1

Çavuş
08 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
beyler bb desktop service ile adres defterini yedekledim ancak dosyayı açtığımda yazılar okunmuyor yani saçma saçma kodlamalar yapılmış bunu nasıl düzeltebilirim
selamlar,

bende bb 9780 var ve düne kadar da gayet memnun bi şekilde kullanıyordum ancak dün bi tema indirmek istedim yalnız tema indikten ve aktif olduktan sonra afedersiniz telefonu b.k etti.. önce donmaya falan başladı kapatıp açtım telefonu sonra menüde belli yerlere girmemeye başladı mesela mesajlara giriyo ama ayarlara app worde falan girmiyodu. ayarlara falan giremeyince de temayı kaldıramadım bir türlü. yeni bi tema da indiremiyorum app word e bakamadığım için. akşam telefonu öyle bıraktım şimdi yine açmayı deniyorum aleti ama açılmıyo bile ne yapabilirim beyler yardım edin
beyler ben şimdi numaramı aveaya taşıcam fenercell üyeliği falan filan. ancak normal bis paket yerine şu 19 tl lik genç pakedin içinde bulunan 1 gb internet pakediyle appworldu kullanabilecek miyim ya da wifi ile falan
beyler babam benim blackberry i vodofone kampanyasıyla almıştı fakat benim hattım turkcelldi. sonra hattı takınca telefonu alırken yanında getirdiği bir kodu girip telefonu kullanıma açmıştım. yani öbür türlü başka bir hattı çalıştırmıyordu. şimdi ben avea ya geçmek istiyorum acaba yine kod almam gerekir mi
turkcell kullanıcısıyım ve internet paketi almak istiyorum ama karar veremedim ne kadarlık alacağıma.. siz hangi paketi kullanıyorsunuz ve hangisi en mantıklı sizce
app world den baktım da 1.25 tl ye böyle bi uygulama var. acaba bu radyoyu indirmek iyi olur mu ? yani bu telefonlarda radyı büyük eksiklik ve free olanlar da indirdikten sonra fena para yiyor aynı şey bunu için de geçerli mi acaba bilen kullanan fln var mı ?
arkadaşlar blackberry ler için ücretsiz bir radyo uygulaması var mı ? bir de şu an turkcell in 7 liralık pakedini kullanıyorum bu pakede de uygun bir şey olmalı
beyler bu çakmakları daha uygun fiyata nerden bulabilirim. arkadaşlarla toplanıp yakın bir arkadaşımıza hediye etmek istiyoruz da herhangi bir önerisi olan var mı ? kullananlar varsa nerden aldıklarını fln söyleyip yardım ederlerse süper olur
mağara net fln demeyin 15 günlük banım açılalı 2 gün oldu

masaüstü resmini değiştirmek istiyorum sıkıldım kaliteli ve güzel wallpaper lar paylaşıcak olan var mı ? buna benzer ve içerisinde birsürü wallpaper bulunan bir konu varsa link gönderseniz yeterli
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 738
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 26.855 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.