Onbaşı
23 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar wordpress kullanıyorum wp-mail-smtp adında bi eklenti yüklüyorum mail ayarlarını yapmak için eklentiyi kuruyor ama etkinleştire düzenleye yada sile tıkladığımda sitenin anasayfasına yönleniyor problem neden kaynaklanıyor olabilir?

2. bir problem de üyeler avatar yüklediğinde crop image tıklayınca yine anasayfaya gidiyor daha önce oluyodu ama tema ve eklentileri türkçeye çeviriyorum sanırım yanlış biyeri deiştirdim ondan olabilir...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar konsola dvdyi takıorum divx filmleri izlemek için okuyor ancak oynatmak istediğimde update ile ilgili bir uyarı çıkıyor...cihaz banlı internete bağlanamıyorum bu problemi nasıl çözebilirim flashdiske update dosyasını atıp cihaza taktığımızda kurulabiliyomuş sanırım ??
Arkadaşlar bugün konsola Guitar Hero : Metallica oyunu + Madcatz Portable Drum Kit aldım oyunu sorunsuz açtım bateriyi de bağladım hiçbi sorun yoktu girdim oyuna career başlatacaktım bi yazı çıktı oyunu oynayabilmeniz için microphone or headset takın gibi bi yazı çıktı ben sadece bateriyle çalıcaktım ne alaka şimdi mikrofonla fln illa onu da mı takmamız gerekiyo bende ikisi de yok açabilir miyim oyunu yoksa ikisinden birini almam mı gerekiyo ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 53
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 5.095 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.