Yarbay
08 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba,

TV değiştirmeyi düşünüyoruz. Bu 2 model arasında 1 sene fark var. Aslında kağıt üstünde 1 nokta hariç tüm özellikleri aynı. Q60R'de ekran panelde 100hz iken Q60T'de 50hz.

Sizlerin bu 2 tv için fikrini ve olursa alternatif model önerilerini öğrenmek istedim. 7000 TL geçmek istemiyorum pek.

Şimdiden teşekkürler.

Q60R;

https://shop.samsung.com.tr/tr/55-6-serisi-4k-qled-tv

Q60T;

https://shop.samsung.com.tr/tr/55-q60t-4k-qled-tv

Arkadaşlar merhaba,

Galaxy Note 9 cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum. Aslında bu düşüncem pek yoktu yakın zamana kadar. Hatta Samsung'a güncelleme konusunda kırgınlığım dolayısıyla farklı marka düşünüyordum. Ancak markayı seviyorum ve eşime s20 aldık yakın zamanda, beğendim, güzel cihaz.

Dövizin uçuşunu da göz önünde bulundurursak bu yakında cihaz yenilemezsek bir daha pek mümkün olmayacak gibi görünüyor!

Sizden Note 9 yerine mantık çerçevesinde tavsiye bekliyorum.

İllaki Samsung olacak diye bir kaide yok, farklı tavsiyelere de açığım.

Şimdiden çok teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Tam 1 sene önce aldığım Note 9 telefonuma aldıktan 1 hafta sonra UV film yaptırmıştım.

Dün kızım düşürdü ve film kırıldı. Haliyle sökme durumu ortaya çıktı ancak ortada yapışkan olan kısım bir türlü çıkmıyor.

Bununla alakalı yardımcı olabilecek, öneride bulunabilecek kimse var mı?

Şimdiden çok teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Çözümünü bulamadığım ve internette de hiçbir açıklamaya denk gelmediğim bir problemim var.

Dualshock4'lerim Playstation'ım internete bağlı olduğu zaman ve bir şeyler indirirken kullanılamaz oluyor.

Dualshock'tan kaynaklı olabileceğini düşünerek 2. bir Dualshock daha aldım ama nafile.

Takılıyor, kilitlenip hiçbir komutu yerine getirmiyor, bazen de direkt olarak bağlantıyı kesiyor.

En çok yaşadığım ise bağlı olmasına rağmen komutları yerine getirmeyip kilitlenmesi!

Bunu yaşayan, ÇÖZÜMÜNÜ BULAN, GÖREN VAR MI?

Yardımınızı rica ediyorum.

Saygılarımla
Arkadaşlar merhaba,

Boynum ve belimdeki ağrılar sebebiyle bir süredir oyuncu koltuğu bakıyorum.

Başlıkta belirttiğim iki model arasında kaldım. N11'de fiyatları şuan çok yakın.

Boyum 1.94m. Bunu da göz önünde bulundurarak görüşlerinizi bekliyorum.

Max 1300 TL olacak şekilde önereceğiniz başka alternatifler var ise onları da öğrenmek isterim.

Saygılar.
Arkadaşlar malum yeni nesil ekran kartları tanıtıldı.

Fikirlerinizi almak adına kendi kullandığım ekran kartım ile ilgili bir soru yönelttim sizlere.

Görüşlerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba;

Monitör almayı düşünüyorum.

Acaba 1000 TL civarına konuda da yazdığım gibi RX580'li sistem ile kullanılacak bir tavsiyeniz var mı?

Tercihen 24 inç. civarı bakıyorum.
Arkadaşlar merhaba,

Bugün bilgisayarımda böyle bir sorunla karşılaştım.

Bir süredir harici harddisklerimi bazen görmüyordu, açıp kapatınca düzeliyordu.

Bugün işten geldiğimde benzer bir durumu yaşayıp kapattım ve tekrar çalıştırdığımda hem ekran gelmedi hem de USB'ye bağlı olan hiçbir cihaz çalışmadı.

İnternetten araştırdığımda ekran kartı diyenler oldu ama sadece görüntü gelmese bu sorun olur diye düşünüyorum.

Anakart olabilir mi problem? Yardımcı olabileceğiniz bir tavsiye var mı acaba.

Saygılarımla
Arkadaşlar merhaba;

70-75 bin civarı sedan veya SUV 2014 üstü araç tavsiyesine ihtiyacım var.

2013 Fiesta 1.25i Trend aracımı satıp daha büyük bir araca geçmek ve model yükseltmek amacım.
Artık sığmaz olduk bu araca.

Önerilerinizin ortalama üstü büyüklükte bagaja ve iyi arka diz mesafesine sahip olması önemli (boyum 1.90 m)

Benzin-dizel farketmez. En çok aradığım özellikler 4 cam otomatik olması, güvenliği, bluetooth ve olursa led ekran olması şık olur diye düşünüyorum.

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.502
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 39.418 (Bu ay: 493)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.819 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.