Teğmen
12 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://tr.aliexpress.com/item/Music-Hall-CD-Optical-coaxial-24bit-192K-Audio-Decoder-DAC-USB-sound-card-digital-output-HiFi/32360320070.html

linkteki USB DAC ı satın aldım. ancak ürün geldiğinde USB girişiyle bilgisayardan ses alamadım. internette araştırmalarımda da bir sonuca ulaşamadım. nasıl bağlantı yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
2 GB SUPERNET aldim paket dolmadan iptal mesaji gonderip iptal ettim iptal olduguna dair mesaj geldi. Sonraki ay paketin tekrar satin alindigini gordum tekrar iptal etmek istedim iptal edemedim. Bu paketi nasil iptal edebilirim. Musteri hizmetlerine baglanamiyorum.
Sandisk SDSSDHP256 GB SSD kullanıyorum, Sandisk in kendi yazılımıyla güncelleme yapmak istedim. Yazılımı ile flash belleğe dosyayı yükledim ancak güncelleme yapmak istediğimde failed mesajı alıyorum. Sorunun çözümünü hiçbir yerde bulamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sandisk Ultra Plus 256 GB SSD kullanıyorum, windows 7 kurdum ama windows 8 kursam performans olarak daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Sizce SSD hard disk için hangi işletim sistemini kurmalıyız?
http://chromium.woolyss.com/ Bu adresten Only for Windows 64-bit Chromium u indirip kurdum, stable olduğu yazıyordu, programın açılışı ve sayfa yükleme hızı çok hoşuma gitti ama flash player her sayfada çöküyor. flash player ı sildim tekrar kurdum. plugins ten 2 tane player varsa kapatayım dedim ama sadece tek player vardı. Sizce flash çökmesinin nedeni nedir?
4.1.1 surumunu aldigimdan beri guncellemedim, son gelen guncellemelerde 4.1.1in pil performansi var mi? yoksa cok pil harcama sorunu hala devam mi ediyor? (note 2 basliginda 4.3 konusuldugu icin ayri baslik actim)
Merhabalar, glisemik indeksle ilgili merak ettiğim bir sorum var umarım anlayan birisi cevaplandırabilir. Soruma gelince;

Glisemik indeksi yüksek olan bir besinin vücudumuzda yağ oluşumuna neden olmaması için yanında düşük glisemik indeksli gıda alınmasının faydası olurmu?

Bisküvi ile elma yemek gibi ve önce glisemik indeksi yüksek besinimi tüketmeliyiz yoksa düşük glisemik indeksli besinden sonramı yüksek olanı tüketmeliyiz?
Windows 8 Pro kullanıyorum bilgisayar fare hareket etmediği zaman kendi kendine uyku moduna geçiyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?
Internet explorer 10 metro arayüzünde flash player kurmanın bir yolu var mı?
1. Öğretim ve açıköğretim harçları kaldırılmış, bu uygulama Kıbrıs' da ki okullar için de geçerli mi?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Asus
GPS, Navigasyon
Navitech
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 237
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 36.777 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.