Çavuş
28 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
. .......
Arkadaşlar displayport 1.2 kablosu alıcam malesef ülkemizde 1-2 yerde tek tük markalar var pek fazla konuya hakim değilim satan kişiler 1.2 yazmıyor normal bir displayport kablosu 1.2 çıkışı destekleyen ekran kartı ve monitör'e taksam tam verim alabilirmiyim birde nerden temin edebilirim bilgilendirirseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar ses sistemi olarak başlıkta'da belirttiğim gibi Logitech'in Z5500 modelini kullanıyorum.Yanlız bu aleti optik kablosunlw bir türlü ses almasını başaramadım.Kabloyu anakart'a bağladığımda diğer ucunun içerisinde kırmızı ışık gözüküyor.Birçok ayar denedim bilgisayarda yapamadım ps4 optik çıkışında denedim gene olmadı.Yeni kablo siparişimi verdim umarım control panelinin cıkışın'da sorun yoktur.Öneri ve tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler
Merhaba arkaşlar son birkaç gündür bilgisayarımdaki güç kaynağımdan belirli aralıklarla titreme yapıyor.Corsair 750M kullanıyorum.Yabancı forumlar'da garantiye gönderin diyorlar.Sanırım sorun fanında WD40 veya başka bir fan ile sorunu çözebileceğimi sanıyorum.Başka bir fikri olan varmı yani sorunun fandan olmama ihtimali nedir?
silinebilir
Merhabalar,başlıkta'da belirtiğim gibi motorola moto 360 modelini almak istiyorum ancak iphone kullanıcısıyım.araştırdımki app store'da 'android wear' adlı bir uygulama ile cihazı eşleştirip kullanılıyor.Ancak bu ios uygulamasında 15 tane tema varken android telefonlarda sınırsız ve içerikler ve temalar mevcut.Sorum şu herangi bir android telefonda temayı indirip tekrar ios ile eşleştirsem o tema üzerinde kalırmı?
silinebilir
Günümüzde artık saat hızları ve yüksek frakanslı ,cache'li işlemciler kullanıyoruz.bu işlemcilerimizi soğutmanın en mantıklı yolu aslında sıvı soğutma gibi görünsede bir çok dezavantajı var.
Bu konu başlığı altında bu dezavantajları dile getircez ve sorun yaşan arkadaşların nerelerde sorun yaşadığını madde madde belirticez.
İlk olarak yaşadığım sorunları maddeler halinde yazacağım.

Led Sorunu:

Ürünün içinde bulunan RGB (red,green,blue)kırmızı,yeşil ve mavi'den oluşan 3 adet ana led'imiz var bu ledler bozulabiliyor.Ledler her nekadar önemsiz gibi görünsede corsair'in programında sıcaklığa göre renk tonlaması ayarın'da kullanıyor iseniz bu sorun görsel olarak canınızı sıkabilir

Boru Girişlerinde Çatlama:

Ürün'de en çok sık rastlanan sorun bu.Boruların Radyatör ve blok girişlerindeki girişlerindeki çatlaklar ın sebeb olduğu şey ise içinden geçen sıvının devamlı olarak sıcak ve soğuk döngüsü yüzünden kullanılan aadi plastik sayesinde çatlıyor.Ancak bu çatlamalar sisteminizdeki sıvıyı sızdırcak,basınç değerlerini değiştirme gibi durumların olucağı anlamına gelmiyor.Boru girişlerinde kullanılan plastik kelepçeler sadece kozmetik olup ürünün performansını veya söz konusu sisteminizi tehtit etmez.Lakin bu sorun kullanıcı hatası olmayıp garanti dahilinde ürünü iade edebilir,değişiyim veya para iadesi olarak geri alabilirsiniz.

2 gün önce kasamın içini temizlemek amaçlı açtığımda kullandığım corsair h100i modelinde,radyatör'a giren hortumların bu resimdeki gibi yıprandığını gördüm.Resim'i başka bir site'den aldım ancak bendeki aşınma'da bunun aynısı.Bu sorun corsair kullananlarda genel bir sorunmuş forumlar öyle gösteriyor ama uzun vade'de bana sorun yaparmı bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımcı olsun lütfen.
Cry Motion E-sports
CRYMOTİON ESPORT
-Takımı 2008 yılında eSports dünyasının bir simgesi olmak amacıyla kurulmuştur.O günden günümüze kadarki süreçte bir çok turnuvada başarılı sonuçları almak için CounterStrike 1.6,CounterStrike source,CounterStrike Go,call of duty 2,crysis,Battlefield 2,3,4,Battlefield Bad Company 2 gibi oyun platformlarında kıyasıya mücadele etmişlerdir. ingiltere,amerika,yunanistan,almanya,fransa,isveç, 6 dan fazla ulustan oyuncu ve üyelerin bulunduğu avrupa’da yapılacak organizasyonlarda sesimizi duyurmayı hedeflemekteyiz.Crymotion eSports takımı,birçok ülkeden katılmcılarla oluşan organizasyonlarda,oyuncuların ister online yada on-site üzerinde sadece kendi yeteneklerini göstermenin yanı sıra,dünyadaki en önemli rakipler ile mücadele etmenin fırsatını buldukları bir şansı oyunculara taşıyor. Profesyonelliğin ve kaliteli performans algısının yaşanacağı bir çevre sunuyor.

Bizimle yenilikleri ve oyun deneyiminizi genişletin

7 yıla aşkın bir süredir yetenekleri keşfeden ve bunu uyum haline getiren,takım oyunu ile harmanlayan takım kaptanlarımız ve tecrübe sahibi arkadaşlarımız ile beraber çalışmaktayız. Takım menfaatimiz ve takımı için mücadele eden takım oyuncuları her zaman ön plan’da tutan bir anlayışımız var,

YETENEK AVCISIYIZ!

Herzaman başvurulara açığız,her oyuncunun farklı bir yeteneği olduğu kanaatindeyiz,bu yetenekleri bünyemize katmaktan onur duyarız.Yetenek avından sonra takım oyunu ve süre gelen antreman,gaming house deneyimlerimiz ile profesyonelliğe bir adım daha sizleri yaklaştırıyoruz.

Başarılarımız

Counter Strike Global Offensive Online&Offline Achievements

#2 SilverSoldiers #5 Turnuvası 15 Nisan
#1 9. Geleneksel 4FUN Turnuvası
#6-8 WD Velociraptor Challange Turnuvası
#3 Arena4Gamers Pro Edition #2 Turnuvası
#3 BronzeSoldiers #7 Turnuvası
#1 Cbble.Net v1 Turnuvası
#1 Cbble.Net v2 Turnuvası
#3 BronzeSoldiers #7 Turnuvası
#2 Arean4Gamers Summer Cup
#3 Zocco' s Turnuvası
#3 8.BronzeSoldiers
#3 SteelSeries Turnuvası

League of Legends --Online&Offline Achievements

#3 ESL EMS Turkey
#1 HunterGaming LoL
#2 TR4Fame 1
#1 OyuncuLigi
Website
Esl
Facebook
Hakkında
Forum İmzası:

CryMotion Byrad_Tr
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Steam
[cM] Byrad
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 116
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 8.725 (Bu ay: 269)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.