırım amaçlı. oyun çıkınca 20-30 k dan satacaktım. coinssizlik çok kötü
  • eyupco kullanıcısına yanıt
    İcon sürüm aldım ama jumbo packler gelmedi,geçen sene oyunu yükledikten sonra,her ptesi geliyordu hediye paketler

• Arkadaslar merhaba,

On siparisle alinan oyunun primary hakkini alirsam erken erisim hakkim oluyor mu?

Icon paketi icin ek ozelliklere de sahip oluyor muyum? Yoksa sadce secondary hak sahipleri mi bundan faydalanabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Oyuncu özelliklerinde "Composure" diye bir özellik var. Nedir bilen var mı? Bu sene gelmiş sanırım.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Soğukkanlılık

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Silip yükledim ama maalesef full sürümden girmemi istiyor ): herkestemi böyle acaba 2 saat önce girebiliyordum ):

Aynen bendede durum aynı 2 den beri girilmiyor

Düzelmiş hocam benim istersen bir dene sende ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben az once saydıklarını bjk sbc sine verdim. onları satıp sbc yapamassın ama eger su basic sbcleri yapmadıysan mutlaka yap onlardan biraz daha coin kasabılırsın
  • yeni web app e girdim ama direk geçen yılki takımın adı çıktı. Onu değiştiremiyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 21062107210821092110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.