Binbaşı
26 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 2)
Gönderileri
yeni sistem topladım ve ilk kurulumda çalışan klavye nedense daha sonra çalışmamaya başladı. eski sistemdeki bilgileri aktarmak için klavyeyi çıkardım tekrar taktım çalışmadı defalarca denememe rağmen çalışmıyor. klavye sağlam eski sistemde çalışıyor,başka klavye denedim onlarda çalışmadı.

bilgisayar açılırken ışıklar yanıp sönüyor fakat windowsa girerken yükleme ekranına geldikten sonra çalışmıyor. bios ekranındada çalışmıyor. bu durumu nasıl aşarız? anakart bozuk olabilirmi?

sistem kısaca

gigabyte p35c ds3r

2 gb ram

250 gb hdd

e6750
arkadaşlar sistemin bazı parçalarını aldım, bazılarınıda şimdiki kullandığım sistemden ekliyeceğim.

elimde yeni alınan

palit 8600gt sonic +

seagate 250gb

cooler master centurion 534 400 watt güç kaynaklı kasa mevcut.

şimdi alcaklarım

anakart olarak MSİ NEO2 FIR

ram corsair 675mhz 2*1gb

işlemci konusunda e2160 veya e4400 arasında kararsız kaldım, kurulacak sistemde oyunda oynanacak. işlemci konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
uzun araştırmalar sonucu a620 almaya karar verdim ve gidip bugün sirkeciden aldım. makinayı çok beğendim, makinayı önerenlere çok teşekkürler.

tripod (hama star 700) + deri kılıf + 512 kingston sd kart + gp rapid2 şarjcihazı ve 4 adet 2500 ma pil makina dahil hepsine 820 ytl verdim, sizce fiyat nasıl.
BU haberi görünce gazetelerin orta sayfalarındaki haberler aklıma geldi, haber zeytin yağının yararları saymakla bitmiyor, hemen altında komili zeytin yağı reklamı gibi.
birkaç gündür böyle bir durum var,nedenini anlayamadım advare ile taratmadan internette giremiyorum. işin ilginci advarede bişey bulamıyor,ama taratmam yeterli oluyor ,bu duruma bir anlam veremedim ,yardımlarınızı bekliyorum.
bu oyunu kurdum demoyu falan izledim oyuna başladım

ama ekranda sadece beyaz bir görüntü var ,gözükenler

sadece elimde silah varsa hedef ikonu ,dürbünü alırsam

dürbünün iç görüntüsü ekranın sağ altında aldığım silah

mermi durumu ,sol altında sağlık durumu var ,seste var

ama içinde bulunduğum mekan ile ilgili en ufak görüntü

dahi yok heryer bembeyaz .ekran kartım fx 5200 bu oyun

için yeterli sanırım,başka oyunlarda bu tarz bir problem yok.

yardımlarınızı bekliyorum.
bir arkadaşım bu fotoraf makinasını almayı düşünüyor ,bu makinayı kullanan yada bu makina hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
APACHE 500K WEBCAM almayı düşünüyordum ,PEGASUS PC2008 1.3 M.P webcamı görünce kararsız kaldım şimdi bu ikisinden hangisini alsam acaba..APACHE arkadaşımda var gayet iyi ama PEGASUS'un özellikleri daha iyi .. kullanan varmı ,nasıl acaba..

http://www.gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=Web%20Kameralar&MARK=PEGASUS
prog dvb yi açtığımda ekranda uçuşan kareler var daha önce bu kare ekranın sağ üst köşesinde belirmişti bugün baktım ekranda geziniyor..bununla ilgili bir şeyler okumuştum ama şimdi hatırlayamıyorum bu karelerden nasıl kurtulurum acaba..
03:55:55
Hakkında
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.097
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 9.058 (Bu ay: 231)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.