Şimdi Ara

Merkezi ısınma mobil sistemden kombili bireysel için petek bağlantı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Geçen sene taşındığım evimde merkezi sistem ile ısınıyorduk. Evimdeki 15 senelik petekleri değiştim. Buna rağmen bazı peteklerde alt üst ısınma farkı fazla idi. Yine de merkezi sistemde 25 derece altına hiç inmedik. Bu sene bireysel kombiye geçiş oldu.Bu yaz Tam yoğuşmalı kombi satın aldım. Mobil sistem bağlantıyı çapraz bağlama imkanım yok tesisat zorluğu nedeniyle.sağ alt geliş sol alt dönüş şeklinde yapılırsa verimin artacağına dair bir ustadan ve kombi yetkili servisçi arkadaştan bilgi aldım. Aksi durumda bu şekilde kombi ile ısınmamın zor olacağını söylediler. Youtube da da bu sisteme mobil sistemden dönüşün mantıklı olduğu bir iki videoda denk geldim. 8 adet 60cm petekte mobil sistemde alt-alt sisteme dönüşü tavsiye edermisiniz. Petek başı 150 lira malzeme dahil fiyat ile 1200 lira harcamaya değer mi? En sağlıklı bilgiyi sizler sayesinde alacağımı düşünüyorum. Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler

(Ev 108 metrekare, 35m2 salonda 4 adet petek mevcut bu oda özellikle zor ısınacak gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateach -- 31 Ekim 2020; 21:35:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.