Y

Çavuş
07 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, şu linkteki ingilizce sınavını çözebilecek var mı acaba ? Şimdiden tesekkurlerhttps://grupapierwsza.files.wordpress.com/2018/01/vocabulary-grammar-unit-2-test-a.pdf
Arkadaşlar merhaba, şu linkteki ingilizce sınavını çözebilecek var mı acaba ? Şimdiden tesekkurler
Yeni bir eve taşındık, merkezi uydu sistemi var çanağa gerek yok dediler. Odalarda kabloyu takıyorum deniyorum bir türlü sinyal gelmiyor. Yok diseqc açık olmalı a olmalı vs yaptım onları yine sinyal seviyesi sıfır. Bu merkezi uyduların ayrı bir olayı mı var acaba ?
Arkadaşlar bu razaseo denen hastalıkla uğraşan var mı acaba ? Lazer tedavisi yaptıran ya da bir şekilde kurtulan var mıdır acaba ?
Arkadaşlar selam;

Uzun zamandır aslında düşünüyordum ancak bir türlü nasip omadı bu kez söz verdim kendime bu hafta almam lazım arabamı ilk arabam olucak daha önce sirket benım ustume araba almıştı 2-3 tane ve sirket arabası kullandım 1 seneye yakın ancak sımdı ılk kez araba alıcam ve nelere dıkkat etmem gerek vs cok bılmıyorum arabayı alıp expretıze gorurup rapor almak dışında sanırım bu da arabanın ne oldugunu ortaya koyuyor.
Şimdi aklımda olan arabalar; Audi A3 , Golf , Seat Leon, Toyota Auris, Opel Astra, Renault Megane

düşündüğüm arabalar bunlar aslında ama tip olarak en begendiğim araba lancia delta ama Tr de destegi çekmiş o yuzden düşünmüyorum.

Arabayı alırken olmasını istediklerim;

Minimum 2013 Model
Otomatik Vites
Max 70.000 km
İçinde ekranı vs olacak
Farklı marka model hb olmak kaydıyla onerılere acıgım

Ve en önemli konulardan biri de benzinli ve dizel konusu. Şimdi kabataslak bildiğim kadarıyla benzinli araçlar dizellere göre daha düşük fiyatlı ancak dizeller daha az yakıt yakıyor. Burada benim öğrenmek istediğim konu ben arabayı 4-5 ay kullanıp satmayı düşünüyorum. Bu süreçte kullanacağım arabayı dizel mi almam lazım benzinli mi ?

Ve misal buradan orduya uzun yola çıkacak olsak istanbul dan orduya dizel araç ne kadar yakıyor benzinli araç ne kadar yakıyor. Daha önce hep sirket arabası kullandıgım ıcın hıc kaç km de kac lira yakıyor vs diye bakmamıştım.

Bir de alıp satarken değer kaybettirmeyecek yani max 1000-2000 lira eksiğine satabileceğim şekilde nasıl bısey alabılırım acaba ?

Bütçe 50.000 -70.000 arası bakıyorum ama 85 e kadar da çıkabilirim çok bu kaçmaz satarken de zararsız hatta kara bile satabılırsın dıyebılecegınız bır sey var ise 85 e de cıkabılırım
Arkadaşlar, sony z5 premium kullanırken şarj ve de çift hat olması nedeniyle telefonu aldım şarjdan yana vs hıc bı sıkıntım da yoktu. Ancak dünden beri telefon bana kafayı yedırttı. Telefon uyku moduna gırdıgı an bır daha uyku modundan uyanmıyor. Ne cıft tıklamaya ne acma kapama tusuna ne ses tuslarına cevap vermıyor. Sensorler yanıyor teefon calısıyor yanı ama sıyah ekran kalıyor oyle kafayı yıcem ıla acıp kapamam gerekıyor telefonu Günde 50 kez telefon acıp kapıyorum ıkı gundur kafayı yıyecem sonunda :S menuden reset attım yok. Hard reset attım recoveryden yine aynı. Herseyı sıldım acaba uygulamadan vs mı dıye yıne yok. Yani tus kılıdını kapayınca telefon ıkı dakka sonra daha acılmıyor. Ama telefonda saatlerce elımde oynasam arasam konussam kapanma vs gıbı bı sorun yok kesınlıkle ama elımden bırakınca acılmıyor ekrana goruntu gelmıyor. şimdi ekranda dokunmayıca bekleme suresını 30 dakika yaptım oyle duruyor apanmıyor. Ama bekleme suresı vıtınce uykuya gecınce yıne acılmamaya baslıyor. Tus kılıdını kaldırıp denedım yıne aynı.Ne yapıcaz bunun ıcın servıse yollamak ıstemıyorum on bes gun telefon beklemek zor gelıyor. Donanımdan olsa sanırım konusurken falan da kapanır boyle kapanmasının nedenıyazılımsl sanırım ama yazılımı nasıl gerı alabılırız onu da bılmıyorum gercı 6 ya gecelı 15 gun falan oldu bu sorun yenı basladı ama onerısı olan var mıdır acaba ya da aynı sorunu yasayan
s,a;

arkadaşlar telefonum bir yerden vs düşmemesine rağmen, yani daha önceleri düşmüştü ama bir sıkıntı olmamıştı. Şimdi durduk yere dün gece cebimden çıkardıgımda arkada kapağı boydadn boya çizik ve elimi bastırdıgımda catlamış diye belli oluyor. Öncelikle bu telefon cebimde nasıl bu hale geldi bilmiyorum ama 5 aylık falan telefon ve tam dıyordum ki samsung s7 alayım başımıza gelen işe bak.

Şimdi bakıyorum kimisi yazmış dışarda yaptır 100 liraya yaparlar kimisi servisde 300-500 ama şimdi bunu dışarda yaptırmak istesem telefoncu tanıdıklarda var aslında ama bu kapağı dışarda taktırdığım için telefonun garantisi bozulur mu ne önerirsiniz ? Zaten kapağı taktrıp direk satıcam tam sıkılmıştım telefondan bir de bu olay olunca iyice tiksindim sony den.

Yorum ve önerilerinizi beklıyorum arkadaşlar
Arkadaşlar yurtdısından 4 ay kadar once getırdıgım telefonum s4 arızalandı. Durduk yere kapandı power düğmesine bastıgımda açılmıyordu, şarja taktım aşırı fazla ısındı ve şarjda olmasına karşın hep yuzde sıfır da kaldı. akşam taktim sabah kalktım telefon kapanmış, ne şarja takınca yaşam belirtisi veriyor ne de powera basınca, bugün telefoncuya götürdüm 250 lira para istedi, powerımı bozulmuş oyle bırsey dedi değişmemiz lazım dedi. Yaptırmadım, tanıdığınız bildiğiniz s4 tamircisi var mıdır acaba? Elinde boşa hurdaya çıkmış s4 ler olan bırınden bu parçayı alıpda kullanabiliriz.
İnternetten full anakart değişimi için birini aradım 400 lira istedi. çıkma anakart, çıkma power falan bulamaz mıyız acaba bi yerden ?
Sonuç olarak bir daha yurtdışından telefon mu ? Bir kaç kez daha düşünücem bu sorunun cevabını.

Ayrıca sormak istediğim birşey daha var. Yurtdışından getirdiğim telefonuma yurtiçinden bir anakart aldığımda telefonum otomatik olarak kayıtlı telefon mu olmuş olacak ?
Arkadaşlar merhaba; 10 gün kadar önce ıphone 5 aldım ancak bugün sürüm güncelleyince kulaklığı taktıgımda ses gelememeye basladı. Yani kulaklıgı taktıgımda ses yıne telefonun haporlerunden cıkıyor. Kulaklık ıle muzık dınleyemıyorum. Nasıl duzeltıcem bunu eski surumun yedegınıde almamıstım. Eski versıyon ıos mu atmalıyım atmalıysam nasıl atarım. Veya bu sorunu yasayıp cozebılen arkadas var mı acaba ? Neden oldu anlamadım :(
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 102
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.147 (Bu ay: 88)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.