Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ramos
    Lewandowski
    Llorente
    Cavani
    Andy Carroll
    Coleman
    Antoino Reyes
    Toni Kroos
    Marvin Compper
    Lukasz Piszczek
    Mertens ( 2 asist yaptı normalde gelmesi lazım ama hem çok IF var hemde wu olma potansiyeli yüksek diye muhtemel gelmeyecek)
    Cheick Diabete ( osmanlısporda olmadı bordeux da başarılı başladı )
    Renaud Cohade
    Alex Telles
    Mustafi
    Gabriel Boschilia
    Valere Germain
    Pizzi
    Edinho
    Gregor Breinburg
    Lacazette , 2 gol attı 2 hafta üst üste gelmez diye düşünüyorum
    Pellegrini
    Matri
    Joao Mario
    Dzemaili
    Hakan çalhanoğlu
    Ömer toprak
    Sarabia
    Iborra

Quaresma
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Icardi ne olur sizce ? Şu an TIF var bende 87 lik up gelirse bunun fiyatı düşer haksız mıyım ? Şimdiden İtalya kadrosunu satsam mı ?

Satma abi kalsın.Ama elindeki nifleri sat.Mesela dybala,kante,walker falan bunların upgarde halleri gelince fiyatı düşer.3 şubat gibi gelecek diyorlar ona göre elden çıkarmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu oyunun git-gellerinden bıktım artık. 2 gün önce 25 maç 22 galibiyet 3 beraberlik al hiç yenilme. sonra biri glitch yapsın DNF ol. şimdi de maç kazanamıyorum. takım pas atamıyor. hiç bir hava topunu kazanamıyorum. her maç şut çekmek için bile rakip kalesine yaklaşamıyorum. iyice bunaltmaya başladı bu durum. 1 hafta iyi 1 hafta kötü oyun.
  • Cuma günkü sbc için nokta atışı oyuncu tavsiye edebilirim.

Heerenven-groningen maçı için padt(75) kobayashi (68)
    Stade rennes-nantes maçı için baal(75) pardo(77)
    Napoli-palermo maçı için gazzi(75) diamanti(75)
    Brighton -newcastle maçı için pocognoli(76),colback(76)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wernerle Dybalanin ayni oldugunu dusunmuyorum en azindan top surme ve şut atmada...

Valla sag taraf kuvvetlensin diye bu kadroyu dusunmustum. Cunku almanya bir yerde takiliyor. Adam gelmiyor da hic orta sahaya... hele sag beke.

Su haliyle bile herkesi yerinde oynatinca bazen kosuyorlar bazen duruyorlar, rakibe gore mi anlamiyorum...

• winter upgrade gelirse elimizdeki standart kartlar upgrade e göre güncellenmeyecek mi? fifa 16 da öyle olmamış mıydı?
  • Kaç yıl sonra sonunda ST Podolski görebildik keza ST Sow gelmesi de güzel oldu. STSL'de santrafor sıkıntısı vardı, sadece SBC Eto'o iyiydi. Yakında, Bruma yine Türkiye Ligi kadrosuyla Twitch'te şov yapar.
  • Ananimus A kullanıcısına yanıt
    Hepimize olan birsey ne yazik ki ben iki lig dustum bu yuzden...

• iki gün ara verdim neler olmuş ya

sow çıkmış 250'ye podolski st gelmiş 300k

yanına bir de quaresma gelicek bugün..
    süper lig bu oyunda olmadığı kadar hareketlenmiş

futbin'de popular players ilk iki sıra poldi ve sow bu arada..
    fiyatlar inse de ligimizi kursak ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Icardi ne olur sizce ? Şu an TIF var bende 87 lik up gelirse bunun fiyatı düşer haksız mıyım ? Şimdiden İtalya kadrosunu satsam mı ?

Satma abi kalsın.Ama elindeki nifleri sat.Mesela dybala,kante,walker falan bunların upgarde halleri gelince fiyatı düşer.3 şubat gibi gelecek diyorlar ona göre elden çıkarmak lazım

Upgrade gelince elimizdekilere gelmiyor da mesela paketten çıkacak olanlara mı geliyor yani ? Daha önce oynamadığım için bilmiyorum .

TIF olan oyuncuya da upgrade geliyor mu ki ? Mesela NIF Icardı upgrade olursa bu sefer IF SIF in fiyatı düşer dolaylı olarak TIF ın de düşer diye düşünüyorum yanlış mıyım ?

Veya ben sistemi komple yanlış anladım

• Bu MOTM Mbemba'da güzel kart Pas yüzdesini arttırmak için mimar veya artist basılıp kullanılabilir
  • Fefe F kullanıcısına yanıt
    Dybala gerçekten çok ıyı. Hatta bana göre oyunda şutları en iyi olan ST oyundakı. Yaklaşık 600 maç oynadım bu yıl. Ama IF Werner de ile güç anlamında kıyaslarsak farkları yok, ama daha faydalı olacağı kesin sıger alanlarda. IF Werner'i de 10 maç civarı denedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Şimdi icardıye up gelirse bütün özel kartları da artar. Yeni normal kartlar packlerden çıkar, eski normal kartların da değeri düşer. (daha ne kadar düşecekse)

Ama herkes şimdi depoluyordur bu oyuncuları. Upgrade gelince düşüş olabilir, o yüzden kardaysanız satın oynatmıyorsanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu upgrade olacak mı artacak mı if nolcak muhabbeti de sonlanmadı kaç gündür Pekçok kez dendi normal kartı upgrade olunca if kartının rating'ine ulaşırsa bütün if'leri de upgrade alacak diye
    Hocam son kez söylüyorum haksızsın ve yanlışsın Nif kartı ilk if kartı kadar upgrade alırsa hepsi alacak yani if sif tif hepsi yükselecek senin elindeki 87 icardi 88 yada 89 olacak ama belliki sen satmaya niyetlisin sat kurtul bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

Hocam son kez söylüyorum haksızsın ve yanlışsın Nif kartı ilk if kartı kadar upgrade alırsa hepsi alacak yani if sif tif hepsi yükselecek senin elindeki 87 icardi 88 yada 89 olacak ama belliki sen satmaya niyetlisin sat kurtul bence

Tamam şimdi anladım

Yok aksine Icardi ile 50 maçta 60-70 golüm var . Ancak çabuk sıkılıyorum bir kadrodan Almanya kurayım dedim olmadı 3.kadro olarak kurucam

• Podolski panzer tankı olmuş arkadaş. Super lig mi kursak sow + poldi arkada inf sneijder sağda inf q7 solda bruma hey maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryfrt -- 25 Ocak 2017; 13:36:20 >
  • kryfrt kullanıcısına yanıt
    Ben sbc Eto lu kurmuştum,defansta süperlig çok açık veriyor orta saha ve defansı Fransa Portekiz hibrit edebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de aldım bir tane 87 lik icardi ama tam alışamadım elemana.Eğer icardi +2 upgrade alırsa 84 oluyor o zaman bütün ifler +2 olacak.Tif icardi 89 olur çılgın atar valla

• Peki kirmizi baglanti takim kursam sol almanya sag italya karisimi. Ekstra kotu mu olur takim yoksa kirmizi baglantidan dolayi handikap olayi bana mi yarar.

Eger bu sekilde olursa Dybalayi alirim

• 
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.