Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.656
Cevap
785
Favori
6.099.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce konusu geçmişti ama yine sorayım;

yedeklerinize bronze oyuncu koyuyor musunuz? gerçekten momentumu etkilediğine şahit oldunuz mu?
  • Lukaku 14 _ 16 seviyesinde sağ kanatta sakiri alabilirsin maneden Biraz yavaş ama çok kıvrak Adam fiyatida pahalı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lukakunun yanına hızlı bir st alman iyi olur. Giroud yaramaz. Coıns yoksa musa-remy varsa vardy-sturridge alabilirsin.Sağ kanatta shaqiri de iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varni34 kullanıcısına yanıt
    sonra yine alırım da bunun gibi çok düşük rakamlara millet transfeler yaptı. benim koyduğum oyuncular da en az 2-3 bin aşağı fiyatlara gitmiş. fut u zaten bırakma niyetindeydim. sanırım ortak sezon ve online sezona geçerim artık.
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt
    Ultimate teami genelde offline oynuyorum arada bir iki online maç yapıyorum akıl sağlığım yerinde :) beş altı kere draft ve haftasonu elemesi oynadım kolu bozdum online cidden keyif vermiyor millet acaip cins full defanslar cirkeflesmeler Sanki ülke sahibi olucak kazanınca

• quote:

Orijinalden alıntı: spooky1905

daha önce konusu geçmişti ama yine sorayım;

yedeklerinize bronze oyuncu koyuyor musunuz? gerçekten momentumu etkilediğine şahit oldunuz mu?

çoğu pro oyuncu 45 ratingli bronzları diziyor yedeklere onların bi bildikleri vardır , ben sıradan oynuyorum her türlü momentumu yiyeceğim için goldlar duruyor yedeklerde. 1 hafta wl de denemiştim bi ay önce yine aynı galibiyet sayısını alınca bıraktım o yöntemi, siz de bi 50 maç deneyin derim.
    en geç cuma günü diyorlar
    ultimate teamde malum momentum ve dediğin tarzda oyunculara alıştık artık da, bu sene bazı şeyler o kadar barizleşti ki. hiç tadı kalmadı. hemen biri çıkar "beceremediğindendir" falan diye ama division 3 ile 2 arasında gidip geliyorum. division 1e bu sene çıkamadım. çünkü hileciler ve inanılmaz absürd kadrolarla dolu oyun. haftasonu liginde input lag var var. en iyisi senin yaptığın gibi yapmak hocam zaten.
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Zararı yoksa dursun hocam 84'ler şimdiden yükselmeye başladı .En geç Cuma yayınlanacak SBC'ler diyorlar
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt
    Malesef kazanma hırsı oyundan zevk almanın önüne geçiyor ben çok çok iyi bir oyuncu değilim karşıma cidden iyi oynayan bir oyuncu geliyor Onun bile yaptıkları çileden çıkarıyor insanı haftasonu Ligi'nde 40 maç oynayan adamlara cidden saygıyla bakıyorum ben kaldıramam o kadar stresi iki online maç arka arkaya oynayınca sinirleniyorum

• meskalin33 kullanıcısına yanıt
    Eyw bro😀

• meskalin33 kullanıcısına yanıt
    Gelsin oyunda en sevdiğim şey paket açmak görev yapmak apacisi oldum bağımlıyım

• Valla bu sene oyun ilk çıktğında baya zorlandım her maç istisnasız yeniliyordum div7 den çıkamıyordum o derece. Sonra biraz tutorial fln izledim defansı düzelttim. Ondan sonra şimdiye kadar hiç sinirlenmedim momemntum fln bu sene hiç takmadım yenilirsemde sallamıyorum. Pahalı kadroda oynayamadıktan sonra kazandırmıyor. 25 klık kadro kurdum param var ama gerek duymuoyrum şuanda yükseltmeye wlde pazar günü 13 maçta 9 galibiyet aldım ilk defa katılmama rağmen. Oyunumuzu düzeltince çoğu şey düzeliyor.

• Marcos Rojo 78 83 CB

Beyler bu insan evladı winter upgrade bu şekilde alabilirmiş deniliyor co.uk sitesinde şuan 550 coinsden alıyorum 20 tane. Sizce ?

• kryfrt kullanıcısına yanıt
    Alınca ne olacak? LB kartı değer mi kazanacak o kadar BPL beki içinde? Evet belki ilerde SBC'lerde kullanılır fiyatı biraz artar. Aylar sonra 1K'dan satarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online oyunda en sinir oldugum sey tekrarlar. Jeneriklik gol atsam bile rakip beklemesin diye izlemem. Adam Musa - Remy paslasmasi bos kale gol atiyor sonuna kadar basmiyor cildiriyorum.

Lutfen izlemeyin arkadaslar su dandik golleri. Cok guzel gol atarsin beraber izleriz o ayri da her gol de izlenmezki be arkadas.

Division 3-4 olmussun hic mi oyun ahlakin yok. Bu karsilikli bir saygi gostergesidir bence.

Ben mi abartiyorum :)

• Cb olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryfrt -- 31 Ocak 2017; 15:9:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryfrt

Cb olacakmış

Tamam yeni CB kartları para edebilir ama 78 LB kartların artması için benim bilmediğim bir sebep mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnform kartı olmayan adam upgrade gelince elinizdekiler artmaz boşa depolamayın. Bide herhangi bir ifin ratingini geçerse elinizdeki kartın ifi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhturk

Bana vardy ile aynı etkide ama çok pahalı olmayan fransa italya veya almanya liglerinden oyuncu yazar mısınız,bir türlü vardy gibisini bulamıyorum maksimum 60k olacak

zenitten guillano koy vardy ile sonrası bam bam bam...
  • 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.