Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi benim de düzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 19 Mart 2017; 1:56:44 >
  • Olamaz böyle bir şey. Bu kadarı da fazla !!!

Oyun bana kaybettirmek için her şeyi yaptı ve 119daki golle kaybettirdi.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honey kart mı var ne, her top adamın önünde kalıyor.
  • Div 2'de mac esnasinda baglanyi bazen hizlaniyor bazen yavaşlıyor nedense tam ben ataktayken yavasliyor. Bunu nasil yapabilir? Hilesi mi var? Topu ayagimda tutamiyorum adamlar bi o yana bi yana gidiyor. Nasil bi yol bulmuslarsa..

• Rakip bağlantıyı koparınca maç kaç kaç olursa olsun benim galip sayılmam gerekmez mi?

Musa vardysporlu bi arkadaş geldi. Daha 20. Dk da 2 stoper ve 2 bek sarı kartlıydı. Derken kante atıldı bir de üstüne 1-0 yaptı. 1-1i buldum 60 gibi ve penaltı oldu.

Bu arada bağlantıyı kopardı bana penaltıyı attırmadan maç 1-1 olduğundan oynanmamış saydı.

Galip sayılmam gerekirdi diye hatırlıyorum kuralları ama...

• 200 k ile ne yapilir ? dybala varken aguero alinir mi ? statler ayni resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSt3am -- 19 Mart 2017; 4:41:11 >
  • Mantıklı sağolasın hocam

Yalnız elimdeki İtalya kadrosunu satıp İngilize dönesim geldi güzel oynuyorlar adam da bol

@van_hoijdonk Hocam birebir aynısı bana oldu. 88'de 1-1 iken penaltı kazandım kullanamadan çıktı adam oynamamış sayıldım
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum sağolasın, saçma ama oyundaki tek saçmalık da bu değil tabi...

12'de 9 başladım ama bitiremem muhtemelen 40 maçı. :)

• 22 galibiyet yaptık kapattık yine bu haftayı. çok umutlydum bu hafta gold 1 gelir diye. 3 maçım kalmıştı. 3 te 3 yapsam gold 1 gelicekti. son 3 maç yenildik tabiki

son üç maç ronalda messi suarezli 3 tane adam geldi . saçma sapan goller yiyerek gold 2 ye oturduk her hafta olduğu gibi.

aylık elit yine yalan oldu. sağlık olsun. takım istediğim gibi şuan. para biriktirip ticarete ağırlık vericem. forvetlerimin if leri için. lewa ve auba ifleri için para kasmam lazım.
  • Oyun icinde surekli takilma yasiyorum saniyelik,

Yaklasik 2 haftadir oluyor, ne yapsam cozemedim, yardim lutfen

• coutinho sol forvette fena oynuyor
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Sadece galipken puan veriyor

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    2 haftadır bende ve kardeşimde de var

Aynı sorunu yaşaadıgını daha önce Navaro da söylemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

Bronz dediğin böyle olur bunun fiyatı neden böyle uçuk bilen var mı ?

https://www.futbin.com/17/player/15630/dickenson

Bronz kadrolarda kullanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Arkadaşlar bu irlandalıların görevlerinde hangisini yapmak en az riskli?
    Premium Pot of Gold mu? Yoksa hiç bulaşmayayım mı?

Bence bulaşma adaş resmen keriz silkelemece...

• Yeni başladım ultimate e t.d görevlerini yaptım,kadro olarak ilk hangi ülkeden gitmem gerek sizce.Hoş şuan takım berbat kondisyon bile alamıyorum

Nasıl altın kazanıcam kondisyon bitiyor sürekli maç yapamıyorum.

• 18 galibiyet ile bitirdim ilk wlmi. Benim kumarım biter satıyorum alman kadromu hepsini paraya çeviriyorum. Buarada kadromdaki gümüş oyunculara göz atim dedim baya değerli oyuncular varmış 100k ya yakın oyuncu sattım iyi geldi. Buaralar iyi para geliyor maşallah 1m u geçti bütçem 2 ayda. Şimdi futbirthdayi bekleyeceğim o arada ufak tefek kelepir yakalarsam al sat yaparım onun dışında bulaşmam çok fazla bişeye.

• maç başlar başlamaz pause yapanların olayı nedir? hobi olarak mı yapıyolar yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 19 Mart 2017; 11:55:17 >
  • Sudafed kullanıcısına yanıt
    Katalog dan koins desteği almayi unutma offonline takil biraz kupa kazan sampiyon ol koins harcama biraz sık dişini biriktir zaten sende mutlaka bi ingiltere ligi kuracaksin hemen hemen herkes gibi :) bol şans hocam

• Kol bozuk haci abi kol :) şaka bi yana var öyle dengesiz insanlar malesef

• 
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.