M

Onbaşı
26 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar şuanda vbulletin scripti kullanıyorum grafik olarak çok iyi söylenemez ayrıca çok yavaş mybb tavsiyeleri alıyorum bu konuda fikrinizi almak istedim şimdi özet olarak vbulletin mi mybb mi neden ? bu arada kısa bir not seo bakımından vbulletin mi daha iyi yoksa mybb mi ? şimdiden teşekkür ederim.
SuskunGeveze - Ücretsiz Moderatör Alımları vardır.www.suskungeveze.com forum sitemize mod alımları vardır.
site Adı : SuskunGeveze - Çaktırmadan Konuşanların Yeri
Site adresi :www.suskungeveze.com
Site içeriği / Hizmet verdiği alan : Bilgisayar-oyun
Kullanılan yazılıma ait detaylar (Kullanılan dil vs..) :Türkçe

Yeni Açılan Forum Sitemizde Moderatör Alımları Vardır Bilginize :) Kuruluş Tarihi: 24.09.2011
arkadaşlar bu ay veya önümüzdeki ay en kötü ihtimal okullar kapanınca pc toplayacam
şimdi bütçe 550 TL ve benim isteğim en güncel oyunların programların hızlı akışkan ve neşeli bir pc olması
şimdi sizce sistem zellikleri ne olmalı

hangi parçaları alim
ben laptop almayı düşünüyorum ama hangisi daha dayanıklı olur masaüstümü laptopmu çünkü en za 13 yaşındaki çocuk eller bende biraz oyun delisiyim özellikle maç ama neyse hangisi daha iyi bana bir bunları kullanan kişi kıyaslama yaparsa iyi olur yani hem masaüstü hem laptop kullanan kişiler iyi bilirlerde hnagisi daha iyi olur
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
mazda
Oyun Platformu
PlayStation
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.567 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.