Yüzbaşı
26 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 149 (Bu ay: 12)
Gönderileri
Silinebilir.
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 4 aydır logitech g900 mouse kullanıyorum, performansından çok memnunum. Çok uzun zamandır logitech ürünlerini kullanırım ama hiçbir üründe bu kadar hayal kırıklığı yaşamadım. Konuyu açma sebebim ürününün arkasında durmayan logitech'i kınamak ve henüz bu sorunu yaşamamış arkadaşlar varsa önlem almalarını sağlamak. Henüz 4 aylık kullanım sonucunda sağ elimin yüzük ve işaret parmağının denk geldiği gri parçada renk atma sorunu oluştu, fotoğraflarda net görebilirsiniz. Ürün pro sınıfında yer alan, bir mouse için oldukça yüksek fiyat etiketine sahip bir ürün ve kullanıcısı olarak böyle aptalca bir sorunu bu üründe yaşamak çok kötü bir his!! Sadece deforme olan parçayı değiştirmek için logitech ile iletişime geçtim ama olumsuz döndüler, bunu kabul etmem mümkün değil!! 600 liraya mouse sat ve 4. ayında parçalarda renk bozulması yaşansın, kabul edilebilecek bir durum değil, buradan logitech türkiye'ye kocaman bir !! Eğer aynı ürünü kullanıyorsanız ve henüz bu sorunla karşılaşmadıysanız ön taraftaki o gri parçaların üzerini mutlaka sticker ile kaplayın. 600 liralık ürüne sticker yapıştırıyoruz rengi kaçmasın diye, şaka gibi! Yorumu size bırakıyorum!!

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ FOTOĞRAF LİNKLERİ

https://i.hizliresim.com/z0m6NO.jpg
https://i.hizliresim.com/G9vdjN.jpg
https://i.hizliresim.com/y0PBk9.jpg
https://i.hizliresim.com/6JZojE.jpg
Merhaba arkadaşlar, hesabım bir dolandırıcı tarafından 2 gündür ele geçirilmişti, eski üye olmamı ve referanslarımı öne sürerek 9 kişiyi dolandırmaya teşebbüs etmiş fakat şu ana kadar görüştüğüm kişilerden para yatıran yok, bu sevindirici. Lütfen alışveriş yaparken çok dikkatli olun ve şifrenizi daha güvenli bir şifreyle değiştirin, eski şifrem 8 haneli yalnızca rakamlardan oluşmaktaydı. Forum yönetiminden de bu konu ile ilgili birkaç isteğim var; e mail değişikliği gibi önemli hesap ayarları değiştirilirken mutlaka cep telefonuna onay kodu gönderilmeli. Adam hesabımı ele geçirdikten sonra mail adresimi değiştirmiş. Hem mail adresim hem de telefon numaramla şifre sıfırlama işlemini gerçekleştiremedim, başka bir hesaptan yöneticilere mesaj atarak hesap şifremi yenileyebildim. Hepimize geçmiş olsun, umarım bir daha yaşanmaz. Bu arada konu yerinin sıcak fırsatlar olmadığının farkındayım, daha fazla kişiyi haberdar edebilmek için bu bölüme açtım.

Hesabımı ele geçiren şahsın mesaj kutumdaki bilgileri:

Şahin Y.

05342955272

ENPARA HESABI
IBAN : TR07 0011 1000 0000 0064 1231 05

ref2@spam4.me

Dolandırmaya teşebbüs ettiği üyeler:

@NextMan-- @msimsek93 @e_tan @MYAWEB @plt13 @mentino46 @lesf @ademyildiz07 @salihmetu
Arkadaşlar, harici bir monitör satın aldım ve macbook air cihazımı standa koyup bilgisayar kasası olarak kullanıyorum. Sıcaklık ya da başka bir konuda en küçük bir sorun yok ama şu sistemi açma olayını çözemedim. Eğer bilgisayarı kapatırsam, açmak için cihazı standından çıkartmam gerekiyor. Uyku modunu kullandığımda da cihaza bağlı olan ses kartı ve mouse sürekli şarjını azaltıyor ve bağlantılarını kesmem gerekiyor (usb çıkışları neden akımı kesmiyor anlamadım uyku modunda). Cihazı standan çıkartmadan açmamın bir yöntemi var mı? Wireless klavye kullanıyorum, bilgi sahibi kişilerden fikir ve destek bekliyorum, teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, müzik dinlemek için kullandığım stüdyo monitörlerimi (presonus eris e8-e5) film izlerken de kullanmak amaçlı 5.1 sadece ses sinyali verecek amfi arıyorum. Yalnız bu amfinin hem subwoofer hem de ayrı ayrı hoparlör çıkışı olması lazım. Normalde hoparlörleri sub'a bağlarım fakat sadece stereo olur. Yani aktif hoparlörler ve aktif subwooferdan oluşan bir 5.1 sistem yapabilir miyiz, hangi amfi/dac/ses kartı kullanılabilir?teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, müzik dinlemek için kullandığım stüdyo monitörlerim için (presonus eris e8-e5) film izlerken kullanmak amaçlı 5.1 sadece ses sinyali verecek amfi arıyorum. Yalnız bu amfinin hem subwoofer hem de ayrı ayrı hoparlör çıkışı olması lazım. Normalde hoparlörleri sub'a bağlarım fakat sadece stereo olur. Yani aktif hoparlörler ve aktif subwooferdan oluşan bir 5.1 sistem yapabilir miyiz, hangi amfi/dac/ses kartı kullanılabilir?teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba, toplamda 4 adet aktif hoparlörümü left-right olarak 2' şer grup şeklinde paralel bağlamak istiyorum..Kullandığım dac' ta bildiğiniz üzere iki adet rca çıkışı var..Yaptığım araştırmalar sonucu subwoofer kablosu diye bilinen 1 erkek-2 erkek rca kablosu bu işi görür mü?..Araya Y kablosu ya da adaptör falan ekleyerek ses kalitesinde kayıp yaşamak istemiyorum..Bahsettiğim kabloyu aşağıya ekliyorum, ilgilenen arkadaşalara teşekkür ederim..

Herkese merhaba arkadaşlar, kullandığım audioengine a5+ 2.0 hoparlörler, sizce m-audio m-track plus ile mi daha kaliteli bir dinleme deneyimi sunar, yoksa audioengine d1 dac'la mı?..m-audio'yu kayıtlar için aldım, öncelikli amacının kayıt yapmak olduğunun da farkındayım fakat belki benim bilmediğim artıları olabilir kayıt için kullanılan ses kartlarının..sizce hangisi daha iyi bir seçim olur müzik dinlemek için?..teşekkürler..
Arkadaşlar sizin de bildiğiniz üzere hemen hemen tüm h100lerde pompa tıkırtısı var..Kimisi bu sesin içerisindeki sudan geldiğini, kimisi de pompadan geldiğini söylüyordu..Kullandığım H100 de rahatsız edici herhangi bir ses olmamasına rağmen 'zhee' nickli sinan kardeşim ve benim aklımıza gelen bir yöntemi yine de denemek istedim..Yapacağınız şey çok basit; H100ün ihtiyacı olan gücü, anakartınızdaki kontrol edilebilir herhangi bir 3pin fan girişinden sağlamak..Bu işlem için bir ucu dişi molex, diğer ucu da dişi 3pin (fan girişi) kabloya ihtiyacınız var..Fan girişine kabloyu takıp, biosa girip taktığınız fan çıkışının hızını %80 seviyesine çektiğinizde tüm sorun çözülüyor..Boşuna diyot mod vs ile uğraşmayın..Yapılan işlem sadece pompaya giden voltajı düşürmek, kaldı ki diyot da bu görevi görüyor zaten..Sonuç olarak performansında hiçbir değişiklik olmadan son derece sessiz bir H100 sahibi oluyorsunuz.. herkese kolay gelsin..teşekkürler..

İhtiyacınız olan kabloyu aşağıdadır..

silinebilir..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.498
İkinci El Bölümü Mesajları: 688
Konularının görüntülenme sayısı: 88.297 (Bu ay: 751)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 417 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.