Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Oyun dünyasında, 1- Activison, 2- Blizzard. Bu firmalar asla büyük indirimler yapmazlar. 2009 senesinden beridir internet üzerinden orijinal oyun alıyorum ve daha bu iki firmanın ciddi indirim yaptığını görmedim. Hadi Blizzard'ı anlıyorum, adamlar her yıl yeni oyun çıkarmadığı için ve çıkarmış oldukları oyunları yıllarca destekleyip güncel tuttukları için bu tutumları doğru bir hareket gibi gözüküyor fakat Activision her yıl CoD çıkarmasına rağmen bırak güncel oyunu, 2 sene önce çıkardığı CoD'a bile doğru düzgün indirim uygulamıyor.

Öyle deme Blizzard daha bugün Overwatch'u 89 lira yaptı

Overwatch nasıl oyun güzelmi ? Almaya değermi

Hocam ben de sordum sabah, arkadaşlar genelde öneriyor bu oyunu. Oynayanı var, serverları boş değil anladığım kadarıyla. Sabahtan beri bir kaç oyun videosu izledim, eğlenceli gözüküyor ama pek bana hitap etmiyor gibi geldi.

Ama fiyatı bildiğim kadarıyla 200 civarıydı bu oyunun. Türü sevenlerin mutlaka oyundan haberi vardır, olmayanlar da oynanış videolarını izleyip 89 liraya almak isteyebilir. İyi fiyat.

Anladim hocam bakayım videosuna bı😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 160 a falan iner en fazla. o da kesin değil. n11 de indirim kuponum vardı 190 a kutulu aldım. daha mantıklı geldi bana bu şekilde
  • Fenerli Jön kullanıcısına yanıt
    Ancak hiç indirme yapmamışsanız o zaman iade edebilirsiniz. 1 kb bile indirme olmayacak yalnız.

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Türün size hitap ettiğini düşünüyorsanız hazır indirim varken değerlendirip alabilirsiniz. Ben de 1 yıldır oynuyorum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: aliuzm

Ne cod ww2 ne fifa 18 nede nba2k18 200 ün altını düşmeyecek dolar euronun kaç olduğundan haberiniz yok sanırım.

Fifa kesin inecek.Us psn de 1 ay önce 40 dolara düştü.Plus olmayanlara 180 pluslılara 150 olur diye tahmin ediyorum

• Türkiyede yaşadığını hatırlatıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rus PSN'de Injustice 2 3079 ruble gözüküyor, psn plus olmadığı için fiyatı kaça düşüyor göremiyorum, acaba bilen var mı plus olunca kaça düşüyor, araştırdım ama bulamadım.Almak istiyorum da TR psn'de 83 liraya düşüyor plusla birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanAhmet96

Rus PSN'de Injustice 2 3079 ruble gözüküyor, psn plus olmadığı için fiyatı kaça düşüyor göremiyorum, acaba bilen var mı plus olunca kaça düşüyor, araştırdım ama bulamadım.Almak istiyorum da TR psn'de 83 liraya düşüyor plusla birlikte.

1759 ruble
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bf1 yaz indirimlerinde 78₺ almıştım

Bf = Black Friday demek istemiştim :)

• Nfs Rivals nasıl? 21 liraya değer mi?

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, TR'de her türlü daha ucuzmuş.
  • psn usa indirimleri. 17 kasımda başlıyor.

PlayStation Plus üyesiyseniz, 17 Kasım'dan itibaren PlayStation Store Black Friday Sale'deki en büyük fırsatlardan bazılarına özel erken erişim sağlayacaksınız. PS Plus üyeleri, en çok satanlara yapılan en popüler bültende% 40 indirim fırsatları bulacaklar.
  • Bf 4 ü 18 liraya aldım , dursun bir kenarda

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanAhmet96

Teşekkürler, TR'de her türlü daha ucuzmuş.

önemli değil
    aynen tr de daha ucuz.çoğu kişi kabul etmese de tr psn en uyguna geliyor artık çoğu indirimlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Bf 4 ü 18 liraya aldım , dursun bir kenarda

Nerden hocam PS Store'dan mi

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Yapma yav PS4'te tutmadı mı oyun acaba
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Ruble düşüyor, dolar-euro artıyor, artık bi şey almanın mantığı yok ama ne yapalım, arkadaşla birlikte alcaz zaten yoksa yine almazdım, daha da beklerdim.
  • TOM CLANCY'S RAINBOW SIX SIEGE

plus indirimi ile beraber 52 TL 'ye geliyor beraber almak isteyen varsa pm atsın sec hakkı bende kalacak şekilde alabiliriz
  • emre6753 E kullanıcısına yanıt
    Bu indirimde ben de aldım. Fazla oynamadım ama. Çok iyi fiyat, fena değil oyun da. Benzer oyun, Uncharted 4 her türlü basar, o ayrı.
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.