M

Yüzbaşı
16 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar. Geçen sene taşındığım evimde merkezi sistem ile ısınıyorduk. Evimdeki 15 senelik petekleri değiştim. Buna rağmen bazı peteklerde alt üst ısınma farkı fazla idi. Yine de merkezi sistemde 25 derece altına hiç inmedik. Bu sene bireysel kombiye geçiş oldu.Bu yaz Tam yoğuşmalı kombi satın aldım. Mobil sistem bağlantıyı çapraz bağlama imkanım yok tesisat zorluğu nedeniyle.sağ alt geliş sol alt dönüş şeklinde yapılırsa verimin artacağına dair bir ustadan ve kombi yetkili servisçi arkadaştan bilgi aldım. Aksi durumda bu şekilde kombi ile ısınmamın zor olacağını söylediler. Youtube da da bu sisteme mobil sistemden dönüşün mantıklı olduğu bir iki videoda denk geldim. 8 adet 60cm petekte mobil sistemde alt-alt sisteme dönüşü tavsiye edermisiniz. Petek başı 150 lira malzeme dahil fiyat ile 1200 lira harcamaya değer mi? En sağlıklı bilgiyi sizler sayesinde alacağımı düşünüyorum. Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler

(Ev 108 metrekare, 35m2 salonda 4 adet petek mevcut bu oda özellikle zor ısınacak gibi)

Herkese merhaba. Bu problemden dolayı ventil değişim yapılan makinem 1 gün düzgün çalıştıktan sonra tekrar aynı hatayı veriyor.

Edit: servis için gelen arkadaş basınç sensörü nü değişti
Merhabalar. Çamaşır makinemiz uzun programların hepsinde kısa programlarda ise bazen su vanası açık mı şeklinde uyarı veriyor. Makine ilk su alımında problem yapmazken uzun programlarda özellikle, ikinci su alımında bu hatayı veriyor. Ventil arızalarında ya hiç su almaz yada kazan su ile dolar şeklinde tanımlama yapılıyor. Makine daha önce anakart değişti yine anakart değişimi ise camdan aşağı atacağım bu lanet makineyi. (Daha önce anakart arızasındaki gibi arıza kodu vermiyor)
Malum durumlardan dolayı öğrencilerime online ders anlatıp soru çözmek için tablet arayışındayım. Bilgisayar ekranındaki bir soruyu canlı olarak çözmek amacım fare ile çözüm yapamıyorum. İşin kötüsü bütçe biraz zayıf. Yazılımsal olarak sorun çıkarmayacak sadece bu iş için bir tavsiyeniz varmı arkadaşlar?
Arkadaşlar merhaba.eşimin kullandığı galaxy alpha ekran kapanınca yeniden uyanıyor ama ekran açılmıyor.power tuşundan kaynaklı bir sorun değil.Araştırmama göre anakart problemli
telefon eşime ait.Aslında telefondan çok memnun fakat anakart değişimi çoğu yerde 400tl civarı
Kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım.teşekkürler
kulaklığımın jakı değiştirmek için avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz tamirat yapan elektronikçi mevcutmudur? cevremdeki elektrikçiler uğraşmak istemiyor.kendim yapmaya kalktım ama kulaklığı haşat etmek istemiyorum
WARİOPERFECT bulaşık makinemizde e 02 hatası veriyor.servise mahkummuyuz çözümde bizim yapabileceğimiz birşeymidir? yardımcı olabilirseniz seviniriz :)
merhaba arkadaşlar.yurtdışından hediye geldi...deri kordonla geldi saat&saat ten metal kordon alıp değiştim.deri kordon sevmiyorum
saat 2 haftalık sıkıntı yok.sahteligi vs.. konusunda tereddütünüz varsa saat&saate gidip danışabiliriz

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Gc/GCX79002G2S/PD saat bu.

fakat kordonuhttps://www.saatvesaat.com.tr/saat/Gc/GCX58003G2S/PD burdakine benziyor..fiyat 600 düşünüyorum pazarlık var
arkadaşlar bahsettiğim semte taşınmam nedeniyle ucube ttneti bırakmak istiyorum...Burada oturan arkadaşlar sağlıklı hizmet alıyorlarmı bilgi verirseler memnun olurum. uydunetin sınırsız adil kotasız tarifelerinden birine geçeceğim...aylık 60-65TL arası hangi tarifeyi ve modemi önerirsiniz...bir hafta içinde ttneti kapattırıp başvurumu yapacağım inşallah...cevaplar için şimdiden teşekkürler forumdaşlarım
Hakkında
Meslek: öğretmen
İlgi Alanları: fotoğraf
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 721
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 9.162 (Bu ay: 214)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 82 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.